Бізнес консультації про розвиток бізнесу

  • 04.05.15, 22:12


Як розвивати свій бізнес в інтернеті? Бізнес консультаціъ.
Як просувати власний бізнес в мережі інтернет? Як знайти клієнтів і партнерів в інтернеті для бізнесу локального і не тільки. 
Бізнес консультації для приватного бізнесу, для початківців. Разом визначаємо завдання для розбудови бізнесу в мережі інтернет. Будуємо стратегію. Визначаємо необхідні заходи. Пишемо дорожню карту розвитку бізнесу в мережі інтернет. Виконуємо практичні дії і отримуємо результат.
Пишіть і ми про все домовимось!
Ваші клієнти давно шукають вас у мережі! 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Христос Воскрес! Співає вся природа, 
Величний гімн полинув до небес. 
Хоч Він помер — з любові до народу, 
Із гробу встав, у величі Воскрес.

Христос Воскрес! Яка велична днина! 
Яка любов, і ласка, і краса! 
Віддав Господь улюбленого Сина, 
Щоб людям всім відкрити небеса.

Христос Воскрес! Радійте нині, діти! 
Сповнилося найбільше із чудес. 
Пропала тьма, і сонце правди світить! 
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Іванна Савицька

Факты о YouTube. Используйте YouTube в своем бизнесе!

Развивайте бизнес с помощью YouTube

 

А Вы знали о том, что YouTube – вторая в мире поисковая система по величине?

На сегодняшний день в поиске ответы на разные вопросы Гугл выдает в первою очередь видео с ответом. Так что продвигать любой бизнес надо с помощью видео на YouTube.

Заведите свой видео канал и регулярно  выставляйте видео о себе, своих услугах, о продукте. Интересные истории, Видео отзывы партнеров, клиентов и покупателей. Или фанатов.

Приглашайте подписываться на Ваш канал на YouTube. Подписчики первыми узнают о новинках Вашего канала. Вероятность просмотра видео со стороны подписчика очень велика. Дальше все зависит от содержания ролика.

В самом видео поместите призывы к действиям. Просите подписываться на канал, ставить лайки, делиться с друзьями, Приглашайте на мастер класс, на мероприятие, рассказывайте о товаре и призывайте поделиться впечатлениями от использования товара.

Будьте креативны, Пообщайтесь с аудиторией с помощью видео.

Если нужна помощь – запишитесь на скайп-консультацию по вопросам создания и продвижения видео каналов.

 


YouTube – вторая по величине поисковая система в мире, огромная социальная сеть. Научитесь использовать YouTube для брендирования своего товара, себя лично, своих услуг и многого другого.

Посмотрите на певца из маленькой Кореи! Его ролик просмотрели более 971 миллиона раз! И число просмотров постоянно растет! Это приносит известность, популярность и деньги.

Видео ежемесячно смотрят более 7 000 000 000 человек в месяц. Практически каждый житель Земли. И число просмотров растет. Растет и количество роликов на YouTube. Так то не тяните. Время нахождения ролика на YouTube работает на Вас. Чем дольше ролик находиться на YouTube, тем больший авторитет у этого ролика.

Развивайте бизнес с помощью YouTube. Научитесь использовать YouTube не только для развлечения, но и для бизнеса!

Блок фундаментний Стрий

Компанія «Західтрансбуд» пропонує широкий асортимент бетонних виробів, виготовлених за сучасною технологією вібропресування: тротуарна плитка, бруківка,  дорожні бордюри, декоративні блоки для огорожі, залізобетонна огорожа, різноманітні декоративні елементи, каналізаційні кільця, кришки, днища, блок стіновий, блок фундаментний для тих, хто живе у місті Стрий, Сколе, Миколаїв, Жидачів та прилеглих районах. Зручний доїзд


Про інтернет технології

Я проводжу опитування про використання та застосування інтернет-технологій у повсякденному житті.  

Ви можете відповісти на кілька запитань? Це займе не більше 2-х хвилин! Але цим Ви дуже допоможете мені. 

Відповісти на запитання можна, пройшовши за посиланням http://netlookfor.com/599/RU   Ваші відповіді будуть брати участь у розіграші цінних призів. Всього доброго, з нетерпінням чекаю Ваших відповідей.