Просування неминуче!

Саме так переклав інтернетперекладач назву 

нового конкурсу «Продвижение неизбежно!», що набираєобертів в Рунеті. 

Учасників уже біля пів тисячі. Виглядає так, що буде більше.

Конкурс зацікавив багатьма речами:
Змістовні нагороди переможцям money
Реальне просування не тільки переможцям

Просування системою розкрути 

Досвід  роботи  і тусовка з людьми, що постійно працюють в мережі

Але найбільше мені подобається сам підхід до справи. Одним конкурсом організатори здобули величезну кількість посилань, постійний потік цільової аудиторії. Кожному учаснику, який  витратить гроші на розкрутку сайту чи блогу в даному сервісі і займе чільне місце серед 50 переможців,  повернуть усі затрачені гроші шляхом поповнення рахунку на тому ж сервісі.

Варто повчитись і взяти на озброєння. 

Що робитимемо влітку?

Під таким гаслом стартувала естафета блогерів. Кожен пише на власному блозі що робитиме влітку, які плани має намір реалізувати. Окрім цього дає посилання на свого попередника, від кого прийняв естафету. 
Кожен учасник таким чином отримує постійне посилання на свій блог і розміщає на власному два посилання: одне на того, в кого перейняв естафету, друге - кому передав.
Ця естафета дає ріст популярності, нові знайомства, спілкування з такими ж блогерами в мережі інтернет. Хто планує рости, шукає нові можливості - приєднуйтесь!

Туристи “злітались” до “Родинного гнізда”

Проміжний фініш малого кубку Львівщини зі спортивного туризму “Перехід-2011” пройшов поблизу “Родинного гнізда” – чудової приватної садиби Романа Попадинця в Жданівці. Дванадцять команд-учасниць змагань з усіх сил намагалися якнайшвидше перетнути фінішну пряму, щоб відпочити після дуже важкого переходу. Настільки важкого, що тільки сім із дванадцяти команд дійшли до місця призначення й тільки чотири із семи вирушили далі.

Річ у тому, як наголосив головний суддя змагань, інструктор-методист з оздоровчого туризму Львівського обласного управління фізичного виховання та спорту Юрій Дьячек, що мало просто дійти до проміжного фінішу, треба вкластися у визначений час. А вчасно пройти маршрутом зі старою картою в руках, на якій позначені стежки, деякі із яких уже завалені деревами, ох, як важко.

Тим не менше, саме труднощі роблять маршрути цікавими, а завдяки втомі відчувається справжня насолода від відпочинку. Особливо ж такого, як у “Родинному гнізді”. 

Тут на спортсменів чекали чани з нагрітою джерельною водою, в яких можна було попаритися, потім охолодитися в чудовому ставку й розслабитися у фешенебельних номерах, кожен із яких збудований з іншої породи дерева – сосни, ялини, дуба, бука, ясена, модрини та черешні. Туристам розповідали про це, та безпосередні враження перевершили найсміливіші уявлення.

А часу помріяти в них було вдосталь. Стартували команди в селі Корчин поблизу водоспаду, звідти рушили на Ямельницю, потім на Східницю, Підбуж, щоб дійти до проміжного фінішу в Жданівці. Першою судді побачили команду з оригінальною назвою “Тапочки”. Захекані хлопці та дівчата розповідали, що цей маршрут є одним із найскладніших, а тому можна хіба поспівчувати командам з Києва та інших областей, які не звикли до таких подорожей.

 Власник приватної садиби Роман Попадинець є прихильником здорового способу життя, а тому й не дивно, що він став одним із спонсорів змагань. Іншими спонсорами виступили Дрогобицька районна (Юрій Кулинич) та Трускавецька міська (Юрій Гарбузинський) організації партії “Удар” Віталія Кличка. Вони постаралися, щоб у кожного із учасників залишилася добра згадка про проміжний фініш у Жданівці. Команди, які посіли призові місця, нагородили кубками та цінними подарунками. 

Та задоволеними залишились усі, адже враження про відпочинок у “Родинному гнізді” – просто незабутні.

Знайти "Родинне гніздо" можна на Дрогобиччині у селі Жданівка,

 а телефон для довідок: +380 967 672 12 11

Байкери залишили свої байки в Дрогобичі

Сліди людської любові до техніки можна побачити і відчути у музеї мототехніки, що розпочав свою роботу 30 квітня 2011 року у Дрогобичі.

Не типовий та нестандартний музей прописався на вулиці Шашкевича, 9,.  Ініціаторами створення комплексу  раритетної мотототехніки є люди, які неодноразово у своєму житті скуштували екстрім на повну, бо без швидкостей, адреналіну та залізних коней не мислять  свого життя – члени   мотоклубу  Lions MC

Дрогобич, заснований понад 5 років тому.

У середині музею атмосферу свята та піднесеності від реалізованої справи,  передає усе – відреставровані та відглянцовані до блиску байки, дбало зібрана колекція фотографій раритетних  мотоциклів та існуючих клубів минулих  років, відео з ювілейного зльоту байкерів.

-       Втілити мрію у життя було не так і просто, - зізнається віце - президент  мотоклубу  Анатолій Черниш. Члени клубу виношували її протягом декількох років. На заваді були різні перепони   - відсутність приміщення, тривалий процес реставрації старовинної  мототехніки. Бо тільки уявіть,  інколи на відновлення одного байку може бути затрачено і до 10 років, розповів  пан Анатолій.

Однак, затрачений час та клопітка праця біля байків   – того таки варті. Мотоцикли, яким понад 40-70 років, перед відвідувачами постали як нові -  робочі мотори, оригінальні шурупи, не підвів і  зовнішній вигляд. Що вражає -  усі байки  приїхали на експозицію власним ходом, на підтвердження того один з них прямісінько у залі музею  завели. Щоправда серед експонованих мотоциклів є далеко не повна колекція членів клубу. До відкриття музею вони встигли відреставрувати лишень  8 байків, інші – на підході.  Загалом,  байків, які хочуть виставити   понад 30. Наразі гордістю музейного комплексу є  мотоцикл  1938 року  BMW  R - 71, він серед інших експонатів найстаріший. Проте втримати  довго першість  залізному красеню не вдасся, зізнався, Анатолій Черниш, серед байків,  які на завершальній стадії реставрації  є і старші моделі. Тож здивувати відвідувачів буде чим. 

Так що запрошуємо у Дрогобич до байків!

фото Ігоря Фецяка

Цільова аудиторія

Цільова аудиторія – тема, цікава для всього інтернету. Цікавить це і мене, як людину, що рухається в інтернетпросторі. Ось знайомі запропонували новий сервіс. Точніше – не новий, а нову версію в російському виконанні. Хочеться почути Ваші думки і пропозиції. Буду вдячний за кожну розумну думку чи пропозиції.

Ідеально було б, якби хтось поділився власним досвідом у просуванні сайту чи блогу і в пошуках цільової аудиторії.

FreeAvalanche - Лавина Бесплатного Трафика на Ваш Сайт

Христос Воскрес

Христос Воскрес

Христос воскрес - радійте, діти,  Біжіть у поле, у садок,  Збирайте зіллячко і квіти.  Кладіть на Божий хрест вінок!

Нехай бринять і пахнуть квіти  Нехай почує Божий рай  Як на землі радіють діти  І звеселяють рідний край.

На вас погляне Божа Мати,  Радіючи з святих небес...  Збирайтесь, діти, ну ж співати:  Христос воскрес!  Христос воскрес!

Христос воскрес!  Під небозвід пливе — злітає звук пісень.  Це свято в нас -  Великий день,  Кінець журби, недолі, бід.  Христос воскрес, Христос воскрес!

Христос воскрес! Радіє світ,  Бо вже прийшла життя весна,  Пропала вмить душевна тьма,  Гріховне зло і смерті слід.  Христос воскрес,  Христос воскрес!

Христос воскрес!  Вже грає дзвін,  Навколо лине звук святий,  Спішить до церкви гурт людей  Христу віддати честь й поклін.  Христос воскрес,  Христос воскрес!

Христос воскрес!  Надходить час:  На зміну грішного буття  Спасенне нам іде життя —  Воскресний день святий для нас.  Христос воскрес,  Христос воскрес!

Христос воскрес!  Веселий день,  Співає люд, радіє світ.  Любов несуть слова пісень  В широкий світ, під небозвід.

Христос воскрес!  В усіх серцях  Росте добро і щирість слів,  Щасливий блиск у всіх очах,  На всіх устах веселий спів.

Христос воскрес!  Співай, радій,  Бо зникла ніч і сон гріха.  Вже сонце йде, проміння рій  Віщує день новий життя.

Христос воскрес!  Христос воскрес!  О, радійте, Божі люди,  Кожний гнів нехай забуде  І в любові проживає, -  Так Христос заповідає,  Бо любов прийшла з Небес:  Христос воскрес!  Христос воскрес!

Леонід Глібів

Бесплатный видеокурс «Киберсант-СЕОшник»

Этот видеокурс будет Вам особенно полезен:
 • Если Вы – начинающий онлайн-предприниматель, и Вам надо уже через месяц вывести свой бизнес на новый уровень.
 • Если Вы – владелец собственного блога/портала/сайта, и хотите, чтобы интернет-пользователи прямо-таки «ломились» на его страницы.
 • Если Вы умеете работать Вконтакте, Твиттере, Яндексе и эти умения хотите превратить в неиссякаемый поток прибыли.
 • Если Вам лень тратить время и деньги на изучение тонкостей, а увеличить трафик на сайте нужно уже завтра.
Получите «Киберсант-СЕОшник» БЕСПЛАТНО прямо сейчас и...
 • Вы узнаете, как с помощью SEO эффективно продвинуть свой блог или сайт с минимальными затратами.
 • Вы за день сможете сделать то, за что специалисты берут от 10 000 рублей и больше.
 • Вы за пару часов обучитесь тем секретам, которые многие познают годами.
 • Всего несколько шагов – и Вы сможете привлечь на свой сайт еще больше трафика, заработать на нем еще больше денег.
 • Семантика, оптимизация, перелинковка, твиты – эти некогда сложные термины для Вас вскоре станут ступеньками на пути к собственному онлайн-успеху.
 • Вы оградите себя от типичных ошибок новичков и на 100% задействуете все возможности интернет-технологий.
 • «Киберсант-СЕОшник» – пошаговое руководство к онлайн-прорыву, к завоеванию ТОПовых позиций в поисковых системах и привлечению свыше 1000 посетителей в сутки за короткий срок.
Чем этот видеокурс отличается от десятков таких же?
 • Тем, что его автор Владимир Дручин – один из самых успешных блоггеров Рунета, а значит, на практике владеет всеми тонкостями онлайн-продвижения.
 • Тем, что видеокурсы от Инфо-ДВД – это только уникальные и самые качественные в Рунете инфо-продукты.
 • Тем, что в 2х-часовой тренинг вложен максимум информации по теме реального увеличения трафика, описаны самые передовые методики привлечения посетителей.
 • А еще тем, что за этот курс Вам не придется платить, хотя обычная стоимость таких видеоуроков свыше 1500 рублей. НО! «Киберсант-СЕОшник» – бесплатный, аналоги – платные. Заметили разницу?

Піідйом у Дрогобичі


22 березня до Дрогобичазавітала розважальна програма "
Підйомна Новому каналі" , проводячи "Марафон бадьорих ранків" від компанії "Нескафе". Програма продовжує шеститижневий тур країною.Попереду в команди 12 тисяч кілометрів і 25 міст - по одному в кожній області,плюс Крим. Це значно більше, ніж минулого року. Підйомівці почали розважати дрогобичан о 7.00. З восьмої години ранку мешканціміста мали змогу побачити місто Котермака в прямому ефірі на "Новому каналі " ізведучими Олександром Педаном, Сергієм Притулою та Ольгою Фреймут. Для Сергія Притули, як виявилось, Дрогобич майже рідне місто: тут живе йогопохресник. З 9.00 до 11.00дрогобичани брали активну участь в конкурсах, майстер-класах, вікторинах та інших розвагах на площі Ринок.

Дійство співпало з канікулами у школах. Тож ті діти, якіне спали, застали на площі багато драйву, кави та розваг.

Далі «Підйом» переїхав до Ужгорода і далі за графіком…

 

Естафета «Бажання блогера»

Один мій новийтовариш із блогосфери запропонував взяти участь у естафеті блогерів, де кожен пишесвої бажання стосовно розвитку блогу і не тільки. Ідея мені сподобалась ізахотів взяти участь.

Взагалі для того,щоби просуватись в перед, треба рухатись. А рухатись все веселіше з тими, хтовже набрав швидкості. От і до мене потрапила естафетна поличка. Від менеперейшла до інших. Закінчиться – побачимо результат.

Читати далі 

Привітаємо зі святом - буде радості багато!

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну..

.І березень дарує чудо,

Розпочинаючи весну.

Це чудо-в усмішках чарівних,

У морі квітів навкруги

.Ми Вас вітаємо царівни,

Найкращі, милі, дорогі!