Порошенко: Украину ждут две очень сложные недели

http://www.segodnya.ua/politics/pnews/poroshenko-ukrainu-zhdut-dve-ochen-slozhnye-nedeli-496092.html
Порошенко прогнозировал две сложных недели, а после этого прошел месяц, положение на Украине только усугубилось. Ну что, шоколадный мальчик? Хреновый из тебя и прорицатель и политик.

7 пунктів від грушевського!

7 ПУНКТІВ ВІД ГРУШЕВСЬКОГО!

1. Всановити безумовну дію закону. Закон один для всіх! Закон понад усе!

2. Винні у провокаціях, людських жертвах та безчинствах повинні бути знайдені і нести відповідальність. Встановити виконавців, організаторів і головне - замовників. Створити комісію  Майдану із числа громадських організацій, котрі будуть спільно працювати з парламентською комісією, щоб надати відповідь суспільству.

3. Прем"єр міністр перед затвердженням Верховною Радою повинен запропонувати план дій і програму економічного розвитку. Це дасть можливість місцевим громадам контролювати народних депутатів, які віддали свій голос за ці програми.

4. Місцевим громадам організуватись і приступити до складання списків тих місцевих чиновників, посадовців і суддів, котрі порушують закон і зневажають людей. Списки передавати у комісію та своїм народним депутатам для відповідних дій.

5. Кандидати на посади губернаторів, голів районних адміністрацій перед призначенням повинні провести громадські слухання в обласних радах.

6. Київ повинен отримати обрану народом київраду і міського голову.

7. Нам всім Українцям потрібно готуватись до виборів Президента України згідно закону. 


Какие пункты выполнила новая власть, или свои комментарии.

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів

14%, 2 голоси

86%, 12 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.