Мультфільм - Щедрик.

  • 28.12.11, 04:14
У нас такого не вистачає, - http://youtu.be/dg1eMpFfexk

Мультфільм - Щедрик.

  • 28.12.11, 04:04
У нас такого не вистачає

А тут і чоловік Юлії Тимошенко,як справжній Жлобисько.

  • 22.12.11, 18:25

То як вірити Юлії Тимошенко,яка заявляє тільки про українську мову в Україні а оточення говорить,що це не так.Друзі,чоловік,донька,напевно з багатьма однопартійцями.То можливо вона просто ховається за українську мову а робить все,щоб підтримати рускомовість в Україні.

Подруга Ю.Тимошенко,що так само несе ЖЛОБСТВО.

  • 22.12.11, 18:08

Ну як можна довіряти Юлії Тимошенко,коли все її оточення робить,говорить,обіцяє все до навпаки до того,що каже сама їхня Вождьова Богиня Тимошенко.Тут її подруга своєю промовою просто тягає всіх за чуба і дає зрозуміти,ХУ ІС ХУ.

Розуміння приходить,коли вже пізно.

  • 22.12.11, 02:11
БЮТ за УПА? Як Тимошенко задобрює націоналістів
Протягом передвиборної кампанії кандидати та підконтрольні їм партії відвойовують голоси в конкурентів усіма можливими засобами. Оригінальними методи боротьби, проте, назвати важко. Як правило, політики від виборів до виборів послуговуються одними й тими самими «козирними» картами. Одну з них у черговий раз «пустили в гру» депутати від Блоку Юлії Тимошенко, подавши до парламенту законопроект про визнання Української Повстанської Армії воюючою стороною.

23 листопада Верховна Рада України зареєструвала законопроект про визнання УПА воюючою стороною у Другій світовій війні (реєстраційний номер 5373) авторства депутатів-БЮТівців Михайла Косіва, Івана Деньковича, Віктора Швеця, Степана Купріля, Олександра Гудими, Олени Шустік, Миколи Ковзеля й Володимира Макієнка. Коли я побачив цю новину в «стрічці», аж очі мені на чоло полізли. Вирішив перевірити, чи то часом не журналістська вигадка, та на сайті Верховної Ради знайшов підтвердження. Невже в депутатів раптом прокинулося почуття національної гордості?

Звичайно, молодці панове-депутати, бо на славу все підготували. Перший абзац законопроекту подано, наприклад, так: «Верховна Рада України, віддаючи належну шану мужності та сміливості воїнів УПА у протистоянні окупаційним режимам нацистської Німеччини та СРСР; пам’ятаючи про жорстокі та антилюдяні політичні системи фашистського та комуністичного тоталітарних режимів, що спричинили спротив та вияв державницьких і патріотичних почуттів мирного населення; з метою громадянського примирення в українському суспільстві, а також для відновлення історичної справедливості щодо воїнів Української Повстанської Армії, які боролися за незалежність Української Самостійної Соборної Держави, приймає закон, яким поновлюються громадянські права воїнів Української Повстанської Армії (УПА) у період Другої світової війни та повоєнний час». Погодьтеся, гордо звучить. Патріотично! Сильно!

Проте маємо одне дуже значне «але»: скоро вибори. Постає резонне запитання, чому такий законопроект не подавався БЮТівцями раніше, щоб це не скидалося на намагання перетягти до себе (точніше – до свого кандидата) патріотичний електорат. Адже дат, до яких можна було його приурочити, впродовж року було чимало: і 67-ма річниця створення Української Повстанської Армії, і 100 років від дня народження Провідника ОУН(р) Степана Бандери, і 80-ліття Організації Українських Націоналістів… Але ж чогось не приурочили! Проект закону народився тільки зараз – менш ніж за два місяці до дня голосування на виборах Президента.

Гаразд, можна припустити, що БЮТівці схаменулися вже давно. А зареєструвати законопроект не могли через тривалу бездіяльність Верховної Ради. Дуже правдоподібне «пояснення», чи не так? Одначе воно не витримує тиску фактів; пригадайте-но, що Президент України Віктор Ющенко ще торік на початку січня скерував до Верховної Ради пакет законопроектів, серед яких був і проект Закону «Про правовий статус учасників боротьби за незалежність України у 20-90-х роках ХХ сторіччя». Цим документом Віктор Андрійович пропонував забезпечити відповідний статус не лише воякам УПА (як то нині робить БЮТ), а й членам Української Військової Організації, Карпатської Січі, ОУН та Української Головної Визвольної Ради, рівно як і всіх тих, хто проводив у складі інших організацій або індивідуально діяльність, спрямовану на здобуття Україною незалежності. Під таке визначення, зокрема, потрапили б і дисиденти. Ющенко рекомендував розглянути цей проект як невідкладний. Та той, потрапивши до «бермудського трикутника» Верховної Ради, канув у Лету. Більше того, низка провідних БЮТівців, зокрема А.Портнов і А.Сенченко, свого часу виступали проти внесення цього законопроекту на розгляд парламенту.

А нагода ж була яка! Та наш гарант у цій своїй ініціативі вкотре пав жертвою «мешканців» парламенту. Вдумайтеся: тепер ті самі люди, що раніше знехтували всеохоплюючий і найповніший проект закону про відновлення історичної пам’яті від Президента, чомусь пропонують свої – значно вужчі. Якщо вони вже стали такими патріотами, чи не легше знайти і проголосувати, врешті-решт, пропозиції Ющенка?

Таке враження, що політичні сили ніяк не можуть визначитися, на який саме контингент вони орієнтуються. Блок Тимошенко в мене взагалі викликає асоціації з Фігаро, який «то тут, то там». Сьогодні БЮТ веде переговори про коаліцію з колишніми «найзапеклішими ворогами» – Партією регіонів, а завтра «стріляє» чимось на зразок такого штибу ініціатив. Не така вже в нас і коротка пам’ять, шановні політики!

Ухваленню зареєстрованого законопроекту про визнання УПА воюючою стороною особисто я б зрадів. Однак чогось мене не полишає відчуття удаваності «свята». Навіть за ідеального варіанту розвитку подій не є фактом, що Рада спроможеться ухвалити проект. Або що документ не припадатиме пилом десь у шухляді, як вищезгаданий ющенківський. До речі, така доля спіткала й славнозвісний закон про скасування депутатської недоторканості, який пройшов жорна Конституційного Суду і був готовий до голосування. Однак тимошенківці у повній злагоді з «регіоналами» підтримали інший законопроект, і тепер бандити з депутатськими мандатами можуть ще довго насолоджуватися свободою. Пригадується відома істина: хочеш зруйнувати якусь ініціативу – очоль її і доведи до абсурду. Цим і займаються БЮТівці сьогодні. 

PR-хід? Я майже переконаний. Тому й не вірю імітації діяльності депутатів із БЮТ, хай би якою привабливою вона не виглядала.

Богдан КОВАЛЬЧУК, для УІСРо

Підтримати акцію.Зробити її всеукраїнською.

  • 20.09.11, 01:09
У багатьох вдома принтери. Робимо листівки "Спасибіжителям Донбасу ..." і активно клеїмо по Києву, Дніпру, Харкову і т.д. ..

Багато хто боїться одягати футболки, виходити на мітинги, але розпечатати десяток листівок і поклеїти вранці по дорозі нароботу може кожен. А влада вже показала, як панічно вона боїться будь-якого прояву свободи слова ...

Розішліть цю пропозицію по форумах, чатах, вашим знайомим іт.д. Нехай це буде найбільший і перший у світі подібного родуакт народного протесту.

Це заклик з сайту "Корреспондент".Я підтримую.