хочу сюда!
 

Виталия

31 год, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

ХТО МИ ПІСЛЯ 20 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ?

 • 08.02.12, 21:20

      Шановні блогери І.UA та всі, хто називає себе україцем, звертаюся в першу чергу до Вас.

Крик душі!

     Останнім часом я стала менше слухати політичних новин та менше приділяти уваги політичній інформації в неті. Спитаєте "чому?". Відповім "набридло!".

    20 років незалежності нашої держави принесли мені повне розчарування і недовіру до влади, як на місцевому рівні, так тим більше державному (ВР).

     Пригадую 91 рік, як будучи студенткою, йшла на референдум голосувати за незалежну Україну, як агітувала свою подружку (росіянку за національністю) віддати голос "за", як мріяла за квітучу та багату державу, про щасливе майбутнє своїх дітей...

     І що маю на сьогоднішній день? Маю ще один прожитий день... Майбутнього немає. Чому? Тому, що ЧЕСНО в нашій державі нічого не заробиш, це знають всі, а заробляти нечесно немає чим, тобто розміри "хабарів" і різних видів "капіталовкладень" перевищують в де-кілька разів мої можливості платоспроможності.

     Ось і обходжуся заробітком  середнім в обласному рівні. Та при цьому, не маю права хворіти (лікарняне не оплачується - самозайнята особа), відпустка коротка, максимум 10 днів, бо дорого обходиться (єдиний податок за старим кодексом), працював-непрацював податок + пенсійний заплати. 

   Про плату за енергоносії не скажеш без сліз. За останні 2 роки ціна 1кВт електроенергії виросла з 50 коп. до 1грн.07 коп.  За що? І саме головне - де? У нас в Україні, в державі на території якої найбільше атомних електростанцій, тобто в державі де виробляється сама ДЕШЕВА електроенергія. Знову ж таки, яка якість наданих послуг? У понеділок 06.02. у мене не запустився принтер, японець видав помилку і заблокував двигун, бо напруга в мережі була менша 200 W, не могли увімкнутись лампи денного світла, мусили працювати при свічках - смішно? Мені далеко не до сміху. Скажете скаржитись. Кому? Написали лист в обленерго. Приїхали заміряли напругу, сказали, що немає 220 і поїхали, сказавши що на "халяву нічого робити не будуть". Знову ж питання, чому на халяву? За що ж тоді 1,07 грн. за кВт?

  А газ? Як вам 4грн.70коп за куб газу? А його якість? Взагалі мовчу, бо слів немає - одні емоції.

   Люблю своє місто, маленьке, компактне, якби не одне але... Живу в приватному секторі, недалеко від центру і , скажімо, весною, літом, тобто в хорошу погоду можна і пішечком 4км прогулятись. Але на сьогоднішній день при температурі більше -10 градусів морозу, щось не дуже охота прогулюватись... Проте нічогоне залишається, як або перетворитись ще на одну жертву морозів, або їхати додому на таксі, бо після 20год.20хв. у мій район транспорт не їздить... Знову ж таки 06.02. простояла годину, чекаючи маршрутку, - не дочекавшись поїхала на таксі..Скажете скаржитись? Знову ж кому? Поскаржилась у міську раду у відділ пасажирських перевезень. Знаєте яку відповідь почула? "А що ми можемо зробити, якщо вони не хочуть їздити". Як вам відповідь? Вчора прочитала замітку, що побили депутута міської ради з відділу пас. перевезень, шкодувала, що не була там і не змогла також пару раз копнути..

   Мовчу про санітарне питання, тобто громадські туалети. Їх просто не існує. Існують кущі, арки, темніші кутки, або просто закриті колишні WC. Одним словом - ідемо в Європу!

   Якість продуктів харчування. Обговорювати не буду - відома всім.

   Медичне обслуговування - бережіть здоров"я, бо попавши в лікарню, захворієте ще більше. Перевірено на моїй дочці. Вартість лікування - не для людей з слабкими нервами.

   Навчання. Чого - чого, а цього зараз вище голови. Куди не глянь одні інтелегенти (маю на увазі дипломовані спеціалісти та магістри), на базарі і то з дипломом. А якість навчання яка? Думаю більшості відоиа "ЯКІСТЬ". Дипломів море, а робота-то де на ті дипломи?

  Економіка.  Де вона та економіка і чия вона? Де те що дісталося НАМ  після розвалу союзу? В руках кучки мордоворотів, які за копійки або просто обманом заволоділи народним добром. А тепер хочуть допродати останки державного майна, бо продавати скоро буде нічого, хіба що нас з вами на органи!

 Корисні копалини. Вони вже також прихватизовані і успішно поповнюють кармани "ВЛАСНИКІВ", а не наш з вами бюджет.

  Сільське господарство. Хочеться спитати: "Воно існує?" Можливо, але назвати його вже так важко. Тваринництво на стадії зникнення, принаймі у моєму регіоні, залишилося де-кілька колективних господарств, де ще є ферми.

 Поля засівають кукурудзою, соняшником та ріпаком, тобто рослинами, які виснажують грунти, але приносять непогані прибутки орендарям. За майбутнє ніхто не думає. І засівають саме на родючих землях, а гірші вже більше 10 років буяють бур"яном (на прикладі Волинської області).

Армія- ХА-ХА-ХА! Тримають, бо генералів наплодили і їм бабло треба платити.

   То хто ж ми, чи правильніше спитати "Ким ми стали за 20 років незалежності?"

   Відповідь напрошується одна - бидлом, яке дозволяє знущатися над собою.  Так і згадується поема Шевченка "Село, неначе почорніло, неначе люди подуріли, німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть..." Це ж що, ми повернулися в епоху нашого славного поета?

Н Е   Х О Ч У!!!

74

Комментарии

18.02.12, 23:02

Видно що справді уже допекло раз прийшлося писати цей крик душі
Прекрасно розумію бо самому приходилося стикатися з багатьма такими негараздами. А зараз взагалі як той підпільний Кіндрат. Як звільнився з заводу так і пропав для всіх служб. Самому приходиться викручуватися в усьому.

  28.02.12, 23:04Ответ на 1 от РибачОК

  Я наполовину також "Кіндрат" , а що допекло -то допекло!

   39.02.12, 09:46

   На жаль,Ви праві...
   Але,ще не вечір.

    аноним

    49.02.12, 10:03

    Все так. З власного скажу -- особливо боляче тим, хто агітував за Незалежність. Але і впадати у відчай не варто. Вихід завжди є -- вибір за нами.

     59.02.12, 10:04

     Напряжение в Вольтах измеряется. Киловаттами измеряют мощность, а потребленную энергию - в киловатт-часах

      69.02.12, 10:15

      Не погодитись з автором важко. Але... Немає долі, окрім тої, що ми обираємо собі самі. Це саме наша з вами вина, що 20 років незалежності ми мовчки спостерігали, як купка бувших комуняк, камсамольцєв та зеків спокійно розкрадають та знищують нашу країну. Це ми з вами делегували їм владу над собою. І у сьогоденні ніхто, крім нас, не винен. І поки в середині нас не здохне бидло та не пробудиться волелюбна людина, ми будемо так існувати. "Під лежачого офіцера коньяк не тече"

       79.02.12, 10:20

       Все правильно говорите...і на жаль просвіту не видно. Певно, ми залуговуємо те багатолітнє знущання, адже терпимо його. Треба багато що міняти, але ніхто не знає- як саме? Міняти владу? Міняли.....З другого боку ми весь час чекаємо, що ось хтось прийде і в один день зробить нас щасливими....тому і маємо те, що маємо...на жаль... Я впевнений, що ми мусимо пройти певний еволюційний шлях зміни світогляду,н авчитись врешті-решт поважати себе, тоді і до влади можна ставити відповідні питання. А так...ми хочемо жити в гараздах, а самі смітимо та плюємо собі під ноги у власній хаті а потім репетуємо- все погано....

        89.02.12, 10:23Ответ на 6 от serg020777

        Один з мудрих сказав, що нарід має ту владу, на яку заслуговує....певно так воно і є....ми досягли такої деградації , що вже маємо злодіїв у керма держави...Скажите, що ми того не заслуговуємо? Але ж ОБРАЛИ! Значить виразником країни України є ті малоосвітчені та бандитські пики, що керують державою...як не прикро, а це факт...

         Гость: петро сірак

         99.02.12, 10:24

          109.02.12, 10:31Ответ на 3 от дТОЛЯізХорола

          Ой боюсь, що вже ніч!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           35
           предыдущая
           следующая