RnR

RnR

Гральні карти АТО

  • 05.08.14, 17:42
Хочу познайомити вас, може хто ще не бачив, з гральними картами-мішенями для наших бійців в зоні АТО.
Загальний вигляд:Отак виглядає коробочка для гральних карт:

"Сорочка", т-то зворотня сторона карт у вигляді мішеней, та й не дивно...і дуже зручно для мотивованих тренувань))) :
ДАМИ...ну і гидкі пики у їхніх "дам", у всіх ))) :
http://photo.i.ua/user/2716829/418254/?p=0&r=6789019 - тут, в альбомі, всі карти. Щось саме зараз не хочеться викладати в замітці всі пики того біосміття... Але коряві ряхи їхніх баб, навіть романтично-замріяний бабай, викликають певне задоволення - так козломордим і треба )))

Карти НЕ ВИШЛЮ, не просіть,бо на даний момент залишилась тільки одна колода....в якості призових мішеней для новобранців.


RnR

RnR

Головна Національна Будова країни !

  • 14.06.14, 15:49
Необхідно підтримати ідею в зверненні до Президента України:


RnR

RnR

З бидлом інакше не можна. Відео.

  • 09.05.14, 21:59

 Якщо в організмів немає клепки щоб зрозуміти, що заважати військовим при виконанні завдання це дуже небезпечно і злочинно, а провокувати військових в цей час це взагалі ідіотизм, то це проблеми цивільного бидла.
Дивитись до кінця.


RnR

RnR

Законопроект "ЧВР"

  • 20.04.14, 17:44

Рекомендую переглянути ЗАКОНОПРОЕКТ "ЧВР". Питання нагальне, необхідно терміново вирішувати .


RnR

RnR

Для "дєдивоєвалі" нові вказівки...

  • 03.04.14, 16:25
Сьогоднішні, четвер 3 квітня 2014 року, кацапські Ізвєстія:
Текст:
Нужно отличать Гитлера до 1939 года и Гитлера после 1939 года и отделять мух от котлет. Дело в том, что пока Гитлер занимался собиранием земель, и если бы он, как признается сам Зубов, был бы славен только тем, что без единой капли крови объединил Германию с Австрией, Судеты с Германией, Мемель с Германией, фактически завершив то, что не удалось Бисмарку, и если Гитлер бы остановился на этом, то остался бы в истории своей страны политиком высочайшего класса. 

Читайте далее: http://izvestia.ru/news/568603#ixzz2xpUgqwUL


__________________________________________________________________________________________________


Нічого не скажу на цю писанину в кацапських Ізвєстіях, тільки привітаю:

З ДНЬОМ ПАБЄДИ, АЛЄНІ !

RnR

RnR

Відпочинок в Криму 2014. Ласкаво просимо !

  • 09.03.14, 23:02
УВАГА !
Людям з вразливою психікою та неповнолітнім перегляд 
НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ !


RnR

RnR

Воїни Світла. Пісня з Білорусі.

  • 05.03.14, 22:03
ЛЯПІС ТРУБЄЦКОЙ, "Воїни Світла".
Режиссер - Олексій Терехов.


http://vimeo.com/88131966 - тут офіційна версія. Дуже рекомендую.
Це робоча, не офіційна версія:


RnR

RnR

3/4 січня - Водосвяття
3/4 січня (2013)— Водосвяття, Водокрес — Різдво Богині Дани. На дванадцяту ніч після Різдва Коляди (чоловічого початку Всесвіту) народжується Свята Вода (Богиня Води Дана) (жіночий початок Всесвіту). Здійснюється освячення води молитвою та жертовним вогнем. Звідси ще одна назва свята — Водокрес (крес — спалах вогню, початок руху). Iнодi відбуваються купання в ополонках з оздоровчою метою. Беруть воду з трьох джерел для очищення, лікування. Саме в цей час, як стверджують астрономи, Земля перебуває найближче до Сонця, тому Вода набуває особливих цілющих властивостей. А в народі збереглася віра: «Про що на Водосвяття помолишся, те і збудеться». Богиня Дана дає дівкам добрих чоловіків, тому вони обов’язково йдуть до річки по святу водицю. 12 ніч після Різдва Божича Коляди.

Українська жінко! Час подбати про здоров’я своєї родини. Зроби Зоряну Воду: набери в глиняний горщик з джерела чи криниці водиці і на ніч постав на вікні чи надворі — хай скупаються в ній Зорі. Цією водою хай умиється вся родина, щоб воскресла Україна!


Богинею плодючості, кохання і шлюбу у праслов’ян була Прія, яка з’явилася на Наддніпрянщині й перейшла до інших сусідніх народів: німецька Фрія, ісландська Фрея, грецька Афродіта, яка завжди зображалася із золотим веретеном у руках. Днем Прії була п’ятниця. Згодом переслідування язичницької віри змусило жінок називати свою Богиню-покровительку днем її свята - П’ятницею. Грецьке ім’я Параскева означає “п’ятниця”, що має ще дохристиянське походження. На українському грунті це Парася - Пріся - Прія. 

Богиня П’ятниця у слов’ян уявлялася жінкою з довгими золотими косами , яка крутить колесо прядки. Це зближає її також з Богинею Долі, яка пряде нитку життя. 

На честь П’ятниці в Україні до недавнього часу жінки здійснювали такий обряд: водили вулицями простоволосу жінку, яку називали П’ятницею і віддавали їй всякі почесті. У п’ятницю заборонялося шити, прясти, рубати дрова, здіймати пил, прати - щоб не запорошити Око Святого Сонечка, не завдавати йому шкоди забрудненою пранням водою. 

П’ятниця, Богиня кохання і шлюбу, вкриває голову дівчини шлюбним покровом. Це уявлялося аналогією до космічного шлюбу Неба і Землі. У Велесовій Книзі є згадка про обряд моління дощу: “І се повінчаємо Небо і Землю і правимо весілля їм, де чоловік є Сварог і навпроти нього - жона його. І се свято мали робити, як для мужа і жони, і ми - діти їхні” (дощечка 30). Метафора небесного покривала стосується хмар, які закривають сонячне проміння, що також уявлялося як золоті нитки. Коли Сонце закривалось дощовими хмарами, про нього казали як про дівчину, яка вкрилася фатою-покривалом, що означає для дівчини заміжжя. Покрова втілює образ давньої Богині родючості, яка, звичайно, має язичницьке походження. Сніг, що покриває Землю восени й взимку, власне і є формою Води, яка навесні напуває Матінку-Землю родючою силою. 

Нині вчені встановили унікальну властивість Води, про яку, безперечно, знали наші Предки, - Вода переносить інформацію. 

Отже, її можна освятити молитвою, бо вона сприймає вібрації голосу і “запам’ятовує”, її можна замовляти на лікування різних недуг... Кругообіг води в природі, наявність води в людському організмі, рослинах і тваринах - все це далеко не другорядні речі. І, якщо за найдавнішими звичаями слов’яни шанували Воду саме в п’ятницю, то, мабуть вони знали той священний космогонічний міф про творення Живої Води - Дани, який був даний народам у спадщину як предківський заповіт.RnR

RnR

Конституція України

  • 25.12.13, 19:55
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ


Розділ I 
ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.


Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України.

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.

Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова.

Цензура заборонена.

Держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.
На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.

На території України не допускається розташування іноземних військових баз.
Розділ II 
ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності.

Ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню.

Стаття 29. Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність.......Про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого.


Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.


Це далеко не всі статті Конституції, а так, що перше впало у вічі.... 

Перечитав Основний Закон УКРАЇНИ та раптом зрозумів -  МИ ЖИВЕМО НЕ В УКРАЇНІ...................

RnR

RnR

Не анекдот

  • 03.12.13, 23:17

Мамо! Мамо! Ало!

Це Женя !

Включай телевізор, мене зараз по Євроньюз показують!

Да! Да! Я в шльомі і з палкою ! Один з тих чотирьох що пиздять ногами лежачу журналістку !


Коментар білоруса на Цензорі:
"Эти "быдлосы" не имеют ни совести , ни родины , поэтому
скоцтво - это наднациональное и надтерриториальное явление.

Выродки украинского народа живут и в Киеве, поэтому ничего
удивительного здесь нет.

В Беларуси с целью опознания "лука-скотов" сделан сайт
posobniki.com, где преподаются фото таких " героев " , которых люди
потом опознают .

И тогда становятся известными их имена, адреса , телефоны и
т.д.

Простые люди " благодарят " их, чем кто рад - кто
оклеить подъезд рассказами с описанием " мужественных " действий
работников дубины ( чтобы жена , дети и соседи знали , с какой скотиной живут
рядом ) ; кто сожжет дверь , кто стекло выбьет , кто под дверями насярэ , а кто
и трындюлей навалит ( на самом деле это не трудно , так как подобные скаты -
действительно чрезвычайное сцыкло , поэтому бывает ходят с охраной )

Короче, жизнь скотов становится не очень привлекательным -
жены могут быть не выдержать жизни с гандонами, дети - Гнушаются таких "
Папаш", а соседи не подают руки.

Некоторые вынуждены переехать .

Причем в список попадают не только выродки - менты , а
выродки - судьи , выродки - прокуроры , выродки - чиновники и т.д.

Выделяйте и " благодарить " вылюкав сейчас , пока
они не расплодилися на ВАШЕЙ земле. Иначе в скором времени ваша земля станет их
через вашу равнодушие , как то стало в моей любимой Беларуси , к сожалению .

Не повторяйте наших ошибок."

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
9
попередня
наступна