Ресторан "КРИЇВКА" м. Львів

  • 27.05.11, 12:07
Дорогі друзі! Напевно ви всі чули про львівський стилізований ресторан "КРИЇВКА". Більш детальніше, про цей славетний заклад, ви можете взнати зазирнувши за посиланням http://www.kryjivka.com.ua А я в свою чергу, хочу репрезентувати меню цього бару. P.S. Все це стало доступно, за допомогою нашого, для багатьох спільного, віртуального друга. Своє ім'я, через скромність, він вирішив не афішувати.)))

Увага - щоб збільшити розмір картинки і мати змогу прочитати
дрібний текст, потрібно зажати "Ctrl" і нажимати "+" одночасно)))

Зменьшити "Ctrl" + "-"






























































Емський указ ч2.

  • 19.09.10, 21:08
Режим Януковича старається вигородити свій провокативний, руйнівний закон нібито захистом російської мови. Але від кого? Адже перешкод для використання російської мови, не те що в спілкуванні, а й на телебаченні, у пресі, книговиданні немає. Щодо останнього наведемо простий приклад - за офіційними даними, за 6 місяців минулого року українською мовою в Україні було видано 6 457 книжок накладом 11170 тисяч примірників, а російською - 2 460 книжок накладом 8 341 тисячі примірників. Цифри свідчать, що російськомовне друковане слово не набагато поступається чисельністю українському.
Те, що російську мову не треба від когось і від чогось захищати - знають і самі російськомовні виборці Януковича і Партії регіонів, які досі не дочекалися, й очевидно, вже й не дочекаються, "покращення життя вже сьогодні". За словами лідера партії "За Україну!" В'ячеслава Кириленка, мовною темою влада демонструє повну безпорадність у вирішенні економічних питань. "Партія регіонів замість того, щоб говорити про інновації, ліберальний податковий режим, інвестиції, дерегуляцію економіки... я навіть не кажу вже про те, щоб робити це, - порушує питання, які 20 років тому українцями було вирішене", - заявляє він. В'ячеслав Кириленко переконаний, що влада піднімає мовне питання свідомо, бо має на меті змінити суть Української Держави, зробивши її не самостійною, а васальною, підпорядкованою іншим державам. Він заявив, що голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов, який є одним із авторів законопроекту про мови, може ввійти в історію. "Перший, хто нищив українську мову, - Петро Валуєв зі своїм циркуляром. Потім був Емський указ царя Олександра II... А тепер буде "єфремовський закон", за яким українська мова начебто залишається, але насправді її буде знищено".
В'ячеслав Кириленко попередив коаліціянтів, що спроби схвалити цей закон викличуть у парламенті більший спротив, аніж під час ратифікації "харківських угод" і спричинять значні акції протесту по всій Україні. І насамкінець... Щоб стало зрозуміло, що мовні наміри "регіоналів" - не просто загравання з виборцями, звертаємо увагу на те, що "януковичі" на місцях сприйняли внесення законопроекту про мови як заклик до дії. Так 8 вересня Запорізька обласна рада присвоїла російській мові статус регіональної. Згідно з рішенням сесії облради, "російська мова, як мова міжнаціонального спілкування, використовується в усіх сферах суспільного життя і є регіональною мовою". А Запорізькій облдержадміністрації, а також сільським, селищним, міським та районним радам регіону - обласні депутати "рекомендують" використовувати у діловодстві поряд з українською (державною), російську (регіональну) мову. Голова партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко вже звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою опротестувати це рішення Запорізької облради. "За два місяці до виборів депутати Запорізької обласної ради роблять вигляд, що в області залишилася лише одна нагальна проблема - нищення української мови, - заявив Кириленко. - Депутати обласних рад, які ухвалюють такі провокативні рішення, намагаються приховати свою бездарну соціально-економічну політику в області упродовж чотирьох років".

Емський указ ч1.

  • 19.09.10, 20:56
ВАЛУЄВСЬКИЙ ЦИРКУЛЯР і
ЕМСЬКИЙ УКАЗ ХХІ-го СТОЛІТТЯ


Схоже, для нової влади початок політичного сезону означає початок нового витка репресій та плазування перед Кремлем. Минулого тижня Україну найбільше сколихнули дві резонансні події: порушення кримінальної справи проти дослідника національно-визвольного руху Руслана Забілого та внесення лідерами "тушкованої" коаліції - Олександром Єфремовим (ПР), Петром Симоненком (КПУ) і Олегом Зарубінським (Блок Литвина) - нового закону про мови, який відкриває шлях до повного знищення української мови.
Суть нового закону "Про мови в Україні" зводиться до того, щоб надати російській мові такі ж права, якими користується державна мова - українська. Зокрема, законопроект вносить зміни до 36 базових законів, які регулюють усе мовне середовище і сферу використання української мови як державної. Це нормативно-правові акти, які стосуються освіти, засобів масової інформації, судочинства, діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, парламенту. Русифікуються виборчі закони і навіть поло-ження про паспорт громадянина України, про свідоцтво про народження та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Знаючи замашки нинішньої влади, неважко здогадатися як, опираючись на цей закон, буде проводитись русифікація населення. Директори шкіл будуть, за усною вказівкою згори, змушувати батьків віддавати дітей до російськомовних класів, бюрок-рати не прийматимуть документів, написані українською (у них завжди достатньо причин, щоб морочити голову людям, а тепер додасться ще одна - мовляв, "область інші не приймає" чи щось подібне). Паспорти і свідоцтва про народження, судячи з положень законопроекту, будуть такі ж, як і за "совка", - двома мовами. А з інформаційним простором, який і без нового закону про мови русифікований на 70%, - і так усе зрозуміло. Те, що мовне питання в Україні найбільше розколює суспільство, мабуть, вже ні для кого не новина. Очевидним є і те, що коаліційний закон про мови стравлює людей один проти одного. "Місяцями мільйони людей в Україні будуть говорити не про газ, який нам обіцяли мало не безкоштовно після зрадницької харківської угоди, а про мови і про цей законопроект", - стверджує лідер партії "За Україну!" В'ячеслав Кириленко. "В одній частині України виберуть мову навчання в середній школі українську, - наводить приклад Кириленко. - В іншій частині, наприклад, російську. Потім ці діти приїдуть до університетів і почнуть писати заяви: "Я хочу слухати лекції російською", "Я хочу слухати лекції українською". Тоді цей університет перетвориться на середовище політичних дебатів, а не на навчальний заклад".

Закон про знищення української мови

  • 19.09.10, 10:19

НЕ ДОПУСТИМО ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНУ ПРО ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Заява партії «За Україну»

Партія "За Україну!" розцінює внесення керівниками депутатських фракцій Партії регіонів. Компартії та Блоку Литвина законопроекту про мови як виклик кожному українцеві й оголошення українській мові відкритої війни на знищення.

Всупереч Конституції, яка визначає українську мову єдиною державною й зобов'язує державу забезпечувати її розвиток та функціонування в усіх сферах суспільного життя на всій території України, законопроект проголошує так звану "українсько-російську двомовність" і створює механізми витіснення української мови з усіх сфер життя - освіти й культури, науки й соціальної сфери, органів влади й бізнесу. Згадки в проекті про українську мову як державну і залишення теоретичної можливості її використання в окремих сферах не повинні вводити в оману. Аналіз змісту законопроекту не залишає жодних сумнівів: єдина його мета - продовження політики русифікації України, що її здійснювали Російська імперія та комуністичний режим СРСР. При цьому окремі положення закону передбачають навіть гірші умови існування української мови, ніж за часів комуністичної окупації.

Режим Януковича з кожним днем демонструє все більшу нездатність провести обіцяні реформи, спричиняючи падіння життєвого рівня людей, зростання корупції й беззаконня. Відчуваючи, що українці не збираються довго терпіти цю владу і вірити її брехливим обіцянкам, коаліція поспішає розіграти мовну карту, розколоти суспільство, діючи за принципом "розділяй і владарюй".

Стає очевидним, що політичні сили, які здатні внести такий закон, а отже - свідомо нищити мову власної держави, здатні зазіхнути й на саму державну незалежність і становлять реальну загрозу для існування України як держави. Ми закликаємо всіх свідомих громадян України об'єднатися для захисту нашої мови й національної гідності і спільними зусиллями не допустити ухвалення закону, який зробить українців людьми другого сорту на власній землі.

Голова партії «За Україну!»

В'ячеслав КИРИЛЕНКО

Прапор довжиною дев'ять кілометрів

  • 04.09.10, 01:35

             На честь Дня незалежності та Дня державного прапора  в  Тернополі  пошили  найбільший в Україні жовто-блакитний стяг. В обідню пору 22 серпня його розгорнули на березі міського ставу. Жовто-блакитна стрічка мала ширину звичайного прапора — 75 сантиметрів. У довжину ж стяг сягав 9,5 кілометра.

           — Десять кравчинь працювали над прапором тиждень, - розповідає Євген Філь, голова Тернопільської обласної організації Української партії, підприємство якого виготовило стрічку. Найважчими моментами роботи були скріплення частин полотна в єдине ціле та змотування на одну котушку.

             Вага рекордного прапора — близько 400 кілограмів. Його розмотували на набережній, везучи велику котушку на вантажівці. За ідеєю організаторів, прапор повинні були тримати дві тисячі ровесників незалежності — молоді люди у віці 19 років. Щоправда, на практиці до встановлення рекорду залучили людей найрізноманітнішого віку.

              Після того, як прапор було розмотано навкруги ставу, представник Книги. рекордів України Олександр Бурміцький зафіксував досягнення і видав представникам тернопільської влади відповідний диплом.  Жовто-блакитне полотно, яке використовували для встановлення рекорду, в майбутньому планують порізати на 6,5 тисяч частин і виготовити з нього прапори для державних закладів області. Частину рекордного стяга передадуть до музею, іншу — залишать, аби дарувати поважним гостям.

(З газети)

Заява ОУН(б) щодо місцевих виборів 2010 року

  • 04.09.10, 01:14

Заява ОУН(б)

щодо місцевих виборів

2010 року

Правлячий в Україні промосковський режим копіює методи путінської «керованої демократії» і остаточно перетворює місцеве самоврядування в Україні на фарс.

Ухвалений Верховною Радою України Закон «Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» містить цілу низку положень, які грубо порушують конституційні права громадян і скеровані на забезпечення повного домінування Партії регіонів та її союзників у місцевих радах.

Зокрема, система формування територіальних виборчих комісій лише за поданнями партій, представлених фракціями у чинній Верховній Раді, гарантує правлячій коаліції домінування у цих комісіях, що створює можливості для системних зловживань та фальсифікацій.

«Неугодні» кандидати, згідно з нормами цього Закону, можуть бути безпідставно вилучені з виборчого процесу виборчими комісіями або судами.

        Висунення кандидатів лише місцевими організаціями політичних партій утискає права більшості громадян, які перебувають поза політичними партіями, і прямо суперечить положенням Конституції України і цього ж Закону, які забороняють обмеження прав громадянка їхніми політичними переконаннями.

Крім того, Закон забороняє участь у передвиборній агітації громадських організацій, обмежує можливості оскарження результатів виборів.

        У цих умовах, усвідомлюючи загрозу узурпації влади на місцях антиукраїнськими силами, ОУН (б) закликає українських виборців активно включитися у виборчий процес і не віддати жодного голосу за кандидатів від промосковських сил: Партії регіонів, КПУ, Блоку Литвина тощо.

У той самий час ми звертаємося до політичних сил проукраїнського, зокрема національно-демократичного та націоналістичного, спрямування із закликом, докласти максимум зусиль для консолідації у протистоянні режиму через укладання угод про взаємне непоборювання, недопущення агітації один проти одного, погодження кандидатур у мажоритарних виборчих округах, спільного контролю законності перебігу виборчого процесу та захисту волевиявлення громадян, забезпечення можливості висування авторитетних лідерів громадських організацій та позапартійних громадян.

Участь у консолідаційних процесах ми розглядатимемо як один із критеріїв підтримки того чи іншого кандидата та партійного списку на місцевих виборах.

(З газети)

Сторінки:
1
3
4
попередня
наступна