хочу сюда!
 

Оксана

47 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 42-47 лет

Технічні умови

Характеристики будь-якої дії, що проводиться будь-ким, завжди коливаються між категоріями «як хочеться» і «як треба». У результаті вона є найчастіше «якою можна», будучи компромісом між бажаннями розробника і зовнішніми умовами (наприклад, вимогами замовника, вподобаннями споживачів, державними нормативами та ін.). Рамки виконання даної дії є елементами її технічної умови.

Технічні умови (далі ТУ) відповідно до Закону України № 31 від 2001 р. «Про стандартизацію» визначаються як документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинні відповідати продукція, процеси чи послуги. ТУ входять до загального пакету технічної документації та містять положення з виробництва, контролю якості та експлуатації конкретного продукту або групи подібних виробів, а також посилання на положення задіяних стандартів.

Розробка ТУ в обов'язковому порядку повинні узгоджуватися з державною системою технічного регулювання. Це необхідно для дотримання необхідних санітарно-гігієнічних норм, гарантії безпеки для споживачів, охорони навколишнього середовища, технологічної стандартизації тощо. Оформлення ТУ має відповідати законодавчим нормам, особливо положенням державних стандартів (ГОСТ, ДСТУ та ін.). 

 Автор: ТОВ "ВЛАН"
0

Комментарии