хочу сюда!
 

Валерия

31 год, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Держава, яка себе поважає

Це у даному разі Латвія. МЗС Латвії оголосило персонами нон-грата двох істориків з Росії — на підставі висновку про те, що їхні дії шкодять Латвії та її громадянам. Також істориків внесли у перелік осіб, в’їзд яких у Шенгенську зону небажаний.

http://www.glavred.info/archive/2012/03/03/095720-18.html

Один із них планував в кінці березня прибути до Латвії з виставкою «Угнанное детство: судьбы детей, угнанных на территорию Латвии, 1943-1944 годы». Це повний аналог всіх отих наших українофобських виставок про Волинську різню, приїздів і лекцій усіляких Ескіних чи як їх там — різноманітних українофобів з Росії, Польщі, Ізраїлю, а також наших власних регіонівських посіпак, які беруть гроші за те, щоб посварити Україну з Європою.  Останнім був гість з Німеччини, Россолінський-Лібе, який 29 і 1-го мав читати українофобські лекції про УПА і Бандеру. 1 березня під час лекції у посольстві ФРН його непогано пропікетували свободівці. З 29-м вийшло ще цікавіше. Лекція планувалася у Могилянці, але її перенесли у Торгову палату, причому дозволили вхід лише по паспортах, а фото- і відеозйомку дозволили проводити лише організаторам. Тобто — відсікли журналістів, а також потрапляння в Інтернет матеріалів про ексцеси, якби такі відбулися. Відреагувавши на звернення «свободівців» (а також, певно, не бажаючи тих самих ексцесів), керівництво Торгово-промислової палати відмовило українофобу у наданні приміщення. Наскільки я розумію, лекція відбулася лише у посольстві, в закритому режимі. Хоча й сам факт, що таке от пустили до посольства, багато каже про ставлення Німеччини до України.

У кожного народу є свої герої-символи. Як правило, це герої визвольної боротьби. Де визвольна боротьба — там неминучий якийсь відсоток звірств, з обох боків. Але чи може приїхати, приміром, український історик до Італії із лекціями про звірства Гарібальді? Це ж будуть анти-італійські акції, всі це так і зрозуміють і чемно вкажуть гостю на двері — і з Італії, і з усієї Шенгенської зони. А ми не вказуємо — ні Ескіну, ні Россолінському-Лібе, ні Кадирову. А потім ще дивуємося, що іноземні посли читають нам нотації.

Олена Білозерська.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                  

6

Комментарии

14.03.12, 10:50

А Волынской резни, по-твоему, не было?

  аноним

  24.03.12, 10:51Ответ на 1 от Mike911

  А Волынской резни, по-твоему, не было?было

   34.03.12, 10:52

   правильная статья
   интересно с лекциями о зверствах евреев на территории бывшего ссср разрешат выступить?

    44.03.12, 10:55

    брехливое государство защищает свои новые мифы ) теперь понятно почему в латвии такие хреновые дела с экономикой ) это явно связано с приходом к власти нацюков ) для них всегда важнее выглядеть, а не быть. лицемеры.

     54.03.12, 10:55Ответ на 3 от Hudson Hawk

     правильная статья
     интересно с лекциями о зверствах евреев на территории бывшего ссср разрешат выступить?
     подготовь доклад, с интересом заслушаем )

      64.03.12, 10:56Ответ на 1 от Mike911

      А Волынской резни, по-твоему, не было?Да мне, разочаровавшийся мой друг, главное шоб люди знали правду, а не высеры пропагандистской машины кремля и так далее. Автор вроде напомнил, что: "Де визвольна боротьба — там неминучий якийсь відсоток звірств, з обох боків.". Сейчас читаю книгу про РОА. Вот скажи, как ко мне отнесутся россияне, если я приеду к ним с лекциями о моем видении этого движения. Ты не историк. Я тоже. Я не оцениваю все однозначно. Я согласен с главным - не ХРЕН лезть с чужим уставом в в наш, украинский монастырь.

       74.03.12, 10:57Ответ на 4 от Q2

       брехливое государство защищает свои новые мифы ) теперь понятно почему в латвии такие хреновые дела с экономикой ) это явно связано с приходом к власти нацюков ) для них всегда важнее выглядеть, а не быть. лицемеры.езжай с Богом на родину (если она у тебя есть), че тут воняешь? задолбал.

        84.03.12, 10:59Ответ на 7 от Пробіотик

        это ты вонючие заметки размещаешь, чистопородный укр, из-за того что никто не признаёт твоей породистости )
        кстати, я дома )

         94.03.12, 11:00Ответ на 7 от Пробіотик

         у него нет ни родины не племени

          104.03.12, 11:02Ответ на 8 от Q2

          это ты вонючие заметки размещаешь, чистопородный укр, из-за того что никто не признаёт твоей породистости )
          кстати, я дома )
          да ты ксенофоб, доморщенный псЕхиатр я родом из Германии. приехали при Екптерине. шо скажешь собака?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая