Профиль

Ксена31

Ксена31

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Свежие фотографии

О барыгах во власти... НЕ мое...Но верю...

  • 20.08.18, 09:11
Нещодавні перестановки Петра Порошенка в українських спецслужбах викликали нову хвилю критики на адресу Президента. В першу чергу увагу журналістів прикувала до себе фігура Сергія Семочко — «новоспеченого» керівника української розвідки, який вже встиг набути іміджу і корупціонера, і одночасно «агента Кремля».

Про це повідомляє prioritet.

Екс-начальник Київського управління СБУ Сергій Семочко є ключовою фігурою численних скандалів, серед яких корупційні схеми з «відкатами» в медицині і столичний рекет  – включаючи збір данини з дитячих садочків і автостоянок. В тісних кругах Сергій Семочко навіть більш відомий під кличкою «полковник-барига».

Крім того, під час війни з Росією, він зміг зберегти і розширити власний бізнес в окупованому Криму, а також придбати в Києві елітну нерухомість вартістю більше ніж 4 мільйони доларів США.

Важко повірити, але під час гібридної війни керівником зовнішньої розвідки поставлено «полковника-баригу», члени сім’ї якого отримали громадянство РФ і досі проживають в анексованому Криму, навіть не плануючи його залишати.

Проте, просто перейдемо до фактів:

1. Члени сім’ї керівника СЗР України Сергія Семочко мають подвійне громадянство і лояльно відносяться до окупаційної влади Криму.

Вчора блогер Микола Комаров оприлюднив шокуючі факти.

Зокрема, 10 травня 2014 року Федеральною міграційною службою РФ були видані паспорта громадян Росії дружині Семочко (Лисенко Т.М. – серії 03 14 номер 851704) та її дочці від першого шлюбу (Лисенко А.Ю — серії 03 14 номер 851581), адреса реєстрації в обох: Крим, м. Ялта, вул. Київська, 18, кв. 13.

Чоловік дочки Семочко — Котон В.В. також є громадянином Росії, його паспорт серії 39 14 номер 635516 був виданий ТП УМФС Росії по Республіці Крим в п. Лівадія 05.09.2014 року.

При цьому, аби колеги Семочко по службі були спокійними, його цивільна дружина та її дочка одночасно рахуються і громадянками України. А про зятя-росіянина Семочко намагається просто і не згадувати.

Згідно з українським законодавством, секретоносій, тим більше — керівник Служби зовнішньої розвідки України, маючи доступ до державної таємниці, повинен повідомляти керівництво та внутрішню безпеку про будь-які контакти з іноземцями. Сергій Семочко ж має близьких родичів з подвійним громадянством, факт наявності яких він просто приховує. Хоча це пряма передумова до витоку секретної інформації.

Виникає перше питання до керівництва Служби безпеки України. Чи повідомляв полковник-барига своєму керівництву і контррозвідці про контакти з родичами-іноземцями? Очевидно, що ні! Якщо так, то чи буде полковник С. Семочко позбавлений доступу до держтаємниці за численні порушення режиму секретності в умовах військової агресії?

2. Полковник-барига С. Семочко – в полі зору ФСБ

Просто важко уявити, що спецслужби країни-агресора не знають про таку особистість, як С. Семочко і про його бізнес в Криму. Про його багатомільйонні доходи, про його родичів, які живуть за законами мажорів… Адже ФСБ не перешкоджають бізнесу С.Семочко і його членів сім’ї в Криму, не переслідують його родичів, які проживають на півострові. Хіба це реально?! Всім відомо, що справжні офіцери, які покинули окупований Крим, лишились всього, а їхніх знайомих та близьких досі переслідує ФСБ, застосовуючи при цьому всі можливі комбінації та підходи.

Відповідь проста –  Семочко на посаді першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України вигідний для ФСБ. Вигідний тим, що ним можна керувати і контролювати. І якщо проаналізувати інформацію зі статті, то приходиш до єдиного правильного висновку, що Семочко завербований і працює на ФСБ, основний інтерес якої – отримання закритої інформації з української розвідки і контроль за розвитком подій при загостренні ситуації на Сході України. І вирішення всіх цих задач, завдяки своєму службовому становищу, забезпечує С. Семочко .

Так що поки одні офіцери спецслужби воюють, полковник-барига Сергій Семочко, який всім серцем любить «русский Крым», успішно забезпечує збір розвідданих в інтересах іншої держави.

На данном изображении может находиться: 2 человека, текст

Нашим людям...до Европы

  • 18.08.18, 21:37
Совсем недавно у нас в Киеве, возле парка Шевченка, появились миленькие синенькие муниципальные велосипеды на прокат, их лично Клычко тестировал. Бери и катайся по парку. И что? Уже начали красть. Слава Богу воров поймали на горячем при попытке раскрутить на запчасти. Что за народ. Представляю что будет с машинами на прокат...
Хотя впору закупать надувные лодки.

Любителям путешествий или кто был по ту сторону ...

  • 15.08.18, 12:11

В творческом вдохновении от http://blog.i.ua/user/1746104/2238396/. Была неделю во Львове.  Центр города - нескончаемый поток туристов, вольготно рыскающих в поисках достопримечательностей, говорящих на разных языках. Здесь и поляки, чехи, французы и немцы, и даже чистые бритты. И «не повешенные россияне», как же без них…А вот интересно как чувствуют себя украинцы, поехавшие на экскурсию в РФ??? Если есть такие…

Почему …не стоит связываться нищебродом…

  • 26.01.18, 18:56

Бородатая темка. недели..

Вчера на работе я слегка оконфузилась…Одна коллега рассказала, что барышня из соседнего отдела устроила на работу рядом с собой свого мужа, так сказать, на минималку без перспектив. Ну я и ляпнула : А что он получше не может работу найти? На копейки пошел. На что мне ответили : Да он и так на диване все время лежал....

Ну и я опять со всей дури спросила, на полном серьезе : А он, что инвалид? 

Ответили : Все не может найти себя..

…Короче, самый ужасный вариант, в моем представлении : Неработающий мужик…

И, как соответствие -  нищеброд…Девушки, а оно Вам надо всю жизнь тащить на себе мешок с….ну сами поняли с чем…

Тяжелая ноша артиста..

  • 17.11.17, 21:50
Адмирал Колчак, захватывая очередной город, приказывал "Артистов, кучеров и проституток не трогать – они одинаково нужны любой власти"

Ани Лорак стала специальной гостей на концерте "FREEDOM BALLET 15 лет", посвященном юбилею танцевального коллектива. Он прошел во "Дворце Украина" вечером 14 ноября. Имя Ани Лорак не было заявлено на афише, но накануне руководитель балета Елена Коляденко обещала устроить сюрприз для зрителей - очевидно, это он и был.

Певица вышла на сцену в черном комбинезоне. Она исполнила свою песню "Ты еще любишь", премьера которой состоялась в 2017 году. Многие в зале аплодировали артистке стоя в течение нескольких минут.

Если бы имя Ани Лорак было заявлено на афише заранее, активисты могли устроить провокации. А так их удалось избежать.

На концерте свои песни также исполнили Макс Барских, Оля Полякова, Наталья Могилевская, Лайма Вайкуле.

Про алименты…навеяло…

  • 03.09.17, 13:29
http://blog.i.ua/user/9005605/2034987/#p1

 http://blog.i.ua/user/2632565/2035069/#p1

 Скажу сразу, людей (не зависимо от половой принадлежности), которые отказываются заботиться о своем ребенке, не приравниваю даже к животным.

 Нормальные люди, если так сложились обстоятельства, при разводе ДОГОВАРИВАЮТСЯ. Скажем на Западе принято, что ребенок неделю живет у мамы, неделю у папы. У нас в большинстве случаев, ребенок остается с мамой, которая тянет на себе все да еще и пытается выбивать АЛИМЕНТЫ у мужа.

 Я скажем, могла бы себе позволить прожить без алиментов (слава Богу работать начала после школы и т.д. да и взрослого мужчину прокормить дороже). Да и умная женщина рожает столько детей, сколько сможет прокормить сама (моЁ).  НО большинство ….

НЕ хотят платить на ребенка пусть пишут ОТКАЗ, чтобы потом ОНО (родителем назвать язык не поворачивается) потом не приползло и не начало качать права - я же тебя, кормил….

А если решили бороться за свои законные права, но боритесь!!! Одной моей подружке папашко не платил на двоих детей пять лет (сам ушел к другой). Она подала в суд – и теперь наложили арест на его жилье для выплаты долга.

Любите, своих детей, и после развода оставайтесь людьми!

Здравствуй, жопа, Новый год или экскурсия на летних каникулах

  • 20.08.17, 20:45
Российский центр науки и культуры отправил в Москву и Санкт-Петербург 70 украинских школьников для участия в учебно-образовательной программе "Здравствуй, Россия!".

Отметим, что центр функционирует в Киеве. Об этом сообщается на самом сайте.Поездка Москву и Санкт-Петербург 70 украинских школьников, организованная российским центром науки и культуры, происходила во время каникул и отпусков, а потому Министерство образования не могло повлиять на это. Об этом заявил заместитель министра образования и науки Павел Хобзей, передает Укринформ. "Сейчас каникулы, нет учебного процесса, учителя в отпусках, и когда происходят такие поездки, мы не можем сказать, что граждане Украины не посещают Россию, граница не закрыта. Мы не можем и не имеем права запрещать и нет механизмов, потому что это происходит вне образовательной системы, по договоренности с родителями, и родители принимают то или иное решение", - сказал он. "Мы не можем и не имеем права влиять на этот процесс (образовательные и культурные поездки в другие страны - ред.), когда есть каникулы, отпуска, мы не имеем права давать указания родителям, учителям, что им делать", - добавил Хобзей.

А я вот думаю - отпустили бы Вы своего ребятенка, победителя олимпиады, сейчас в РФ?

Те, кто проголосовал - ЗА, могут набраться смелости и написать - почему?

МОГУ объяснить почему проголосовала ПРОТИВ. Это выглядит примерно так, есть хорошая Украина с которой мы дружим, и есть бандеровская хунта от которой мы освобождаем Украину
З Києва до Великого Новгорода прибула група молодих українських художників.
Про це повідомляється на сайті Російського центру науки і культури в Києві.

За його інформацією, живописці приїхали до міста 16 серпня, вони є учасниками міжнародного мистецького
проекту "Три Софії: Софія Київська, Софія Новгородська, Софія Полоцька". У Росії у них будуть "пленери, творчі зустрічі та дискусії".
У центрі заявляють, що разом з українцями подорожують також молоді художники з Білорусі та РФ.
Повідомляється, що проект реалізується Міждержавним фондом гуманітарної співпраці країн СНД за підтримки
Росспівробітництва, представництвом якого в Україні є вищезгаданий центр, Міністерства інформації Білорусі,
а також Українського фонду культури, і приурочений до 1030-річчя Хрещення Русі.
"Підсумкова виставка буде розгорнута 2 вересня в Софійському соборі в Полоцьку (Білорусь - ред.) і стане
одним з головних подій святкувань 1155-річчя цього древнього білоруського міста і 500-річчя білоруського
друкарства", - сказано в повідомленні.
На зустрічі з учасниками проекту, що пройшла в російському центрі в Києві, виступив його керівник Костянтин Воробйов.
"Три Софії" - частина великої міжнародної гуманітарної акції "Мінська ініціатива", в рамках якої цього року вже
пройшли презентації альманаху молодих поетів Росії, України й Білорусії "Terra poetica", відбулися семінари і
творчі дискусії "Особливий театр для особливого глядача", що об'єднали режисерів, драматургів, педагогів і
психологів з трьох країн з метою створення нових лялькових вистав для дітей, які страждають вродженими
захворюваннями", - розповів він.


52%, 27 голосов

48%, 25 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Про власть барыг.

  • 25.07.17, 16:16
У нас власть ОЛИГАРХОВ.
Точнее одного. А олигархия - НЕ буржуазия, НЕ предприниматели, а просто
ГРАБИТЕЛИ. Которые только выкачивают, но ничего не дают взамен. Поэтому создать и построить что-то новое они просто не могут.
Да на Западе
тоже есть коррупция, но нет олигархии, которая бы использовала карательный госаппарат в конкурентной борьбе против не конкурентов, а против самой конкуренции, в том числе политической.

Я проти продажу землі

  • 17.06.17, 13:25
Земля відноситься до так званих "стратегічних невідновлюваних" активів. Тому ринок землі - це не перший етап реформування економіки, а останній. Ви можете продати підприємства, нові завжди можна побудувати. Можете продати будівлі - їх можна набудувати ще. Можете навіть продавати посади, і таке бувало в історії людства, коли Борджіа з метою наповнення папського бюджету продавали кардинальські шапки. Товарне виробництво теж може бути збільшене, модернізоване, перетворене на щось більш затребуване на ринку. Розпродаж сировини також може бути компенсований, наприклад, високотехнічним виробництвом, чи продуктами з високою інтелектуальною складовою. А продаж землі не можна компенсувати нічим. Це все одно що продати нирку - вона не відросте, а вам доведеться сідати на жорстку дієту, щоб просто не кинути коні. Запровадити ринок землі в Україні просто зараз - значить приректи країну на вічну "дієту".

Вячеслав ІЛЬЧЕНКО, для UAINFO

http://uainfo.org/blognews/1477295866-r ... lishe.html" onclick="window.open(this.href);return false;


72%, 47 голосов

23%, 15 голосов

5%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.