RnR

RnR

В Росії проти Кличко порушили кримінальну справу )))

  • 14.10.13, 15:57


Мовою оригіналу, дослівно:

Басманный районный суд города Москвы удовлетворил ходатайство прокуратуры и выдал санкцию на арест украинского боксера Владимира Кличко .

Основанием для такого решения стало возбуждение против украинца уголовного дела по статье 148 Уголовного кодекса Российской Федерации «Оскорбление чувств верующих».

Как стало известно из источника приближенного к следствию , в субботу 5 октября Владимир Кличко во время боя против российского боксера Александра Поветкина неоднократно совершал акт оскорбления чувств верующих. 14000 присутствующих в зале зрителей свято верили в победу представителя России , а Владимир неоднократно унижал их убеждения.

По этой статье Кличко грозит до 3 лет заключения , но следствие не исключает , что могут появиться обвинения по другим статьям . В частности, еще одно уголовное дело может быть возбуждено по статье 282 Уголовного кодекса РФ » Разжигание межнациональной розни» , ведь как отметили эксперты , после боя резко увеличилось количество случаев нетерпимости между украинцами и русскими в интернете .

Также , нанесенные Владимиром Поветкину травмы можно классифицировать , как мелкое хулиганство .


http://ribalych.ru/2013/10/09/protiv-vladimira-klichko-otkryli-ugolovnoe-delo/
<a href="http://ribalych.ru/2013/10/09/protiv-vladimira-klichko-otkryli-ugolovnoe-delo/" style="display:none">Против Владимира Кличко открыли уголовное дело по статье 148</a>

RnR

RnR

ЄС vs МС

  • 12.10.13, 18:24
Питання вибору -  ЄС vs МС , яке начебто стоїть перед українцями, показує цікаві результати опитувань. Близько 45%(в середньому, приблизно...) віддають перевагу так званому Митному союзу. Географія результатів цього опитування повністю співпаде з результатами ВСІХ опитувань та виборів, парламентських та президентських, в нашій країні. Коментувати не буду, набридло. 

Власне відповідь на вибір ЄС vs МС дуже проста. От нехай кожен з прибічників МС запитає себе, чисто гіпотетично - якби був вибір де народитись в слідуючому житті - в якомусь забитому муніципалітеті одного з забитих кантонів Франції, чи в якомусь Засранску в одному з автономних округів нинішньої Росії ? Та де б вони хотіли, щоб народились та жили їхні діти ?.... 
Відповідь на питання ЄС vs МС готова, без політики та непотрібної тріскотні про міфічне братство.

І ще одне, не важко побачити, що навіть в самих назвах цих Союзів приховані об"єднуючі та розз"єднуючі змісти. Європа - багато країн об"єднано під однією загальною назвою...Митниця - пункт товарно-людської "цензури", який розділяє країни. Та і взагалі, 10 із 12 існуючих слов"янських країн вже в Євросоюзі або кандидати на членство. Залишились Україна та Білорусь, а хіба ж ми гірші за інших, які вже в Європі ?

І на закуску віршик...взятий з коментів під голосуванням "ЄС vs МС". На мене він справив дуже потужне враження ( rofl  ) Додати нічого:

А в Кремль еще вы приползете
За коркой хлебушка к борщу
И выйдет Путин в позолоте
И тихо скажет : "не прощу".


RnR

RnR

Є з кого брати приклад

  • 09.10.13, 23:12
У Литві заборонили показ російських телепрограм
СР, 2013-10-09 18:21
Версія для друкуВерсія для друку

Литовська Комісія по радіо і телебаченню заборонила показ російських телепрограм на території країни.

Таке рішення стало реакцією на показ передачі «Людина і закон», повідомляє  tvrain.ru .

На думку голови комісії, один з випусків програми, що розповідає про січневі події 1991 року у Вільнюсі, носив брехливий і пропагандистський характер.

Голова комісії Едмундас Вайтекунас зазначив, що рішення полягає в тому, щоб зупинити показ тих програм, які готуються третіми країнами - не країнами Євросоюзу. Російські програми ретранслює, зокрема, Перший Балтійський канал. «Якщо говорити конкретно про цей каналі, то не можна транслювати в Литві ті передачі, які були підготовлені в Росії. У даному випадку мова йде про «Перший Балтійському каналі», адже такі програми складають майже 70% програм цього каналу », - сказав Вайтекунас.

Як відомо, у передачі «Людина і закон» було показано інтерв'ю зі штурмували Вільнюську телевежу командиром групи «Альфа» Михайлом Головатовим та іншими співрозмовниками, які заперечували те, що атака військових мала місце.

13 січня 1991 при спробі радянської армії та спецпідрозділів зайняти телевежу у Вільнюсі і будівля Литовського радіо і ТБ загинули 14 людей, більше тисячі постраждали.

«Аргумент»
Звісно, що цей випуск "Людини і Закон" просто привід, справа ж в непотрібності сміття з московії в нормальній країні. 

В ракурсі сказаного додам, що так зване "українське" ТБ просто неможливо(навіть шкідливо) дивитись нормальним людям...і якраз по причині присутності вищевказаного сміття на всіх рівнях інформації, від мовної подачі до смислових висот*.RnR

RnR

Думки в неділю...

  • 06.10.13, 20:01
Сьогодні були на автомобільному фесті. Фест так собі...тільки для "пузотьорів", драг рейсинг(цілком офіційно та законно!) і всяке інше... для нас мало цікавого, та і взагалі - геть мало цікавого. Єдине, що запам"яталось, це двійка ретро автівок, а особливо Мерс 1937 року випуску:Фест відбувався на території закинутого та забутого аеропорту, за містом. Колись був непоганий аеропорт, з величезними можливостями по прийому самих різноманітних аеро-лайнерів. Тепер просто руїни та зарослі бур"яну. Ми проїхалися по території аеропорту і в якомусь закутку натрапили на цікаве місце:Типу кладовище літачків. Дивлячись на те, що залишилось від літаків подумалось, що колись вони літали, були чистенькі та гарні, приносили користь іншим собі ж на радість))).... і що сьогодні ти потужний та блискучий, життєрадісний та активний, а завтра........... 
Все тече, все змінюється... 
Всьому свій час та своє місце під сонцем...
* * *
Завтра понеділок...може від того такий смур в думках )))

RnR

RnR

Начебто і не гумор...

  • 25.09.13, 17:35


ВР пропонує ввести іспит для бажаючих отримати українське громадянство

Профільний комітет Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин пропонує ввести іспит з української мови для бажаючих отримати громадянство України.

Про це йдеться в проекті постанови про прийняття за основу проекту закону про внесення змін до статті 9 Закону України «Про громадянство України», пише Бізнес.Законопроектом пропонується встановити додаткову умову для прийняття громадянства України, а саме - успішне проходження усного та письмового тестування на знання Конституції України і на володіння державною мовою на рівні, достатньому для спілкування. Умова не поширюється на осіб, які внаслідок інвалідності обмежені у своїй комунікативної здібності.

*****************************************************************************************Від себе - типу апріорі вважається, що громадяни України досконало володіють державною мовою. Ну, крім осіб, які внаслідок ІНВАЛІДНОСТІ(фізичної чи душевної) обмежені у своїй комунікативній здібності... 

rofl

RnR

RnR

Обираємо майбутнє

  • 14.09.13, 08:08

Голосуємо - http://ts-es.net/ 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Дурень не той, хто інколи помиляється. А той, хто ПОСТІЙНО(років так з 350) наступає на одні і ті ж самі граблі...

RnR

RnR

Одне з чудес України, ТУСТАНЬ

  • 08.09.13, 18:55
 

ТУСТАНЬ - наскельна фортеця, село Урич , Сколівський район, Львівська області. Це унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якій немає в Європі.


"А в Уричі камінь, і ковані в нім
Покої, і брами, і льохи;
Чи велетнів се, чи розбійників дім,
Не знає ніхто анітрохи" .

"…в лісистих проваллях… в величезних
 камінних "бовдах" якісь дивні віки,
 якась старина, дивна, запропавша культура
 записала твердими і глибокими буквами
 свої сліди".
ІВАН ФРАНКО.


Коротко про історію Тустані.
Історик Микола Бандрівський вважає, що на скельній групі Камінь функціонувало язичницьке святилище племен культури фракійського гальштату, поселення яких виявлено в сусідньому селі Сопоті. Підтвердженням цьому, на його думку, є виявлені на скелях близько 270 наскельних малюнків-петрогліфів та солярних знаків. Він датує їх в середньому ІХ—V ст. до н. е. Солярні знаки зображені на скелях у вигляді середніх розмірів кілець, які мають по центру отвір, часом вони є подвійними або у вигляді вісімки. Петрогліфи трапляються на скелях у вигляді чоловічків що танцюють, сокир, хрестів тощо. Дослідником навіть була висловлена гіпотеза, що солярні знаки на скелях творять сонячний календар.
Отже, в давнину ці скелі використовувались населенням різних культур як святилище, подібно до того як це було на «Кам'яній могилі». Але, не зважаючи на нагромаджений матеріал, багато давніх зображень ще чекають свого відкриття і розгадки.
Фортеця Тустань виникла у ІХ ст., як важливий оборонний і митний пункт, заснований племенами Білих хорватів. Повз неї по Карпатських перевалах проходив Соляний шлях, яким перевозилася сіль з Галичини в країни Центральної Європи. Цей шлях також був одним з відтинків трансконтинентального шляху торгівлі шовком, що проходив у напрямку Китай — Португалія. З купців залога Тустані брала мито та забезпечувала їм охорону під час перевезення їхніх товарів. Завдяки територіальному розміщенню ця фортеця потрапила в коло торгових зв'язків, що підтверджується знахідками в її околицях арабських монет — дирхем, що датуються ІХ—ХІ ст. Крім цього, град був головним прикордонним та митним центром між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною. Тустань п'ять разів перебудовується протягом ІХ—ХІІІ ст., і за останнього періоду забудови стає п'ятиповерховою.

Звісно, що така древня дерев"яна фортеця не збереглася, але унікальність Тустані полягає ще й у можливості точного (90%) відтворення дерев’яної забудови, що існувала на скелях. Річ у тім, що будівничі, споруджуючи неприступну дерев’яну фортецю на скелях, довбали в камені пази для закріплення дерев’яних конструкцій. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися(залишилось близько 4000 слідів на скелях від дерев"яних конструкцій.)
Місто-фортецю Тустань творить комлекс скель Камінь, Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб та скелі. які прилягають до хребта Воронового.
За увесь свій період існування (IX–XIII ст.) фортеця пережила п’ять будівельних періодів дерев’яної забудови:Тустань стала важливим стратегічним пунктом і входила до єдиної системи Карпатської лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а згодом і Галицько-Волинського князівства.
За своїм територіальним розміщенням град-фортеця була вдало включена у міжнародні торгові зв’язки як контрольний пункт до карпатських перевалів. Це підтверджується й знахідками кількох арабських монет дирхемів, що датуються IX-XI ст. Крім цього, Тустань відігравала роль прикордонного та митного центру між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною, а після загарбання першого польськими феодалами – між Польським королівством та Угорщиною..........

І так далі і тому подібне. Історія Тустані дуже багата та цікава, тут все не викладеш.
Хочу згадати тільки за ХХ століття - "Вставайте, кайдани порвіте! Т. Шевченко, М. Шашкевич, І. Франко". Такі слова виритинували на Камені 30 червня 1912 р. з нагоди здвигу галицької і закордонної української молоді. У травні 1914 р. на території скель відбувся мітинг-фестини української молоді, приурочений до сотої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Камінь використовували і для пропаганди державної символіки України, зокрема гербу. Так у 1918 р. на честь проголошення ЗУНР тут було вигравіювано велику трилисту лілію, а на ній — тризуб. Після падіння республіки на їхньому місці викарбували герб тодішньої Польщі. Але з часом патріотична українська молодь збила цей знак. І досі залишилася тільки ніша. У часи національно-визвольних змагань 1940-1950 рр. поблизу Каменя в урочищі Погарці розташовувались криївки вояків УПА з куреня «Бойки» ім. Богдана Хмельницького. Восени 1944 р. і травні 1945 р. в урочищі Церківне здійснювали постої бійці УПА куреня «Підкарпатського».

Тепер порада - хто все ж вирішить відвідати Тустань, то краще їхати з траси Львів-Чоп. В Верхньому Синєвидному поворот на Східницю. Не доїхджаючи Східниці, 20 км по типу дорозі і буде Урич. Музей в селі, по праву сторону від "дороги" буде видно вказівник. Там і розкажуть як добратись до Урицьких скель. Я ж їхав зі сторони Самбора... 57 км їхав майже ДВІ години. Дороги немає, є якась "фігня" з ям, траншей та горбів. Ця "фігня" злегка посипана щебенем, але не всюди. Декілька разів збирався поїхати полями, лісами та горами - там рівніше, але можна блуканути, місця там знатні. 
На фасаді музею Тустані приємно порадувала око пам"ятна табличка:


 
Ліричний відступ.
Та і взагалі, хочу зауважити, що подорожувати по Західній приносить неабияке задоволення. Один з характерних пам"ятних знаків(дійсно масово !) "Борцям за Волю України" по селам та містам Західної:


Відчувається, що тут дійсно Україна, живуть українці(хоч і різних національностей, віросповідань і таке інше), які шанують свою країну, свою історію, традиції та звичаї. Всюди, дійсно всюди, вшановують та пам"ятають своїх героїв, а не якихось  іноземних мутних бороданів, психічно хворих лисих поців та стурбованих імператриць... Та не про це зараз мова.

Так от, музей в селі Урич відвідати все ж варто. Екскурсовод проведе коротеньку ознайомлювальну екскурсію та пригостить традиційним карпатським чаєм(все входить в квиток - 16 грн). В вартість також входить екскурсія по Урицьким скелям. 
Декілька світлин з музею.
Відтворена кімната воєводи, світла дуже мало, але так і було в ті далекі часи:


Реконструйована Вхідна брама ожила в макеті, який працює))) Там є маленькі відра, якщо в них насипати типу каміння(пісок), то відра опускаються вниз і ворота відповідно відчиняються. Коли ж швиденько висипати пісок, то ворота швиденько зачиняються ))) :


Макет фортеці Тустані в період п’ятого будівельного періоду дерев’яної забудови:


Малюнок фортеці в той же п"ятий період забудови:


Куточок музею:


В музеї є багато експонатів з числа археологічних знахідок - наконечники стріл, мечі, прикраси, посуд....та багато іншого. Але світлини з експонатами геть не вдалися....
В приміщенню музею є крамничка, де можна придбати різні сувеніри, керамічний посуд та багато іншого:

Від музею до Урицьких скель десь до трьох кілометрів, дорога більш-менш нормальна, майже дзеркало* з щебеню))):

Власне самі скелі, та вхід до них:


Збоку непоганий ринок, де можна купити сувеніри, різні дари Карпат, випити-закусити та попити-поїсти:


Зблизька скелі справляють величне та таємниче враження:


Дійсно, природа ніби сама створила фортецю, фортечні мури...та ще й в вдалому місці. Гріх було не скористатись цим даром:


Дорога наверх, до внутрішнього двору фортеці йде круто вгору. Вона йде по лісі та викладена з дощок:


По дорозі нагору вирішив кинути палити, ледве вигріб нагору. Але зверху запалив і попустило, відразу забув про різні дурниці))). Тут колись давно був вхід в внутрішній дворик фортеці:


Світлини з внутрішнього дворику фортеці:
Відкривається чудовий краєвид...наші предки видивлялись ворога...купчі каравани, щоб зняти грошики за "дахування" ))) і просто милувалися красою гір, як і ми:


Дальні скелі, що видніються, колись теж були частиною укріплень:


Скелі можна обійти по периметру, що ми і зробили. В лісі виднілось багато природних скельних утворень, які теж були в свій час частиною укріплень фортеці Тустань:


Змучені, але щасливі та задоволені ми спустились вниз...до ринку )))

Чудова поїздка, надзвичайне цікаве та насичене різними відчуттями місце.


http://photo.i.ua/user/2716829/383791/?p=0&r=5533409 - тут ці та інші світлини з Тустані в повному розмірі.

RnR

RnR

Луцьк 9 травня, четвер

  • 17.05.13, 08:02
У Луцьку люди проігнорували георгіївську стрічку на 9 травня 

В обласному центрі Волині вшанували загиблих у сталінсько-гітлерівській війні. 

Близько двох тисяч людей взяли участь у параді. Лучани пройшли від Театрального майдану до Меморіалу Вічної слави. У колоні йшли представники влади, мешканці міста, ветерани, правоохоронці та комуністи, які несли 11 прапорів з відповідною червоною символікою. Комуністи йшли у супроводі міліції(іще б пак... моя примітка)

Біля меморіалу учасники акції вшанували полеглих хвилиною мовчання. Потому перед громадою виступили Луцький міський голова Микола Романюк, голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, голова Волинської обласної ради Володимир Войтович та ветерани. Російських та радянських пісень не лунало.

Варто зауважити, що у порівнянні із минулими роками значно зменшилася кількість людей, які одягнули на себе Георгіївську стрічку – символ російського імперіалізму. Чи не вперше стрічок не було навіть у представників влади – голови Волинської ОДА Бориса Клімчука, голови облради Володимира Войтовича та міського голови Луцька Миколи Романюка. Хоча, серед натовпу виділялися люди, які, можливо, через власну необізнаність, чіпляли георгіївські стрічки до вишиванок(тупі олені всюди є, різніця тільки в кількості на тисячу населення - моя примітка)..

Довідка: 
Георгіївська стрічка – російська імперська символіка, двоколірна стрічка, яка застосовувалася в оформленні низки військових нагород в Російській імперії та СРСР. З'явилась у 1769 році як додаток до вищої нагороди Російської імперії — Ордена святого Георгія, заснованого російською імператрицею Катериною II.

Жовтий колір символізував російську імперську корону, а чорний —двоголового орла.

В СРСР георгіївські стрічки довгий час не використовувалися. Наразі багато людей одягають чорно-помаранчеві стрічки навіть не задумуючись, що означає ця символіка.


Джерело - http://vgolos.com.ua/politic/news/52052.html 


Від себе додам, що мені поталанило жити серед нормальних людей... Також радує те, що в нас люди духовно та морально оздоровлюються навіть під час нинішньої посиленої істерії психозу імені "дєвятоємая" та інших, чужих флешмобів та ворожих піар акцій.

RnR

RnR

Наша Державна ВЕЖА...

  • 13.05.13, 19:16
Давним-давно зібралися РІЗНІ люди та вирішили СПІЛЬНО побудувати величну будівлю, приміром ВЕЖУ... Задум був гарний та достойний цих людей, і головне, що кінцева мета була зрозумілою та прийнятною для всіх. Але закінчити роботу не вдалося, ба, не те що "закінчити"...але й навіть толком просунутись вперед. Чому так сталося ? Відповідь проста - люди були РІЗНІ, хоча це не основна причина, а головне в тому, що вони розмовляли на РІЗНИХ мовах, а отже мислили РІЗНИМИ поняттями відношення до світу та буття. Науковий факт - різні мови це різні світогляди( http://blog.i.ua/user/2716829/995410/ ) і так далі.
Якщо не заглиблюватись в релігійне підгрунтя тієї події, то висновок очевидний - РІЗНІ світогляди не спроможні на СПІЛЬНУ співпрацю з позитивним вирішенням проблем на шляху будівництва. Результат очевидний - навіть при самих благих починаннях толку не буде. (близький аналог історії про Вежу - байка про Лебедя, Рака та Щуку).

Висновок  № 3 - РІЗНІ люди можуть  досить нормально спілкуватись, співпрацювати і таке інше, але тільки через призму своїх, ізольованих утворень. По-простому - комуналка це лайно, консенсус неможливий. А сусіди "через паркан" можуть нормально жити,спілкуватись та спільно співпрацювати.


RnR

RnR

Погодка...15 березня.

  • 15.03.13, 12:35
Цілу ніч завивав вітер...сипав сніг. Зранку, з вікна кухні відкрився цікавий вигляд на решітку, на якій колись має рости виноград:Літня тераса, на яку ще жодного разу не намітало снігу:
В дворі були замети типу барханів, висотою десь по пояс. Температура в районі мінус п"ять цельсіїв, вітер добрячий. Але все ж вирішив спробувати пробитись до траси. Ледве відгріб кучугури снігу від воріт, виїхав. Далі було дуже весело. Снігом замело все навколо, ніяких орієнтирів дороги. А якраз посередині типу дороги, яка десь там, під снігом, виріс гірський хребет зі снігу. А мені ще треба їхати на гору по цьому всьому. Це було щось, а потім, як і слід було чекати, знесло в сторону...і все. Не зміг відкрити водійські дверцята, сніг був високий, вилазив через пасажирські двері. Побрів в двір за лопатою, добре що недалеко від"їхав. Трохи фізичних вправ на сильноиу вітрі зі снігом явно на користь ))) . Потім декілька разів вперед-взад...і все нормалізувалось.  Картинка така:Вид ззаду:Попереду стовп лінії електромереж, міг зачепитись і лебідкою підтягнути себе вгору...а далі можна було пробувати пробиватись по рівній дорозі. Але мало що...стовп то якраз мій, перспектива вирвати стовп і сидіти без електроенергії не вельми радувала )))
Вирішив вигрібати назад, до воріт. Ну його, не так вже і треба на ті роботи.
Більш-менш нормально добжикав* до воріт:


 
Потім навіть заїхав в двір, з розгону... При цьому маневрі ЖОДНА тваринка не постраждала, ЖОДНЕ авто та ЖОДНА будівля не зазнали матеріальних збитків ))) Чому так пишу, бо в грудні минулого року, при подібних умовах, заїжджаючи в двір наїхав одним заднім колесом на метелеву миску Рекси, а іншим на кусок льоду, який вона(Рекса) вибила з тієї миски... Занесло на дровітню, зрізав розширювачі арок... Але то таке...
Сьогодні Рекса відмовилась виходити на двір... Єдиний, кому це в радість - це Роккі :Ігнорує великий навіс в вольєрі та свої будки, гасає по снігу...

Отакий ранок в приміській зоні міста Луцька, під лісом...