хочу сюда!
 

Natalia

39 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Героїня Світу - Ірина Сеник

23 жовтня громада м.Борислава вшанувала память своєї почесної мешканки – Ірини Сеник памятною таблицею, яку встановили на будинку на вул. Тернавка, 52, де на третьому поверсі і проживала „Героїня Світу”: почесна громадянинка міста Львова, де народилася і Борислава, якому подарувала решту своїх років; була багатолітнім членом ОУН, член Української Гельсінської групи (УГГ), поетеса,  майстриня-рукодільниця, яка з допомогою голки та нитки вишивала дитячі книжки-казки. Не зважаючи на осінній холод та вимкнуте світло у даному будинку, це не  завадило розпочати дійство близько 12 год. Удостоєними відкрити пам’ятну таблицю були: заступник голови Союзу українок України п.Ростислава Федак та наш дрогобицький професор ДДПУ (до речі почесний громадянин м.Дрогобича) Михайло Шалата, що знав поетесу та з нею товаришував.

  На урочистість біля її дому зібралося близько 115 осіб, серед них і рідні поетеси: племінник  Орест і його дружина Ірина Сеник, яку назвали Іриною молодшою; також прийшли: о.Ігор Ткачів (УПЦ КП), о.Петро Піддубний, Роман Соловчук, перший заступник міського голови Мар.Граб’юк, гімназисти Бориславської гімназії, братство ОУН-УПА м. Борислава, кандидат у депутати Ігор Кобилецький, гуртківці будинку дитячої та юнацької творчості: Волод. Дидак та Олекс. Сабат, Степан Калапунь і наймолодша учасниця, юна українка, володарка гран-прі конкурсу читців міжнародного дня молоді Лариса Бориславська, яка успадкувавши хист і акторський талант матері виступає з 3-х років, і у свої 5  прочитала вірша Ірини Сеник перед шанованою громадою бориславців.

  Дійство тривало з молебнями Св.отців місцевих церков та із виступами читців та з піснею під гітару на слова поетеси, вшанування тривало до 13.15 і незабаром продовжилися 0 15.00 у Центральній міській бібліотеці. 

Олег СТЕЦЮК

Борислав-Дрогобич 

2

Комментарии