Не думай о деньгах.

Знающие люди утверждают, что не надо постоянно думать о деньгах. Надо свои мечты перефразировать в цели и разработать конкретные планы по достижению намеченного.

Просто надо идти к поставленной цели. Каждый день делать хоть маленький шажок, но обязательно по направлению к достижению цели.

Очередной раз убедился, что так оно и есть! Надо сконцентрироваться на цели и двигаться к ней! Деньги – это средство, а не цель.

Мы идем  в школу, одеваемся в школьную форму. Форма – средство, учение – цель.

Идем копать огород. Берем лопату – средство - идем копать для посадки будущего урожая, который и есть цель. Цель крестьянина, дачника не лопата и грядка, а урожай!

Богатые не думают о деньгах, а бедные постоянно думают о деньгах. Давайте переводить мысли в плоскость мыслей богатых людей! Здоровый не говорит о здоровье, больной все время говорит о здоровье и болезнях. Давайте менять свои мысли! А следом поменяем и свою жизнь!

Начните с мечты. Запишите её на бумаге. Запишите специфически: так, как будто все сбылось. Напишите Я живу в таком-то доме, у меня ежемесячный доход …У  меня отличное здоровье, прекрасные отношения с … То есть в настоящем будущем. С конкретными фактами из Вашей мечты., с конкретными датами.

А теперь превратим эти мечты в цели. Вам нужен дом. Он стоит денег. Делим сумму на период, за который Вы хотите заработать на покупку дома. И у нас есть план заработка на несколько лет, год, месяц, неделю, день.

Все записывайте. Уже сама запись переведет Вас в первые 10% общества! Ведь только каждый десятый ясно представляет себе чего он хочет, и записал свои мечты и цели! Даже если Вы не составите детального плана, то сама запись мечты и целей уже будет работать на Вас!

Не верите? Попробуйте! Ваша жизнь может кардинально изменится! И цена за перемены к лучшему – листок бумаги и несколько минут Вашего времени.

Записали. Если не хотите двигаться по плану, то спрячьте записанное подальше, туда, куда редко заглядываете. А через год, к примеру, вытащите список и посмотрите, что уже осуществилось, а что ждет реализации. Когда получиться – научите кого-нибуть ещё. Пусть рядом с Вами тоже будут счастливые люди!

Будьте неповторні!
Сьогодні — початок буму мережевого маркетингу.
Станьте на мить своїм клієнтом. Мало не щодня на Вас сипляться різноманітні пропозиції. Багато родичів і знайомих, знайомі знайомих і просто незнайомі люди пропонують щось купити, кудись вступити. І завченими, заготовленими фразами звертаються до Вас, пропонуючи Вам світле мабутнє, відмінну продукцію та пасивний дохід.
Важко розібратись в морі пропозицій. Тим більше, коли вони схожі одна на одну. А ще важче відважитись вступити в невідомий бізнес, про який наговорено стільки негативу, що іноді дивуєшся мужності людей, які пропагують цей вид заробітку. А ще важче вибрати компанію для спіпраці, команду для спільного бізнесу, лідера для наслідування.
Отже, тим, хто насправді серйозно вирішив повязати своє життя із мережевим маркетингом, варто добре подумати. І ось над чим: Ви повинні бути креативними, неповторними, привабливими і унікальними. Не продукт, а саме Ви. Проукт має велике значення. Він мусить бути добрий, і Ви маєте ним користуватись, любити і знати його.
Той самий продукт продають інші люди. Але Вам треба, щоби клієнти купували саме у Вас. Вам необхідно будувати команду. Тому Ви зобо'язані бути унікальними! І про Вашу унікальність мають знати Ваші потенційні клієнти і працівники. Чому саме за Вами вони мають йти, що Ви їм даште? В чому допоможете? Чи будете надійним другом, терплячим вчителем, строгим керівником, нянькою і батьком?
Одним словом Ви маете бути унікальним, відмінним від інших. Ви уже теким є. Просто треба знайти в собі ці якості і покоазати їх іншим. Подумайте як і зверніть на себе увагу, покажіть свою кращу сторону. Подумайте, чим Ви можете принести користь тим людям, до яких плануєте звертатись.
У мене є цікавий приклад креативності в традиційному бізнесі. В місті Трускавець є підприємство, яке робить домовини та товари для похорону. Таких тепер багато по Україні.
Але господар зробив унікальний маркетинг-хід. Він збудував найбільшу в світі домовину. Коли його питали для чого, то він з усмішкою розповідав про можливість зробити кафе у домовині, де люди в білому і білих тапочках носитимуть їжу. Де салат називатеметься “холодні ноги”. Де будуть випивки “В останню путь” і таке інше.
Споруду показували по всіх вітчизняних телеканалах, по кількох зарубіжних, писали газети, приїздили екскурсії... Домовину занесли в Книгу рекордів Гінеса.. нарешті знайшовся купець, заплатив добру ціну і забрав домовину.
В результаті креативного ходу підприємство заробило гроші, зробило хорошу рекламу і тепер продає свою продукцію по всій Україні.
Задайте собі запитання: чому людина має купити саме у Вас, чому люди мають йти за Вами, що Ви даште їм таке, що стане їм в пригоді, а не дадуть інші. Як тільки Ви знайдете відповіді на ці запитання, то Ви швидко досягнете цілей. В цьому Ваш шлях до успіху.

Не думайте про гроші. А як?Кілька людей написали мені щодо попередньої теми: Не думай о деньгах.
Запитання зводиться до одного: ЯК?
Як не думати про гроші, коли їх катастрофічно не вистачає? Коли їх хочеться заробити, а не виходить.
Визодів є кілька. Наппростіший — зайнятися улюбленою справою, яка в майбутньому принесе достатток. Тобто зараз працюєте, отримуючи задоволлення і виконуючи роботу. А все решту прийде.
Звичайно, робота має буки корисною. Наприклад, Ви торгуєте на ринку, або у Вас свій магазинчик, або Ви найнятий працівник. Змініть ставлення до роботи. Усміхайтесь до покупців, наведіть порядок на робочому місці, влаштуйте розпродаж товару, що давно лежить і нема перспективи його продати по старій ціні. Виконайте доручену роботу якнайкраще! Ви самі відчуєте піднесення, його відчують інші. Усі хочуть мати справу з успішними людьми.
Просто змініть ставлення до свого теперішнього стану. Він саме такий, який Ви створили своїми думками і діями, чи бездіяльністю в минулому. Тому для покращення майбутнього необхідно покращити сьогоднішні думки і дії. Прийде завтра і воно буде краще. Адже ми сьогодні заклали добрий фундамент.
Є така історія. Два пірнальники пішли шукати перлини. Одбидва перевдягнулись на березі моря, обидва помолились і пірнули на глибину. Дістали мушлі, пірнули ще раз, знову винесли мушлі. Перший пірнув знову, а другий залишився на березі і почав молитись, просячи у Бога, щоби дав йому перлини в обох мушлях. А тим часом перший виносив нові мушлі, пірнав, виносив і знову пірнав. Так тривало до вечора.
Ввечері обидва шукачі перлів стали видобувати перлини. У першого було багато мушлів і він, розкривши всі, знайшов чотири перлини. З чого був дуже задоволений. Другтий не знайшов жодної і залишився пригнічений і розчарований.


Щодня збільшуйте свої шанси! Здобувайте мушлі і будуть перлини! 
Звичайно, на Ваше життя впливає багато факторів. Але тільки від Вас залежить, як Ви їх сприймете і як використаєте. 
Запрошую до розмови. Можемо змоделювати ситуацію і спільно знайти рішення, або напрями дій для покращення. 
Я в таких ситуаціях читаю Біблію, читаю історії успішних людей, шукає нові ідеї, починаю активніше працювати, викорінюю старі звички і прищеплюю нові...
Для нового, кращого результату маємо змінитися самі. Спочатку внутрішня зміна, а за нею - зовнішня!

Хвилина сміху як рік життя

Вгадайте, скільки разів в середньому чотирьох літній малюк сміється за день?  Робін Шарма у своїй книзі "Чернець, який продав свій Феррарі" стверджує: «Триста разів.» А зараз вгадайте, скільки разів в середньому сміється доросла людина з сучасного суспільства на протязі дня?

 - Усього лише п'ятнадцять.

Сміх - це ліки для душі. Якщо у Вас немає настрою сміятися,погляньте в дзеркало і трохи посмійтеся. Ви відчуєте себе незвично і краще, ніж досі.

Уильям Джеймс сказав: "Ми сміємося не тому що ми щасливі.Ми щасливі через те, що сміємося". Почніть цей день і цей тиждень з радості. Посміхайтеся і будьте вдячні за все,що Ви маєте вже зараз. І тоді кожен Ваш день буде вщент повним перемог і нагород. Усім нам під силу змінити висоту нашого польоту і напрям руху по життю. Зупиніться на хвилину і поміркуйте, що у Вашому житті обумовлено звичками а що Ви робите усвідомлено.

Посміхніться і налаштуйтеся на Успіх!

Деньги детям не помеха

 

Каждый помнит, что у него есть день рождения. Ведь каждый человек, кроме Адама и Евы, родился. И с рождения допоследнего дыхания как воздух и вода возле человека находяться деньги.

Если мы учим ребенка дышаь, плавать, жить в обществе и т. д.

Так же мы должны учить ребенка обращаться с деньгами. От правильного их совместного сосуществования зивисит уровень мтериальной, и не толькой. жизни наших наследников.

Оригинально обучать детей фининсовой ргамотности

предлагает Александр МИЛКУС ;

10 упражнений для развития основных

навыков обращения с деньгами у ребят 13 - 15 лет Выясните, есть ли у ребенка долгосрочная «взрослая» цель, которая бы характеризовала его как независимого, самостоятельного человека. Например, покупка автомобиля после поступления в вуз или поездка с классом на отдых. И объясните, что вы ждете от него вклада в достижение этой мечты уже сегодня. Часть денег на достижение цели должна быть собрана путем экономии. Пусть это будет маленькая часть, зато ребенок усвоит: финансовое планирование означает независимость.

Обсудите с ребенком собственный опыт, связанный с умением или неумением экономить, а также его влияние на вашу жизнь и независимость. Проанализируйте состояние счета ребенка (или его накоплений в той же копилке).

 Пора открыть настоящий текущий счет. Отведите ребенка в банк. Вместе с ним положите ему на счет небольшую сумму и запланируйте регулярные походы в банк, чтобы ребенок мог класть или снимать деньги со своего счета. «Следи за гривной». Попросите ребенка записывать в дневнике каждую потраченную и заработанную за день гривну. Обсудите его расходы. Спросите ребенка, какие выводы он может сделать о своем финансовом типе поведения и привычках. Что бы он хотел изменить или улучшить, от чего зависит его самостоятельность?

Возьмите ребенка с собой за покупками и попросите записывать каждую потраченную гривну.

 Обсудите со своими знакомыми возможные виды оплачиваемой работы, которую они могли бы предоставить вашему подростку. Пусть ребенок сам проведет переговоры и обсудит оплату.

 Дайте ребенку список из десяти профессий и попросите в Интернете выяснить среднюю зарплату. Предложите ребенку узнать, сколько платят работнику без опыта и с десятилетним стажем.

 Объясните ребенку, что такое гарантия в следующий раз, когда будете заполнять его при покупке техники.

Подарите ребенку подписку на журнал для покупателей. Объясните, что такое скрытые затраты. Попросите ребенка выяснить разброс цен на частные уроки.

Объясните, что такое «импульсивная покупка» и почему шоколадные батончики и жвачку выкладывают возле касс.

 Поговорите о рекламных роликах, которые показывают во время любимых детьми передач. Попросите оценить их точность, честность и ценность.

Обсудите разницу между накоплениями (сбережениями) и потреблением (расходами). Поговорите о том, что подразумевает каждое из этих понятий для окружающей среды и человека.

Заведите отдельный бюджет для одного из любимых занятий ребенка. Поручите ребенку планировать и вести бюджет семейных вылазок. Пусть подсчитает расходы на все необходимое на целый день, в том числе на бензин, еду, чаевые, входную плату. Вначале выдайте ребенку наличные, чтобы расплачивался везде, где это потребуется. Если деньги у ребенка кончатся еще до вечера, не браните его - просто вернитесь домой пораньше и повторите упражнение через месяц.

 Когда вам попадаются статьи о компаниях, выпускающих любимые товары вашего ребенка, предлагайте ему почитать, а потом объясните, насколько рискованно вкладывать деньги в акции этих предприятий.

 Дайте подростку почитать биографию известного предпринимателя. Предложите ребенку и его товарищам помогать соседям мыть машины или выносить мусор, чтобы заработать деньги на подарки к праздникам.  Дайте ребенку распечатку вашего счета по пластиковой карте и попросите подсчитать, сколько денег вы потратили.

Попросите ребенка поискать в Интернете предложения банков по оформлению кредитной карты с наименьшим процентом.

 Перед Новым годом, любым праздником, подарите подростку посильную для вас сумму, чтобы он приобрел подарки для ребят из малоимущей семьи, которая живет с вами по соседству или дети из которой учатся в одной школе с вашим ребенком.

 
Автор фото dorna

Як почати власний бізнес

Як почати власний бізнес, маючи невеликі, скромні гроші для початку?

Таке запитання ставлять мені багато молодих людей, які мають освіту, мають бажання працювати, але не можуть знайти роботу за фахом, а часто жодної роботи.

Заходіть на сайт і отримайте безкоштовні відеоуроки, які допоможуть розпочати бізнес і заробити кілька сотень доларів в перші місяці роботи

Как создать свой бизнес в интернете и заработать от 100 долларов в первый же мес... 

доманшній бізнес

Багато людей, за даними інтернету більше півмільйона, щомісяця шукають домашній бізнес. Я знайшов такий.Покрокова інструкція. Допомога.

Розпочни працювати, не виходячи з дому.

Спокійно, чесно і прозоро.

Навчайся сам і людям допоможи.

Кого цікавить- пропоную перейти за посиланням.

Как создать свой бизнес в интернете и заработать от 100 долларов в первый же мес... 

інтернетбізнес

Давно оплачуєш послуги інтернету?

Раз ти платищ,, то хтось заробляє. Як зробити так. щоби інтернет приносив не тільки інформацію, насолоду, знайомства, але й гроші.

Сім безкоштовних відеоуроків допоможуть розпочати роботу в інтернеті.

Как создать свой бизнес в интернете и заработать от 100 долларов в первый же мес...

 Цікава і потужна штука І Н Т Е Р Н Е Т

Пасивний дохід

Пасивний дохід - це грошові потоки,
які продовжують поступати до Вас протягом довгого періоду часу
за роботу, яку Ви зробили колись раніше.

УспіхУ с п і х

  Наведу кілька прикладів успіху,
що допоможе Вам здолати перешкоди,
труднощі і мінливості долі і досягнувши чудових успіхів. 

  Джері Ерроувуд пекла торти і займалася пошиттям одягу, проте згодом стала віце-президентом косметичної фірми з багатомільйонними оборотами, що відповідає за навчання мистецтву продаж. Як з'ясувалося в недавно проведеному дослідженні, 75 відсотків з числа трьохсот лідерів світового класу виросли в бідності, в дитинстві з ними жорстоко поводилися або вони страждали якоюсь серйозною фізичною вадою. 

  Чарлі Відемейер міг рухати лише ротом і моргати очима,
але як тренер він привів свою футбольну команду до завоювання єдиного за всю її історію звання чемпіона штату серед середніх шкіл. 

  Пем Лонтос - домогосподарка-була пригніченою,
страждала від депресії і надлишку ваги.
Особистий психолог сказав їй, що вона ніколи не вибиться в люди
і не стане кращою, але вона досягла успіху
і перетворилася на визнаного публіциста і популярного лектора. 

  Джон Фоппе народився без рук, проте Юніорська торгівельна палата Сполучених Штатів в 1993 році назвала його у складі кращої десятки видатних молодих американців. 

  Джон Джонсон, правнук рабів, був соромязливим, невпевненим, таким, що невиразно говорить і клишоногим, Він носив невибагливий одяг домашнього виготовлення і постійно піддавався кепкуванням, але зрештою став одніим з багатющих людей в Америці. 

  Іана Макбаррон-Ліберейтор протягом восьми років працювала медсестрою,
важила більше дев'яноста кілограмів і була злісним курцем.
Сьогодні вона — витончена пані, що давно кинула палити, і колеги називають її
доктор Макбаррон (як людину, що має високу вчену ступінь). 

  Список можна продовжити. Проте, головне, що варто цим сказати –
кожна людина має можливість стати тим, ким вона хоче.
Досягти того, чого хоче. Головне – сильно захотіти!