хочу сюда!
 

Оксана

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

Sony знизила ціни на свої планшети

  • 03.01.12, 18:59

 Sony Tablet SSony оголосила про стодоларові зниження цін на свої планшети Tablet S.Тепер моделі з 16 Гб і 32 Гб пам'яті коштують відповідно $400 і $500.

 Схоже, виробники планшетних комп'ютерів прекрасно усвідомлюють, що змагатися з таким монстром, як Apple, що займає на американському ринку панівне становище, заняття малоперспективне, особливо якщо пристрої продаються за тією ж ціною, що і iPad. Тому з метою збільшення продажів конкурентам доводиться вдаватися до знижок, причому часом цілком істотним. Зокрема, зовсім нещодавно цінники на власні планшети міняли Toshiba, Research In Motion, Lenovo і Acer, тепер черга дійшла і до Sony.

 Sony Tablet S оснащений 9,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1280x800 пікселів, процесором Nvidia Tegra 2 і працює під управлінням ОС Android 3.1 Honeycomb. У планах компанії оновлення до Android 4.0 Ice Cream Sandwich. У планшет інтегрована інфрачервона технологія, тому його можна використовувати як універсального пульта дистанційного керування. Гаджет сумісний з додатком Media Remote, що дозволяє управляти пристроями Sony, включаючи телевізори Bravia, через Wi-Fi. Дослідження eMarketer показує, що в даний час компанії Apple належить 83% американського  ринку планшетів. Фахівці агентства прогнозують, що до 2014 року цей показник може знизитися до 68%.

l2l.com.ua

0

Комментарии

13.01.12, 19:06

Так в чому різниця між ноутбуком і ультрабуком?