хочу сюди!
 

Ліда

49 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Школа ненависті. Урок перший: міфи орків. Частина 1: павтарєніє

Майже всі коцабські міфологеми та слогани - не заклик до дії, а відображення їх вбогого світогляду і свідотцтво неспроможності до розвитку.

Так, багато з них дуже грізно виглядають, і навіть дають пересічним привід лякатися незграбної безмежної теріторії жопоруких орків та вірити в їх непереможність.

Але якщо уважно поміркувати над цими мовними формами, стає не страшно. Навіть смішно. Але загалом гидко. 🤮
Кожен з їх недолугих слоганів заслуговую на розбір та знешкодження змісту. Згодом я знешкоджу їх всі.
Але почнемо з "Можем павтаріть".

"Вєлікая пабеда" - головний міф коцабського агітпропу. І, звісно, він зовсім не відповідає реальності. Перші два тижні російсько-фашистської навали показали нам що все, що ми знаємо про "Вєлікую атечєствєнную вайну" - брехня.

По-перше, стрімке втікання червонопузої армії у перші тижні нацистського вторгнення показав. що ця армія нічого не варта, не організована, не навчена (і вони збиралися когось завойовувати!). Ми бачимо, що це правда.

По-друге. Героїчні страшилки про "блокаду Лєнінграда" "злими фошиздами" тепер отримали новий колір. Це брехня. Тепер ми бачимо. хто насправді організує блокади міст, нищить їх і не дає гуманітарних коридорів. Це злочинний комуняцько-нацистский режим.

По-третє. Бездарність командування та хворі на всі голови керівники країни - це в них династійне прокляття. І це повторюється постійно. Лєнін, Сталін, Брєжнєв, Путін - всі вони були несповна розуму, лізли із всіх портків воювати. отримували по пиці і здихали, обісцявшись, або захлинувшись блювотою. 🤮

І ось ми і підходимо до теми сьогоднішнього уроку. "Можем павтаріть" - це не слоган, не спонукання до дії. Це діагноз, констатація. ❗️
Бо вони повторюють одне і те ж вже більше ста років. А якщо подивитися у минуле, то вже близько 500 років.
І у цьому і є слабкість та прогнозованість їх факапів. Вони повторюють саме їх.

Візьмемо цю кампанію. Те, що вже повторили:

✅ Вступ у війну, заснований на хибних даних воєнно-політичного керівництва;
✅ Незлагодженість бойових одиниць;
✅ Відсутність налагодженого матеріально-технічного постачання;
✅ Низький рівень вишколу армійського особового складу;
✅ Низький рівень мотивації бійців на всіх рівнях. Відвертий пройоб політруків та інструкторів;
✅ Низький рівень підготовки для бойових дій на незнайомій місцевості. Нащо ви ГЛОНАС будували, бовдури?
✅ Демонстрація зневаги до особового складу, свідома байдужість до решток бійців, техніки, полонених. "Родіна тєбя всєгда кінєт, синок" - дуже гарний мотиватор до припинення дій для кожного бійця;
✅ Застосування прийомів та методів. що давно вже викриті настільки, що навіть описані у шкільних підручниках: перевдягання у форму іншої армії, дії складом без знаків належності до країни чи військової одиниці, порушення домовленостей про гуманітарні коридори та місії, знищення мирного населення, безперервна брехня на всіх рівнях - від пропагандистів до дипломатів.
✅ Ізоляція своєї країни, створення інформаційної бульбашки для власного населення.
Візіміть ці пункти та накладіть їх на будь-який конфлікт, де було помічене свиняче рило коцаба - і ви побачите. що вони "павтаряють" онде і те ж рік за роком, від однієї війни до іншої. 🤢

І всі їх ганебно програють.

І в цьому їх слабкість і наша сила. Так, їх багато, але вони роблять одне і те ж. Вони передбачувані. І ми знаємо, що якщо робити таке одне і те ж, провал неминучий. Це доведено всіма війнами, які всі руські нацисти програли.

Тому юеремо підручник історії і читаємо його як методичку. І передбачаємо наступні кроки тупої орди. І готуємо відповіді на них.

Вони не непереможні. Їх просто багато. Всі їх кроки нам відомі. І головне, щоб не перегрівся кулемет.
Тому, "повторяйтє", потвори. Всі готові.

Урок закінчено. Домашнє завдання: напишіть ессе на тему що ви думаєте про зміст уроку у коментах.
Другий урок - завтра (якщо будемо живі та з електрикою).
5

Коментарі

114.03.22, 16:58


Щодо ГЛОНАСУ, Сколково та інших "досягнень", вони імпементувались виключно для "попіліть бюджет". Якщо воно ще якимсь дивом працює, то вже добре.
І до речі, судячи з амуніції у полонених, командирам видавали не ГЛОНАСС навігатори, а мапи генштабу за 19... рік, ,олівці та калькулятори. Що дозволило помножити на нуль багато гарного кацапського десанту.

    215.03.22, 17:27

    Беспомощная злоба. Понимаю.

      315.03.22, 19:55Відповідь на 2 від Kynamor

      брезгливое равнодушие к лузерам, не более.