RnR

RnR

Се ля ві...фотозамітка.

  • 06.05.12, 19:45
Жили-були песики Роккі та Рекса:

Жили вони дружно та весело, і головне - законів зграї не порушували. Одного разу, коли на двір прийшла весна-красна, вони не змовляючись пошурували на свою власну територію за гаражем:...і уклінно попрохали - НЕ ТУРБУВАТИ !Після того випадку все пішло звичним ритмом та життям. Рекса несла службу по охороні території голосним характерним для вівчарок  гавкотом. Роккі не гавкає взагалі, а коли Рекса відволікає своїм натужним криком по охороні порядку,то він вміє тихенько підкрадатись ззаду і валити на землю, вчепившись в горло... Праця в парі тривала і далі, напружено та натхненно. Пройшло близько двох місяців....і "ОПА"...Рекса в шоці.... ЩО ЦЕ, ХТО ЦЕ ????"ОПА" було всього ТРИ рази... Щаслива мама відразу кинулась виконувати материнські обов"язки, старанно та дуже добре. Пройшов тиждень... Цуценята сплять та їдять...товстіють та підростають. Маман Рекса несе вахту самовіддано та натхненно. Навіть на кота Мотю реагує не кожного разу )))Роккі філософськи віднісся до описаних подій...дуже філософськи, в принципі, як і всі нормальні мужики ))). Генного аналізу не вимагає, але каже, що коли цуценята підростуть, то остаточно сформує свою думку та ставлення до цього казусу.

 

RnR

RnR

Тарас Житинський, наживо в Луцьку

  • 08.04.12, 19:39

 Луцьк, 6 травня 2012 року, сольний виступ ТАРАСА ЖИТИНСЬКОГО. Виступ відбудеться в клубі "МАЙДАН" - http://maydan.com.ua/ . Душевна та камерна атмосфера гарантується.

 

 Тарас ЖИТИНСЬКИЙ реклами не потребує, але рекомендую почитати - http://blog.i.ua/user/2768355/517518/ 

Послухати деякі доробки Тараса можна тут - http://music.i.ua/user/2768355/7011/

Переглянути відеоhttp://video.i.ua/user/34416/3255/69929/ 

Приїздіть та відчуйте в собі дух свободи, наснагу до звитяг та впевненої надії на майбутнє. Це найкраще вдається в колі однодумців та друзів. Тим паче при такій підтримці культурно-духовних доробок українців. 

RnR

RnR

Пісна вечеря...

  • 08.01.12, 18:15

Варіант ПІСНОЇ вечері напередодні Різдва. Як відомо(так завжди кажуть, коли не можуть толком пояснити чому саме ))) ), страви мають бути типу пісними, без використання м"яса та тваринних жирів і тепе. І страв має бути ДВАНАДЦЯТЬ. Це я пишу як простий пересічний православний, не вдаючись в теологічні тонкощі та виверти...

Так от, основною прикрасою, звісно окрім КУТІ, була обрана, так звана в народі на Поліссі страва - "ВУШКА". Це шедевр Волинсько-Галицького ареолу вживання. Під цією звучною назвою приховано буряковий суп з так званими  "вушками". От в саме в цих "вушках" та поєднанні з буряковим супом і криється таємниця шедевральності. "ВУШКА" -  це невеличкі вареники, закручені на подобі удмурдських пєльмєнів. Але тут вся справа в начинці, яка являється органічним поєднанням відварених та пропасерованих сухих БІЛИХ грибів з добре пропасерованою цибулею... Відварені вушка заливаються буряковим супом, в якому крупною соломкою порізаний червоний буряк та добряче пропасерований - це реально смачно.

І далі по списку - пиріжки начинені капустою та білими грибами, оселедець, солена червона риба власного приготування, різні мариновані овочі - огірки, помідори, перець і теде, мариновані маслюки та польські гриби, вареники з картоплею та грибами, вареники з капустою та грибами, соус-підливка до вареників з сушених білих грибів, хліб, узвар з сухофруктів і так далі. Зауважу, що алкоголь відсутній, в принципі. Нормальним людям не потрібен каталізатор в вигляді алкоголю та подібного, щоб отримати гарний настрій та наблизитись до гармонійного сприйняття реалізму та буття взагалі.

Така вечеря являється досить смачною та поживною, і судячи з потуг внутрішніх органів, нічим не поступається в енергоємності та тяжкості сприйняття від страв вироблених з різних частин трупів тварин.

І на останок, в приготуванні я не приймав ніякої участі, це все заслуга господині. Я ж без м"яса, жирів та спецій не уявляю приготування їжі...все мусить бути зашкварене до румяної скоринки та плавати* в жирах, різати ніс пікантним запахом спецій і таке подібне. Надзвичайно шкідливо та тяжко, але воно того варте. Фраза - все, що є хорошого в нашому житті, або протизаконно, або аморально, або призводить до ожиріння - ніколи не втратить свою актуальність.

Ще раз зі СВЯТОМ !

 

RnR

RnR

НАШ ЛуАЗ...минуле

ВСТУП. УВАГА - ПОЛІТИЗОВАНО, можна пропустити. Набридли безтолкові диспути про совок. Типу добре/погано. Основний аргумент захисників - соціалка та начебто турбота* про трудящих та всю тодішню нову формацію - "совєтській народ". Фуфло це все, мова ж зовсім про інше. Мова про СИСТЕМУ, її гнилість та повну безперспективність. Чомусь захиснички недоробленого комунізму забувають, що в рідного брата Совєтської Совдєпії - Фашистської Німеччини, все це було на рівні вище та краще. Соціальну політику Третього Рейху до цих пір вивчають фахівці. Нацистський соціалізм досяг набагато кращих результатів, та й в неймовірно короткі терміни, куди там совкам тягатись.  Але ж ніхто не думає хвалити нацистську соціалістичну(!) СИСТЕМУВисновок - перш ніж мазати павідлом чи йодом прищі на тілі спогадів, необхідно пам"ятати про гнилі та порочні нутрощі всього цього тіла.  

*****************************************************************************************************

Мова власне зовсім не про системи та порівняльні характеристики в ракурсі сьогодення. Мій товариш Росомон нагадав про шедевр створений в союзі совдєповських республік. Так, я не жартую і не прикалуюсь, дійсно ШЕДЕВР. Мова про автомобіль, який був створений та випускався на Луцькому Автомобільному Заводі.Саме так, мова про ЛуАЗ, або "Волинянка", "Бандеровка" і теде, як називали це чудо в народі. Почалося все з військових амфібій , автомобілів ЛуАЗ 967. Поштовхом для створення цих автівок була війна в Кореї...саме так. Військові ГАЗони обісралися там і не могли ефективно виконувати свої задачі, доставка боєприпасів та вивіз поранених і теде і тепе... Настала потреба в новому підході до техніки. Спільно з конструкторами Запоріжського заводу розробили принципово нову модель, рамний позашляховик-амфібію. В  якості основи для нового двигуна взяли ВМW-600. Це якщо коротко, не буду втомлювати подробицями і надалі.

Парочка світлин ЛуАЗ 967:

 

Історія цивільних автомобілів починається з поєднання проектів - грузопасажирського ЗАЗ 969 та військового транспортера амфібії ЛуАЗ 967. Цікава світлина предка Волинянки, ЗАЗ 969:

Автомобіль мав колісну формулу 4х2. В 1966 році почався випуск нового автомобіля ЛуМЗ-969В, але невеличкими партіями. ЛуМЗ 969:

Скажімо так, саме з 1975 року почався випуск ЛуАЗів в тій якості. про яких ми знаємо. Це ЛуАЗ 969А:

Найбільш вдала та наймасовіша модель - ЛуАЗ 969М почалася випускатися з 1979 року. Для тих, кому цікаво - http://www.luaz-auto.ru/tehhar969m.html - тут технічні характеристики моделі.  Світлини ЛуАЗ969М:

Після проведеної в 1990 році реконструкції автомобіль почали індексувати ЛуАЗ 1302, 13021, 13021-08 і так далі,  технічні характеристики  http://www.luaz-auto.ru/tehhar1302.html . Нижче подаю світлини широкого застосування цієї моделі, там все видно:

ЛуАЗ в модифікації 2403 викорустовувася тягачем на аеродромах аерофлоту. А для цього необхідні чудові характеристики крутних моментів/тягових зусиль і теде і тепе:

І так далі і тому подібне. Можливості та перспективи були(БУЛИ) чудові. А, ще одне. На Луцькому заводі в свій час була розроблена цікава модель - ЛуАЗ 1901 "ГЕОЛОГ". Це ТРЬОХ-вісьний позашляховик амфібія, відповідно з ШІСТЬМА ведучими колесами. Осі рівномірно(!) розміщені по базі, можете уявити позашляхові властивості цієї цяцьки. Та що там позашляхові, це ж ще й АМФІБІЯ. Просування по воді відбувалося за рахунок гребного ефекту коліс. Т-то ніякого марудства та спец.підготовки - з дороги відразу у воду. Двугун взяли в харківчан, трьохциліндрового дизеляку. Авто було(БУЛО) справжня бомба. Кращого варіанту для МНС-иків та силових структур просто немає, і понині......і цього авто немає.....

 Декілька світлин ЛуАЗ 1901 "ГЕОЛОГ":

І на останок. Читайте уважно ! В 1994 році(1994 рік) були розроблені моделі 1301, також ПРОТО. Це був справжній позашляховик одягнутий у пластиковий кузов(1994 рік). Пропустимо тех.характеристики, вони досить гарні і посьогодні. Декілька світлин останніх власних розробок Луцького автомобільного заводу:

Не забувайте, це 1994 рік. Можете уявити, до якого б стану та тех.можливостей можна було б довести ці автівки з 1994 року до 2012, та ще й скільки нових розробок зробити ? ... А замість цього на заводі збиралися різні корчомахи(жигулі) і теде і тепе...а МНС і силові структури в цій країні вижигають на закордонних  мУтАЗіках....і так далі і тому подібне, і мова далеко не тільки про автомобілі...

 Можливо...можливо колись ця країна і буде незалежною та самостійною...можливо, колись. І колись, можливо, тут буде цінуватися своє, власне - ВІД звичаїв та традицій...ВІД своїх, українських поглядів на історію...ВІД своєї національної пам"яті - - - - -  ДО власне свого матеріального,  автомобілів і теде... а особливо будуть цінуватися свої люди, громадяни України, їхня праця та творчість,  надії та прагнення. Можливо навіть колись...колись, можливо тут буде достойна влада, яка буде перейматися інтересами нашої держави та нас всіх, громадян цієї держави.

Амінь.

* * * * * * * * * * * * *

Деякі світлини взято на ресурсі -  http://www.luaz-auto.ru/ . Там же можна докладніше почитати про автомобіль ЛуАЗ.

RnR

RnR

Нас не обдурити !

Зараз виливається багато помиїв та неправди на світлий образ СРСР та соціалістичної системи взагалі. Ми, ті хто там жили, знаємо - що це все наклепи та брехня. І ми прагнемо знову чергового "воз"єднання" і нового, спільного шляху в світле майбутнє.

В Совєцькому Союзі люди жили весело і щасливо. Розважались як могли, причому вдало поєднували корисне з приємним:

От освіта дійсно була безкоштовна... але на дуже високому морально-духовному рівні. З раннього дитинства дітей вчили добру та вмінню об"єктивно дивись на цей світ:

 

Питання харчування громадян в Совдєпії не раз перетиралося буржуазно-капіталістичними ворогами. Багато бруду було вилито на святий образ СРСР. Але ВСІ ми, ті хто тоді жив, знаємо, що це все були наклепи недоброзичливців совєцької власті. Брехали та брешуть, що неначе за совка були пусті прилавки:

 

 

Тоді ж за чим начебто були постійні та шалені черги ? Провокаційні фото якихось міфічних черг:

А от це, це вже геть паскудні та низькі видумки ворогів соціалізму. Начебто люди в цих міфічних чергах так фіксували номер своєї черги за ЄДОЙ:

Ще брешуть, начебто основним РЕЗУЛЬТАТОМ розвинутого соціалізму було видавання насєлєнію ЄДИ, МИЛА, СПІЧЄК і так далі  по талонах, як у війну. Недоброзичливці навіть понавидумували якихось міфічних талонів:

Брехали, що саме ось ці видумані талони АПОГЕЙ розвитку совкового соціалізму:

Це все злісні наклепи ворогів країни, яка твердо стояла на шляху в "світле комуністичне майбутнє". Ми, свідки тих подій, то вже точно знаємо реалії минулого . Нас не обдурити капіталістичною пропагандою. Ми то знаємо, що ця отрута капіталістичних гідр розсмокчеться і зникне, як і вся буржуазна нечисть, коли сяючий меч ПРАВДИ спалахне над ними червоним променем.

"ПРАВДА", як харчувались за совка, приведена нижче. ФОТОФАКТ, з цим не посперечаєшся:

І це тільки СНІДАНОК. Можете уявити, як дійсно харчувалися та жили ЛЮДИ в СРСР. І були "ВСІ ЯК ОДИН "ЗА" ! "...і "вместо сердца пламенньій мотор..."(слова з пісні, можна послухати тут)... 

ЛЮДИ ! Не дайте себе обдурити ! Не слухайте однопланову муйню, читайте різнополюсні джерела, уважно дивіться В РІЗНІ СТОРОНИ(!) та майте голови на плечах.... podmig

 

RnR

RnR

А ми ?

  • 05.12.11, 23:45

Схухайте пісню "НЕЗНАЙОМИЙ БРАТ", дивіться світлини.....

.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Коментів тут не треба. Вже задовбав пафос та пустопорожня мова.

Краще проголосуйте, щоб знати - А ЯК ЖЕ МИ ???....


3%, 1 голос

0%, 0 голосів

8%, 3 голоси

3%, 1 голос

0%, 0 голосів

5%, 2 голоси

22%, 8 голосів

54%, 20 голосів

3%, 1 голос

3%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

RnR

RnR

Як кораблик ти назвеш, так...

Календар імен, наочний посібник для принципових совколюбів. Ніяких домислів та фантазій - тільки факти, всі імена ідейно обгрунтовані та політично підковані. Ім"я ПОЛІГРАФ в списку немає, так як недостатньо ідеологічно та політично грамотне та принципове.

 

 

Для неосовкістів пропонується оновлена версія, а так як рашка це законний нащадок совдепії, то всі імена відповідно політично та ідеологічно підковані з вимогами часу та подано мовою оригіналу:

ИМЕНА ДЛЯ МАЛЬЧИКОВ:

Быкап – «быть как Путин»
Вертивлас – «вертикаль власти»
Влапунал – «Владимир Путин – наш лидер»
Моргозедир – «мои родители голосуют за "Единую Россию"»
Пуповжим – «Путин поцеловал в живот мальчика»
Спервозглип – «список "Единой России" возглавил лично Путин»
Спузавозрос – «спасибо Путину за возрождение России»
Фракер - «фракция Единая Россия»
Сиросер - «Сильная Россия-Единая Россия»
Понатрес - «Путин остается на третий срок»
Завсор - «Замочим в сортире»
Плапупорос - «План Путина - победа России»
Занапутис - «За нами Путин и Сталинград!»
Глагопер - «глава государства Путин и "Единая Россия"»
Нацилип - «национальный лидер Путин»
Славепут - «Слава великому Путину»
Ропутер - «Родина, Путин, "Единая Россия"»
Плапумобр - «План Путина мы обязательно реализуем»
Пухохопло - «Путин - хороший, Ходорковский - плохой»
Правопор - «правовой порядок»
Равудол - «равноудаление»
Диктазан - «диктатура закона»
Сувердем - «суверенная демократия»
Едрип - «Единая Россия имеет план»
Люплап - «Люблю план Путина»
Спапузас - «Спасибо Путину за Сочи»
Мотесорти - «Мочить террористов в сортире»
Феналир - «феномен национального лидера России»
Грапринал - «гражданская присяга национальному лидеру»

ИМЕНА ДЛЯ ДЕВОЧЕК:
Двина – «движение "НАШИ"»
Непреместа – «невестой Президента мечтаю стать»
Мумерамка – (этнич.) «мужчина мечты – Рамзан Кадыров»
Трестона – «третий срок – только начало»
Грызлослиса - «Грызлов и Слиска»
Коперсустра - «Кони - первая сука страны»
Контреррорина - от «контртерроризм»
Вертикалина - от «вертикаль власти»
Судона - «Сурков добру научит»
Препузаста - «преемник Путина - залог стабильности»

Автора нудить навіть від самого факту вшанування цих всіх поців-ім"яутворювачів, але правда минулого та реалій вище особистих вподобань. Та і можливо якомусь принциповому інфантильному "мальчішу-кібальчішу" пригодиться для мітки нащадка.

 

Хочеться завершити всю цю пургу смачною фразою, теж мовою оригіналу:

И похоронили Мальчиша-Кибальчиша на зеленом холме у синей реки...
И вбили в его могилу осиновый красный флаг...

 

RnR

RnR

Конкурс ПРОЗА 2012

 

До уваги користувачів порталу I.UA.

В рамках другого конкурсу «2012-рік віри і надії»,який проходить під патронатом громадського Об'єднання  «Біла Стріла»,в номінації «Проза»,оголошується конкурс на найкраще оповідання,репортаж,опус,новелу тощо.

Конкурсні роботи,написані державною мовою, мають грунтуватися на патріотизмі,надії на хороші зміни в майбутньому,любові до України.Твори можуть містити у собі ваші мрії та побажання на порозі Нового 2012 року.Перевага надаватиметься роботам,теми яких розкривають національний колорит,обряди,традиції нашого народу.База творів,звісно ж,ВІРА і НАДІЯ, а також активне прагнення до здійснення своїх мрій.Просимо зауважити:не допускаються до конкурсу роботи на політичну тематику, особливо з вказанням імен політиків, як в позитивному, так і в негативному контекстах.Твори написані іноземними мовами розглядатимуться поза конкурсом.

Щоб взяти участь в конкурсі потрібно зареєструватися в співтоваристві за вказаним посиланням- http://blog.i.ua/community/4118/ і відправити туди на модерацію свої роботи,яких повинно бути не більше п’яти.

Відповідальний за номінацію- RnR

Твори прийматимуться з 28.11. по 9.01.2012

10-11 січня журі відбере дев"ять найкращих робіт і виставить їх на загальне голосування,яке пройде з 12 по 25 січня 2012 року.

26 січня 2011 р. буде оголошено переможця,який отримає приз у розмірі 1000-00 грн.

Заохочувальний приз (переможця обере журі) - 500-00 грн

Запитання по номінації ПРОЗА можна і треба задавати в цій замітці.

Роботи приймаються від юзерів,які зареєструвались до 01.11.2011року.Підчас конкурсу забороняється агітація та реклама роботи (робіт) окремого конкурсанта.За подобні дії,конкурсант може бути знятий з конкурсу.Остаточне рішення ВСІХ спірних питаннь, які, можливо, виникнуть під час проведення конкурсу, та пов"язані з конкурсом, цілком та повністю лежить на законодавчому та виконавчому органі Конкурсу - ЖУРІ.

RnR

RnR

Зовсім не гумор

  • 09.11.11, 18:50

От уявіть різні недолугі та криві відра, в які напхано в довільному порядку весь неліквідний мотлох, який є в наявності - різні іржаві гвинти та гайки, шматки велюру та пластику, гуми та скла.... Уявили ?... Так от, ви помиляєтесь, не все так погано. Насправді це не жалюгідні та криві відра, а...: 


«ИжАвто» представляет новейшую модель века!


Вот он, "убойный" русский кроссовер! ГАЗ ошеломил


Ваз ШОКИРОВАЛ мир своим детищем

 
Эта машина от АвтоВАЗа станет настоящей "бомбой" для автомира!


Новый УАЗ отправит в "НОКАУТ" весь автомир!

АвтоВАЗ начал испытания новой "БОМБЫ"!

 
Потрясающий кроссовер "АвтоВАЗа" ОШАРАШИЛ весь мир!

 
НОВАЯ машина от ГАЗ - это настоящая автобомба


«АвтоВАЗ» выпустил свой новый ШЕДЕВР! Настоящая "БОМБА"!


Теперь и Россия может похвастаться таким чудом техники! (про якийсь черговий жигуль-прим.авт.)

Всі заголовки справжні і взяті тут - http://rstcars.com/

 

"Весь автомир" дійсно в шоці від таких "бомб"... uhmylka  

Картинку взято - http://lurkmore.ru/images/thumb/9/9e/UAZ-Patriot.jpg/250px-UAZ-Patriot.jpg

RnR

RnR

Автопробіг на Волинь

  • 07.09.11, 18:40

17-18 вересня громадське об’єднання «Українська альтернатива» проводить Автопробіг на Волинь місцями слави УПА. Ця акція – продовження низки подібних заходів у Холодному Яру, Крутах, Запоріжжі.

Набридли брехня та пусті обіцянки. Для політиків люди давно стали засобом для здобуття влади, а влада у їхньому розумінні – засіб для самозбагачення. Ніхто не слухає тих, хто має свою думку і працює у пошуках НОВОГО СЕРЕДОВИЩА, де була б „своя правда, і сила, і воля (Т.Шевченко)”, де пусті гасла не приживаються, де дія і слово не суперечать одне одному, де немає місця брехні й торгівлі національними інтересами заради власних владних амбіцій та корисливих цілей.

Нам пропагують стократ переписану історію, але стримують прагнення відчути особисто її чистий струмінь правди. ЧОМУ?

У часи Другої світової війни на захист рідної землі піднялися вояки Української повстанської армії. Вони перейняли гасло „Воля або смерть!” у своїх попередників і продовжили їхню боротьбу за державну незалежність. Ніхто з них не мав жодних гарантій, не знав, чим усе завершиться. Але вони свято вірили, що Україна буде вільною. Ця непохитна віра борців за волю стала запорукою здобуття незалежності, якій ось уже 20 років.
Воїни УПА так само, як колись козаки, як герої Крут, Холодного Яру не чекали, коли їх покличуть. Вони виступали, самостійно організовувалися і ставили на кін найвищі ставки. Так само й зараз покладатися на старий корумпований політичний клас, на еліту, вирощену на кумівстві та звичці «не висовуватися» не доводиться. Ми шукаємо активних однодумців і впевнені, що лише самоорганізація патріотичних, демократично налаштованих, нескомпрометованих сил знизу виведе країну на шлях позитивних змін. Починаємо відновлювати ініціативу громадян та довіру у суспільстві разом!

Колки та Новий Загорів – особливі місця. Новий Загорів – героїчний бій українських повстанців проти гітлерівських нацистів. Колки – республіка свободи у вирі воєнного лихоліття. Колківська республіка існувала на території 2,5 тисячі кв. км – як три мегаполіси розміром з Київ. Тут люди півроку протистояли регулярним німецьким частинам, організували своє громадське життя, забезпечували медичне обслуговування, освіту, культуру. Українські повстанці билися з усіма окупантами рідної землі й прагнули мирного добробуту для своєї країни. Вони для цього робили все, що вміли, і все, що могли. Що давало їм натхнення у цьому? Чи ми так зуміємо віддано служити НАШІЙ справі у сучасній Україні?

Автопробіг місцями героїчної слави УПА на Волині дасть можливість відчути ДУХ СВОБОДИ, знайти НАТХНЕННЯ, відчути плече ПОБРАТИМА, знайти СЕБЕ СПРАВЖНЬОГО в колі однодумців!

Що буде?

Без порожніх гасел і політичних прапорів вшануємо пам’ять героїв.
Вшануємо пам’ять учасників Колківської республіки. Почуємо цікаві оповіді від учасника Колківської республіки, політв’язня сталінських концтаборів, учасником Норильського повстання в ГУЛАГу мешканця Колок ПЕТРА МОСІЙЧУКА.
Пройдемось мурами знаменитого Луцького замку, що вистоював навіть проти монголо-татарської навали. Відвідаєм памятний знак символічну могилу Героям Крут у Луцьку.

Відвідаємо легендарний Загорівський монастир, де у XVII ст. творив славетний іконописець Йов Кондзелевич. Встановимо хрест на місці біля монастиря, де колись вшановували пам’ять розстріляних НКВС у Луцькій тюрмі мешканців навколишніх сіл і встановимо камінь із пам’ятним написом.

Почуємо цікаві оповіді від заслуженого журналіста України, сина політрепресованих, письменника, автора книжки „Бій під стінами храму” про бій у Новому Загорові ПЕТРА БОЯРЧУКА.
До меморіальних місць покладемо квіти – не забудьте букети!

Що, де коли – організаційні деталі у м. Києві та м. Луцьку

Автопробіг розрахований на два дні – 17-18 вересня (субота і неділя).
17.09.11 – 06:30 – в. м. Києві – збір Київської колони та учасників із інших міст на проспекті Перемоги на виїзді з м. Києва поряд з автовокзалом АС Дачна.
07:00 – Рушаємо на Волинь.
15:00 – Зустріч усіх учасників автопробігу на траcі Київ-Луцьк в с. Піддубці біля вказівника «направо Ківерці» (Google Maps, GPS 50.772022 25.508451).
Поїздка в Колки (деталі в погодинній програмі)
Ночівля – у м. Луцьк.
18.09.11 – поїздка в Новий Загорів (деталі в погодинній програмі)
18.09.11, 16:30 – виїзд до Києва.


Докладніше про подію та організаційні моменти її проведення читайте на  http://www.groupua.org/?p=1130

Джерело  - http://nashformat.ua/news/17-18-veresnia-hromadske  

http://www.groupua.org/?p=1159  - погодинна програма.

*****************************************************************************************************************

 Для тих, хто бажає взяти участь в автопробігу і не живе в Києві чи Луцьку - звертайтесь:

Ірина Кравчук (м. Київ), irene.kravchuk2010 at gmail.com 0 50 687 4715
Володимир Кухар (м.Київ),
v_kukhar at yahoo.com, 0 67 509 6139

вони підкажуть координати організаторів в ваших містах, або ж в найближчих пунктах збору. Чи напишіть мені, все розповім та поясню де пункт збору біля Луцька, можливо зустріну та проведу.

Ще одне, хто надумає їхати - звертайтесь до мене. Організую ночівлю в відповідності до побажань ... lol ...

І на останок, почитайте про Колківську Республіку(просто наберіть в ГУГЛєвічє), буде цікаво, не пошкодуєте... podmig

***********************************************************

Приєднатися до події можливо навіть на цьому ресурсі -  http://blog.i.ua/user/276767/783059