хочу сюда!
 

АлЁнА

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Наснився мент. А якщо сотня? Що робити?

Учора ввечері переглядав підбірку новин і наткнувся на замітку про смерть міліціянта та його вбивці на Черкащині. Дуже символічне прізвище вбивці мента - Врадій. Врадій та Врадіївка, який випадковий збіг. Та річ не про це. І навіть не про нову хвилю українського руху проти ОЗГ "МВС". 
Замітка була опублікована на сайті Lb.ua де нижче я почитав коментарі. Вразила одна дівчина. Судячи з усього працівниця МВС, бо профіль з Мордакниги, де вона у формі. Так ось. Дівчина закликала народ схаменутися, писала, як на мене, досить розумні речі про людяність та інше. Розповідала про важки будні звичайного правоохоронця і невинність молодого хлопця-мента якого вбили. Всі її намагання були розбити вщент повальним мінусуванням та лайнокиданням усіх інших дописувачів. Ніхто не висловив ані краплі жалоби, а лише кляв кляту міліцію (вибачте за каламбур). З цього можна зробити невтішні висновки, що МВС у нинішньому своєму стані на грані колапсу. Тут або почнуться репресії проти народу або опускання авторитету МВС на позиції нижче нуля, де вони власне і є зараз.
От... А вночі мені наснився чудернацькій сон. Коротше, я ніби дивлюся пряму трансляцію де йдуть колони ментів. Ось менти з Київщини, ось з Львівщини і так далі. Величезна така колона. Поруч дівчата несуть їх прапори, причому одягнуті вони були в якусь іншу уніформу та й прапори не зовсім зрозумілі. Менти тягнуть якусь убогу пісню, родом із совка. Не пам'ятаю слів, та щось таке типу "смело товарищи в ногу." Потім ракурс змінюється і я бачу якогось товстого головного мусора  мента, що віддає команди підлеглим: "- Не розтягуватись. Всім тримати стрій. Не забувайте, на нас дивиться Америка!". Отака херня!!! Не скажу, що я прокинувся у холодному поту, проте до чого таке "видіння" не зрозумів.
Тут пригадався й давній сон одного мого знайомого. Наснилося йому наше місто, а в місті всі люди діляться на ментів та звичайних людей. Оце жах! Йде натовп в якому через одного мент!

Люди добрі, до чого сняться менти? А якщо їх купа?

Пробіотик © 2013.

   

Якщо наснився мент:


60%, 3 голоса

0%, 0 голосов

40%, 2 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
8

Комментарии

117.07.13, 00:34

Можна в анкету добавити - "Убіл мєнта - нє жді добра"
А якщо серйозно, хоч риба гниє з голови, але луску з неї здирають - від хвоста. В даному випадку мінти - прислужники режиму, останнє звєно ( ну є ще бриті...), тому й почали владу "гладити" проти шерсті

  217.07.13, 01:30Ответ на 1 от vov4ik126

  Можна в анкету добавити - "Убіл мєнта - нє жді добра"
  А якщо серйозно, хоч риба гниє з голови, але луску з неї здирають - від хвоста. В даному випадку мінти - прислужники режиму, останнє звєно ( ну є ще бриті...), тому й почали владу "гладити" проти шерсті
  вони давно прислужники того, хто платить.

   317.07.13, 01:53

   новости меньше читать надо!
   создать наконец группу по отсрелу подонков, ток реальных подонков.
   а у мусоров правда тяжелая работа..
   я лично знаком с нормальными ментами.
   есть анек в тему:
   подходит майор к раскачивающейся "семерке" бордового цвета на территории части.
   опускается окно, а там полковнику шлюха минет делает.
   - будешь, товарищ майор, - спрашивает полковник
   - нет, извините, я после нее брезгую, - отвечает майор

   субординация)
   рыба гниет с головы

    417.07.13, 03:33Ответ на 3 от psilocybe

    можна кашешно отгородиться от мира, но проблем єто не решит группьі создавались. отлавливали наркодельцов. и што? оказалось там и ментьі соучастники. канечно же хлопцев судили. и єто не единичньій случай. у нас в городе такая же ситуация, как мне поведали доверенньіе лица. из-за десяти нормальньіх ментов репутация сотни не исправится, увьі.

     517.07.13, 08:44

      Гость: Пауль

      617.07.13, 13:44

      не знаю.
      мне вот сегодня сон приснился про одного политика из Свободы, не буду говорить не хочу шобы он сбылся

       717.07.13, 14:59Ответ на 5 от Hudson Hawk

        817.07.13, 15:02Ответ на 6 от Гость: Пауль

        не знаю.
        мне вот сегодня сон приснился про одного политика из Свободы, не буду говорить не хочу шобы он сбылся
        пророческие сньі - удел единиц или имеют очень редкий процент среди нормальньіх. обьічно сон несет скрьітое значение, далекое от обьічной интерпретации как аналогия типа собака-друг, жаба-болото...у каждого свое значение, хоть что-то общее всегда можно найти

         917.07.13, 20:42

         В міліцію йдуть за хабарами

          Гость: Пауль

          1018.07.13, 11:49Ответ на 8 от Пробіотик

          тогда я спокоен