хочу сюда!
 

Aliya

36 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 42-55 лет

Обращение хасидов к яценюку

Недопустимо в Україні нового Голокосту і Коліївщини


На сьогоднішній день в Україні панує національний мир, що є найбільшим надбанням її незалежності. Проте цей мир намагаються зруйнувати прихильники чорносотенства та неонацизму. Постійні напади на осіб з неслов’янською зовнішністю, поширення антисемітської літератури, націонал-шовіністичні написи на будівлях та інших спорудах, реабілітація нацистських злочинців – робота тих, хто намагається повернути часи погромів та Голокосту. Відповідні установи, комісії та групи, які мають притягати до відповідальності націонал-шовіністів, працюють так, щоб, не дай боже, зашкодити нацистам. Генпрокуратура використовує усі засоби, щоб не порушувати справи за ст. 161 КК України, за якою мають нести відповідальність ті, хто розпалює міжнаціональну ворожнечу. Навіть вчитель Якимчук М.О., який був засуджений за ст. 161, продовжує викладати у Несватківській СЗШ в Кіровоградській області.

Спробуйте, наприклад отримати відповідь у Мін’юсті щодо законності встановлення партією «Свобода» стендів, що прославляють дивізію СС «Галичина». На словах у Міністерстві визнають наявність такого порушення, але отримати адекватну відповідь практично не можливо. В усякому разі у відповідь лише відписки. В таких умовах понад 30% респондентів вважають, що поляки, євреї, роми та представники деяких інших етносів не повинні бути громадянами України. Потурання властей розпалюванню націонал-шовінізму спричинило організацію маршу проти расизму. Учасники маршу передали звернення до Президента України. Відповіді не було.

В цих умовах не варто дивуватись подіями в Ужгороді, де сп’янілий від безкарності свого хуліганства щодо мешканців його вотчини, використав «виправдання», пов’язане з національним походженням Арсенія Петровича Яценюка. «На жаль, українське і керівництво держави, - зазначено у Зверненні Ради національно-культурних товариств, - не обурилось ксенофобськими висловлюваннями міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка» (12.8.2009). Ратушняк чомусь вважає, що належність до національності Ісуса Христа може бути мало не кримінальною. Меру Ужгороду варто нагадати, що першим євреєм, який прийшов на київські пагорби у 40р. був соратник Ісуса Андрій Первозданний, який передбачив створення нашого чудового міста. Причому перший письмовий документ киян, складений у першій половині Х ст., був написаний на івриті. То що ж кримінального Ратушняк вбачає у нашій історії? Може він прагне повернутись до часів радянського антисемітизму, коли дійсно намагалися приховати єврейське походження? Саме тому батьки Арсенія Петровича не розповідали йому про його належність до «роду одного з самих відомих творців Талмуду – рабина Бакаі». Так вважають любавичіські хасиди, з якими навряд чи буде сперечатись будь-хто з релігійних діячів України.

 

Тому ми, євреї пишаємось тим, що Арсеній Петрович не тільки належить до нашого народу, а й виявив себе видатним урядовцем і патріотом України. До того ж він єдиний з кандидатів у Президенти України виступив зі Зверненням ПРОТИ НАЦИЗМУ. В цьому виявилась не тільки сміливість, а й мудрість Арсенія Петровича, його глибоке розуміння ситуації. Нагадуємо, що нещодавно Арсеній Яценюк відстоював необхідність влаштувати український Нюрнберг за розпалювання міжнаціональної ворожнечі. В цьому виявилась єврейська мудрість і українська щирість, єврейська передбачливість і українська мужність та ще багато якостей Арсенія Петровича, у яких він поєднує кращі риси обох народів.

Вважаємо, що тільки Арсеній Петрович Яценюк може врятувати Україну від нацизму та вирішити інші проблеми нашої країни.

Разом з тим, ми любавичіські євреї, засуджуємо й Арсенія Яценюка, який замість того, щоб відповісти знахабнілому шовіністу – «Так, я справжній український єврей! Я готовий зробити Україну сильною та багатою для усіх її громадян, незалежно від національності!», віддав розпорядження своїм підлеглим доводити електорату зворотне. Ця поведінка недостойна громадянина, який заявив про готовність вести народи України за собою. Така поведінка, на превеликий жаль, сприяє небезпечним проявам націонал-шовінізма, ксенофобії та антисемітизма.

Ще нам, любавичіським євреям, й мабуть, усьому єврейському народу дуже прикро, що своєї національності панічно боїться представник роду одного з самих відомих тлумачів Талмуда - рабина Бакаі.

 

8

Комментарии

123.08.09, 10:44

Особенно понравилось ..."що належність до національності Ісуса Христа може бути мало не кримінальною". Лицемерные ублюдки. Так почему национальность из паспорта убрали? Сволочи. В славянской стране должны руководить славяне!

  224.08.09, 08:52Ответ на 1 от Киев И

  В Китае из 1,5 млрд населения---в руководстве страны нет ни одного не китайца...В Японии----ни одного не японца...В Корее---ни одного не корейца...
  Дикие языческие(по христианским понятиям) страны....

   324.08.09, 12:00Ответ на 1 от Киев И

   В славянской стране должны руководить славяне!

    414.09.09, 16:34

    До того ж він єдиний з кандидатів у Президенти України виступив зі Зверненням ПРОТИ НАЦИЗМУ.=======Правильно,в странах которые они хотят разворовать,евреи всегда левые и интернационалисты.Это они у себя нацисты и расисты,зорко следят за чистотой своей расы.

     521.10.09, 10:51

     Причем первый письменный документ киевлян, составленный в первой половине Х века, был написан на иврите.

     Еще один шедевр. В первом самоучителе иврита, изданном в СССР, описано, как придумывались слова для иврита в прошлом веке.
     Напоминаем, что недавно Арсений Яценюк отстаивал необходимость устроить украинский Нюрнберг за разжигание межнациональной розни.

     А потом на Пурим, повесить!