хочу сюда!
 

Лида

35 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

Serggio

предыдущая
следующая

Украина ему не нужна. А не пошел бы он на...?

Українцям все більш і більш стає очевидним, що ані національної свідомості, ані національної ідентичності у Зеленського нема. Ніякої ідентичності взагалі!

І чим далі, тим більше ця відсутність ідентичності вилазить на поверхню і підриває довіру до президента з боку суспільства.

«Какая разніца», «договоріться посєрєдінє» - це не вигадані його технологами словесні конструкції. Ці вислови давним-давно закладені в свідомості нинішнього президента. Схоже, Зеленський комплексує з приводу того, що йому довелося жити в країні, яка не є передовою економікою світу, а відчайдушно бореться за виживання. Він не пишається, а комплексує з приводу свого єврейського коріння. Аналогічно комплексували деякі діячі більшовицької партії єврейського походження, які записувалися в паспорті як «рускій» і при цьому іноді поводилися як відверті антисеміти.

До речі, Зеленський в номерах «95 кварталу» також підживлював побутовий антисемітизм, доносячи до публіку через комічні сценки меседжі, що буцімто всі євреї хитри й жадібні (така собі форма інформаційного антисемітизму).
То чи варто дивуватися, що теперішній президент порівнював Україну з повією, мешканців Західної України виставляє рагулями, а мешканців Донбасу – бандитами. Пригадується ще одна його сценка про колаборантів з так званих «ДНР/ЛНР», в якій він запустив в ефір меседж про донбасівців «нєчто срєднєє мєжду Украіной і Росієй». Що ж, мабуть Зеленський вважає себе чимось «срєднім» між українцем і росіянином (звідти і переконання, що десь посередині домовимося).

Всі його фрази і дії вказують, що він досі не усвідомлює, що Росія агресор, що для більшості українців справжні герої – це вояки армії УНР, УПА, АТО/ООС, а не Лобановський з Малевичем, що більшість українців хоче в НАТО, а не позаблоковості. Дійсно, яка різниця, з ким воюємо? Яка різниця, якою мовою говоримо і яких героїв вшановуємо? Яка різниця – томос чи «термос»? Яка різниця, хто ти за походженням і громадянином (і не просто громадянином, а президентом!) якої держави ти є? Отака логіка Зеленського.

У мене вже нема ілюзій щодо того, що перед нами Янукович-2. Дії влади вказують, що вона все більше і більше калькує режим Януковича. Політику Офісу Зеленського можна охарактеризувати двома словами – колабораціонізм і капітулянтство. Подібне було і за Януковича. Та чим могло бути інакше – Яник теж не мав національної ідентичності, він вважав себе «донецьким пацаном», чимось «середнім» між українцем і росіянином.

«А нужен нам парєнь донєцкій, которим гордіться страна!» - співали колись прихильники Януковича в 2009 році. Зараз у нас щось схоже – тільки тепер у нас не «парєнь донєцкій», а «парєнь совєцкій». Може цьому «парню» і «какая разніца». Але нам – точно ні. І нам очевидно – такий президент становить небезпеку для існування України. Нам такий «преЗедент» не потрібний!

Сергій Пархоменко, член Координаційної ради Руху Опору Капітуляції

#Ні_капітуляції #РОК

16

Комментарии

124.01.20, 18:13

  224.01.20, 18:43

  "що більшість українців хоче в НАТО, а не позаблоковості." - ви за більшість не розписуйтесь.

  я теж недолюблюю пейсатих але нічого не маю проти сирійців та іракців. так що таке антисемитизм у вашому розумінні?

   324.01.20, 18:51

    424.01.20, 18:59

     524.01.20, 19:13

     такие статейки это попытки селать из Украины полпотскую Кампучию...

      624.01.20, 19:15

      рідкісний мударас та підак(((( йому час на шибеницю, на гіляку, на палю((( його прихильників - теж, за розвал країни

       724.01.20, 19:17Ответ на 5 от atttonikam

       Такие статейки ярко выявляют в комментариях явных пророссийских гандонов))) Специально вашим языком написал)))) Для понимания)))

        824.01.20, 20:57Ответ на 7 от Merovingian

        Такие статейки ярко выявляют в комментариях явных пророссийских гандонов))) Специально вашим языком написал)))) Для понимания)))А зачем в статейках выявлять. Выйди на улицу, там семеро из десяти - пророссийские.

         924.01.20, 21:05

          1024.01.20, 21:31Ответ на 8 от Хайдер

          Такие статейки ярко выявляют в комментариях явных пророссийских гандонов))) Специально вашим языком написал)))) Для понимания)))А зачем в статейках выявлять. Выйди на улицу, там семеро из десяти - пророссийские.Ну і на лінії фронту теж. Особливо як вип'ють

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая