Докатились...

  • 15.05.15, 23:11

У Харкові повістки з вимогою з’явитися у військкомат тепер вручають не лише за місцем проживання або роботи, але і на станціях метро. В органах військового управління запевняють: діють відповідно до закону і можуть видавати повідомлення у будь-якому громадському місці. Тим часом харків’яни і правозахисники в законності такої процедури сумніваються.

На днях документальний виклик у Жовтневий військкомат прямо на станції метро “Холодна гора” отримав 27-річний Костянтин Журавльов.

Як розповів хлопець, вранці до нього підійшли працівник міліції і представник військкомату, відрекомендувалися й попросили пред’явити документи. Перевіривши їх, тут же вписали в повістку прізвище, ім’я, по батькові та адресу харків’янина і вручили документ. Костянтин запевняє, що при цьому його дані співробітники ні в яких списках не перевіряли, а раніше йому не приходили повідомлення про необхідність з’явитися у військкомат.

До речі, там, за словами хлопця, він зустрів ще з десяток людей, яким також вручили повістки в метро. У соцмережах харків’яни пишуть, що аналогічні випадки сталися на станціях “Проспект Гагаріна” і “Тракторний завод”, і жартують: мовляв, зайшов на “Радянської армії”, вийшов у Нацгвардії.

Заступник військкома Харківської області Юрій Калгушкін запевняє, що вони дійсно можуть вручати повістки військовозобов’язаним і призовникам у будь-якому місці: за місцем проживання, роботи, навчання і в громадських місцях, чи то супермаркети, метро або парки.

“Конкретні місця не обумовлені ніде, а ця процедура називається повідомленням. Зупинити в метро або на вулиці співробітник міліції може будь-якого чоловіка у віці від 18 до 60 років. У представників же військкоматів при собі є списки військовозобов’язаних”, — запевнив нас Юрій Калгушкін.

Юристу Харківської правозахисної групи Роману Лихачову відомі випадки, коли вручали повістки на блокпостах ДАІ нашого регіону. Процедуру видачі повідомлення в метро і на вулиці з заповненням її прямо на місці правозахисник називає неправомірною.

“Повістку повинні вручати за місцем проживання, роботи або навчання людини. Навіть якщо вигадали якийсь наказ у військкоматі про вручення повісток у транспорті, він абсолютно незаконний”, — сказав Роман Лихачов.

При цьому викликати чоловіка повинні у військкомат тільки того району, де він живе або працює. А ось працівника міліції можуть залучати, коли військовозобов’язаний не отримав повістку за місцем проживання або роботи, впевнений Лихачов.

За його словами, правоохоронець може супроводжувати представники військкомату, перебувати поруч при врученні повістки, але відразу ж вести за собою громадянина у військкомат не має права.

Зазначимо, під час п’ятої черги часткової мобілізації в Харкові повинні призвати 825 військовозобов’язаних, а в області — понад 2500. .


А вот и страничка  товариСЧА в подтверждение https://vk.com/kochwa

Без бутылки не разберешься

  • 18.04.15, 23:38

На Украине начинается работа над новой Конституцией, воплощающей идеалы майдана.
Статья 1: «Кто не скачет — тот москаль!» (stuki-druki.com)

Да, уважаемые, на Украине опять начался хренституци... простите, конституционный процесс. Сами знаете: украинских политиков водкой не пои — дай усовершенствовать Основной Закон. Выполнять Конституцию им западло, а вот отреформировать ее, как говорят, и в хвост и в гриву и во всё остальное — всегда готовы.

В рамках очередной реформы Основного Закона Порошенко подписал указ о создании ликвидационной... секунду, уточню... ага, конституционной комиссии, которая должна будет родить новый шедевр. Судя по заявлениям власти предержащих, будут отменены такие рудименты проклятого тоталитаризма, как бесплатные медицина и образование. Что в общем логично — после запрета на коммунистическую пропаганду и демонстрацию советских символов.

А то ж ведь форменное безобразие! Открываешь украинскую Конституцию — а там коммунистическая пропаганда: «Государство создает условия для эффективного и доступного для всех граждан медицинского обслуживания. В государственных и коммунальных учреждениях здравоохранения медицинская помощь предоставляется бесплатно; существующая сеть таких учреждений не может быть сокращена» (ст. 49).

Читаем далеее: http://www.2000.ua/specproekty_ru/bez-butylki-ne-razbereshsja/gordo-ponurim-golovy.htm

Путь к безвизовому режиму..:)

  • 06.04.15, 11:05
Великобритания увеличила стоимость всех видов визы и ввела дополнительный сбор
Великобритания с 6 апреля увеличивает размеры сбора за оформление виз и вводит новый «медицинский» сбор для обладателей долгосрочных виз.

Стоимость обычной туристической визы вырастет незначительно, а туристическая виза на срок до 6 месяцев подорожает на 2 фунта стерлингов - до 85 фунтов стерлингов, стоимость двухлетней туристической визы поднимется на 24 фунта - до 324 фунтов.

Академическая виза подорожает вдвое: виза сроком от шести месяцев до 1 года будет теперь стоить 162 фунта стерлингов вместо прежних 83 фунтов.

Краткосрочные учебные визы перестанут быть бесплатными, теперь их получение обойдется в 85 фунтов стерлингов.

Визы представителей иностранного бизнеса и журналистов подорожают незначительно: с 514 до 535 фунтов стерлингов.

Обладателей долгосрочных учебных, рабочих и семейных виз на срок более шести месяцев, придется платить обязательный сбор за пользование услугами Национальной системы здравоохранения, и размер этого сбора будет немалым: 150 фунтов стерлингов в год для студентов и 200 - для всех остальных (за исключением обладателей туристических виз и нескольких категорий мигрантов).

Примечательно, что покупка медицинской страховки не избавляет от необходимости платить «медицинский» сбор. Туристам, напротив, рекомендуется иметь при себе страховку, поскольку в противном случае они будут платить за медуслуги в Великобритании 150% их стоимости.

Платить сбор нужно при подаче документов на визу. В том случае, если в выдаче визы будет отказано, «медицинский» сбор будет автоматически возвращен. Если же виза была получена, но ее обладатель по той или иной причине решил не ехать в Великобританию, сбор возвращаться не будет.

Новые правила распространяются также на тех, кто продлевает визы в Великобритании.

 

Візові пригоди у польському консулятi

  • 03.04.15, 11:51
Візові пригоди у польському консуляті: готуйте довідку, що ви не олень

Щойно відчув на собі "спрощення" візового режиму з ЄС у дії. Так спростили, що хочеться сказати: агов, а давайте відступимо на крок назад, щоб було "важко", як колись? Щоб як до "спрощення".

Читайте далі: http://www.eurointegration.com.ua/experts/2015/04/3/7032561

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
15
предыдущая
следующая