хочу сюда!
 

Надежда

35 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 30-42 лет

Угодою з Росією Янукович зробив собі новорічний подарунок

http://ipress.ua/news/yanukovych_sogodni_viddav_u_kremlivskyy_lombard_aerokosmichnu_galuz_ta_viyskovopromyslovyy_kompleks__koshulynskyy_36125.html
Янукович сьогодні віддав у кремлівський ломбард військово-промисловий комплекс, - Кошулинський
"Угодою з Росією Янукович зробив собі та "Сім'ї" новорічний подарунок"
Віце-спікер Верховної Ради України та заступник голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський впевнений, що домовленості Віктора Януковича та Володимира Путіна мають на меті встановлення контролю Росії над аерокосмічною галуззю та військово-промисловим комплексом України.
Руслан Кошулинський. Фото: vgolos.com.uaРуслан Кошулинський. Фото: vgolos.com.ua

Про це Кошулинський розповів iPress.ua, коментуючи результати поїздки Віктора Януковича до Москви.

"Це новорічний подарунок, який зробив собі Янукович з "Сім’єю": 15 млрд і тимчасова угода на газ", - розповів Кошулинський.

"Це означає що підприємства хімічно-металургійної галузі, якими володіють члени "Сім’ї", отримають собі додатково пільгову ціну. Для простих людей це нічим не відгукнеться. Тобто жодної знижки, для прикладу, на опалення в квартирах, люди не отримають", - додав віце-спікер Верховної Ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угода Путіна і Януковича - міна сповільненої дії, яку ми побачимо у 2015 році, - експерт

"Україна закуповувала в Росії 42 млрд куб, останнім часом 28 млрд куб, а нова ціна, яку умовно можна назвати "пільговою", насправді – це середньоєвропейська ціна $268,8 за тис куб", - розповів Кошулинський.

"Можемо говорити, що Янукович сьогодні віддає у кремлівський ломбард аерокосмічну галузь та військово-промисловий комплекс. Це те, що є вкрай необхідне Росії і те, що могло насамперед зацікавити наших західних партнерів", - розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна замикає двадцятку найбільш мілітаризованих країн світу

На думку Кошулинського, внаслідок такої угоди, за рахунок України Росія зможе розгорнути нову "гонку озброєнь".

"Ми знаємо, ракети "Булава", ще жодного разу не змогли стартувати успішно в Росії. На відміну від них, наші ракетоносії успішно зарекомендували себе у світі. Це знову ж таки говорить про те, що окрім того, що віддали за безцінь власність держави", - розповів віце-спікер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія знизила ціну на газ для України до $268,5, - Путін

"І приїзд Глазьєва на Південмарш, фактичне нефінансування аеро-космічної галузі в бюджеті 2013 року, і ті прохання, які надходили від представників галузі до Верховної Ради, профільних комітетів залишились не почутими, то це фактично означає, що влада віддає цю галузь", - додав нардеп.

Віце-спікер Верховної Ради також не розуміє, навіщо влада брала нові кредити.

"З огляду на те, що країна, яка зібрала цього річ понад 63 млн тонн зернових, а це фактично по 1,5 тонни на людину і другий показник у світі і йде просити кредити у сусідніх держав, то це просто означає, що не потрібно красти", - вважає Кошулинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін не пішов би на поступки Україні без гарантій Януковича вступити до Митного союзу, - Чорновіл

Кошулинський також переконаний, що за результатами цієї зустрічі тепер будуть формувати державний бюджет на 2014 рік. 

"А ще, повним абсурдом є те, що українська сторона попросила не проводити спільної прес-конференції. З огляду на те, що Янукович, як гарант Конституції уклав якусь угоду на майно і на кошти, а воно не оприлюднюється, то це  - філософія мислення людини, яка преставляє державу", - сказав він.

Заступник голови ВО "Свобода" стверджує, що опозиція і далі буде наполягати на виконанні усіг вимог Євромайдану.

"Є спроби повернутися до Конституції 2004 року. Спроби змін формату через Верховну Раду. На мій погляд це лише косметичний ремонт. І зараз існує ця унікальна конструкція, яку називаємо Євромайдан, і вона повинна стояти. Стояти на своєму. Бо влада не розуміє якихось домовленостей чи компромісів. Лише засіб тиску", - резюмував Кошулинський.


6

Комментарии

118.12.13, 10:37

це звичайно піздець, але краще не копіювати статті зі стрічки новин зі всім непотребом. кілкьа слів від себе хоча б

  218.12.13, 10:53

  тепешечка

   318.12.13, 12:49

   падло

    419.12.13, 16:46

    мовно можна назвати "пільговою", насправді – це середньоєвропейська ціна $268,8 за тис куб", - розповів Кошулинський
    обман продовжується....презек кладе під себе НАРОД - не вийде. 15-року чекати не потрібно