Звернення до пуціна

  • 08.03.14, 19:57

Уважаемый, Владимир Владимирович!

Моя теща угнетает меня, говорит только на украинском, не дает вволю пить и гонять жену, скрывает от меня пенсию и зарплату жены, обзывает кацапом и унижает мое русское достоинство!

Прошу Вас защитить мой русский дух и ввести войска на тещину усадьбу, где я вынужден прозябать под гнетом бандеровской тещи.

С уважением, русский по духу безработный алкоголик Ваня.

Дежавю....

  • 08.03.14, 19:32


«Наши демократические писаки и оппозиционеры поливают нашу страну грязью, отрабатывая деньги, которые им платит Запад. Эти оппозиционеры существуют на деньги США, и являются послушными псами своих заокеанских хозяев; не секрет, что все так называемые "оппозиционеры" – враги нашего народа – финансируются плутократическим Западом, живут на его подачки» .

(Йозеф Геббельс, 12 марта 1933 года)


Віршик дяді пукіну.....

  • 06.03.14, 11:11


ПИСЬМО ВАНЬКИ ЖУКОВА ПРЕЗИДЕНТУ ПУТИНУ

Дядя Путин, а может, не надо
«Помогать» этим жителям Крыма?
Твоей помощи ждут за МКАДом,
А ты едешь и едешь мимо…

У крымчан есть море и горы,
Сливы, персики, виноград!
А у нас покосились заборы…
Все - как пару веков назад!

Нам, конечно, крымчане други.
Но зачем им чужие уставы?
Сколько нищих приютов в Калуге,
А ты думаешь о Балаклаве.

Ну, зачем эти «мирные акты»
Против, в общем, чужой страны?
Мало нам московских терактов?
Мало нам на Кавказе войны?

Ты наводишь в Крыму порядки.
Ну как же родная глубинка?
Умирают деревни Вятки,
Там уже не поют «Калинку»…

И какие в глуши доходы?
Собираем грибы и морошку.
Если Бог не дает погоды,
Дядьки пьют и дерутся немножко.

Если кто-то хочет в Россию,
Мы не против! Мы будем рады.
Пусть заселят глубинки пустые…
Но чужой земли нам не надо!

Если я захочу жить в Америке,
Неужели подняв звездный флаг,
Станет штатом деревня в два берега,
А вокруг - что ни русский, то враг?

Разве гоже с соседями биться,
Отнимая их землю и кров?
Нешто наш березовый ситец
Окропит украинская кровь?

Ваня Жуков...
(С)

Россияне безумно завидуют украинцам — Жванецкий

  • 05.03.14, 14:03

3 марта 2014, 07:31

Сатирик Михаил Жванецкий считает, что украинцы оказались сильнее россиян.

Его комментарий по поводу последних событий в Украине разместили на странице «Евромайдан» в Facebook, передает espreso.tv.

«Мне кажется, что русские безумно завидуют украинцам. Потому что те смогли свалить зарвавшихся, охамевших, обнаглевших дерзких ворюг. Это не исключает того, что могут прийти новые. Но они точно будут знать, что существует сила противодействия, способная дать им отпор. А закомплексованное русское большинство оправдывает свое бездействие, свою ненависть и свое бессилие “желанием стабильности”, тем что “они все там бандеровцы и фашисты” и т.д. А на самом деле — это просто зависть, что украинцы смогли, не промолчали», — отметил Жванецкий.

(С)

http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/politics/17207530/

10 заповідей нової України

  • 02.03.14, 21:21

Протягом останніх трьох місяців Україна пережила ще один ключовий етап своєї історії. І саме ці три місяці показали, скільки скелетів у шафах кожного з нас, і скільки бруду накопичилося не лише за часи незалежності, а й за останні кілька десятків років. Без сумніву, попереду ще чимало роботи, але саме Майдан дозволив нам повірити у те, що зміни можливі. І в першу чергу вони можливі персонально для кожного з нас. Ми пропонуємо вам перелік нових правил, які можуть стати орієнтиром для побудови і життя нової країни.

1) Не давати і не брати хабарі

Риба гниє з голови, а в нашому випадку – країна гнила, починаючи з кожного з нас. Цукерки лікарям, коньяки за швидке виготовлення документів, пухкі конверти за прийняття на важливу посаду, фраза “ну, ти ж знаєш, що треба зробити” – все це підживлювало колосальну систему корупції, яка починалася з маленького села і закінчувалась Межигір’ям. Не буде пропозиції – не буде і попиту на хабарі. Почніть будувати Європу персонально біля себе – припиніть підживлювати піраміду корупції. Це не страшно.

2) Не красти

Важко втриматись від спокуси підправити документи та списати з бюджету компанії трошки менше, а собі в кишеню покласти трошки більше. Особливо, коли на тебе вдома очікує сім’я. Треба навчитись систематично вивітрювати з голови дурні звички родом з СРСР: брати те, що вам не належить або погано лежить будь-де – на роботі, на вулиці чи деінде. Ви крадете не у когось нереального – ви обкрадаєте в першу чергу самого себе – бо жити ж тут вам. Кожного разу, коли у вас виникатиме таке бажання – погляньте на себе у дзеркало і побачте там Януковича.

3) Поважати інших

Мирне співіснування неможливе без поваги, і саме воно стане запорукою економічного успіху. Лише коли ми навчимося поважати інших людей – незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, якої вони нації, віросповідання, орієнтації чи яку музику слухають і яких політиків підтримують – лише тоді зможе початися справді мирне життя. Просто прийміть те, що хтось не такий, як ви – і стане набагато легше, повірте. Наша різноманітність і робить нас сильними.

4) Допомагати

Вбивайте вірус байдужості всередині себе. Не бійтесь підняти людину, яка впала посеред вулиці чи загубилась в чужому районі. Це не соромно, це навпаки – дуже приємно! Щира посмішка та слово “дякую” мотивує краще всіх нагород та премій. Ну і рано чи пізно може трапитись так, що допомога буде потрібна вже вам – ви б не хотіли залишитись на самоті, правда?

5) Тримати чистоту

Чомусь, як тільки ми потрапляємо закордон, у нас вмикається режим “Європи” – ми припиняємо смітити та порушувати правила. Чому б не спробувати тримати цей режим в увімкненому стані – постійно і вдома? Це дуже просто: ніж жалітись на те, який срач біля вашого будинку, припиніть кидати недопалки та обгортки будь-де. Не бійтесь поширювати цей приклад на оточуючих, якщо бачите, що хтось навіть не думає про те, де викидати сміття. В Україні є прекрасні ініціативи – наприклад, “Зробимо Україну чистою” – їм потрібна ваша підтримка.

6) Самоорганізовуватись

“Хата скраю” – це архаїзм та девіз старої України. Гаслом нової України має стати самоорганізація. Якщо ви не вірите – подивіться відео з Майдану і зрозумійте, що насправді це дуже легко – навіть коли вас 10, 500 чи тисячі. Ведіть діалог з сусідами – відстоюйте права своїх будинків. Розмовляйте з колегами та розвивайте робочі колективи. Одна людина здатна зробити багато чого, а група самоорганізованих людей – ще більше і ще краще. Попросіть допомоги, зорганізуйтесь з тими, хто солідарний з вами – і ви зможете вирішити будь-яку проблему.

7) Брати відповідальність

Настав час розширити коло відповідальності трохи далі, ніж ви звикли до цього. Потрібно прийняти цю думку до уваги: лише ви несете відповідальність за власне життя та за власний успіх, і ніхто інший! Ваша відповідальність – це і чистота в місті, і депутати, яких ви обираєте, щоб представляти ваші інтереси. Не бійтесь брати відповідальність за свою роботу, свої обіцянки та своїх близьких: це додає наснаги, сил та впевненості у діях. Це – фундамент вашого існування.

8) Не боятись

Це – саме те, з чого починається нова Україна. Люди почали усвідомлювати, що страх – це єдина перепона до кращого життя. І Небесна сотня поклала свої життя саме за те, щоб ми змогли жити у країні без страху. Щоб ми не боялись гуляти містами, відстоювати свої права, ловити злодіїв та вільно висловлювати свою думку. Свобода – це перша сходинка до змін. Лише будучи фізично, морально і духовно вільними, ми зможемо втілити у життя всі ті мрії, про які думаємо кожного дня.

9) Не чекати

Досить чекати, що хтось прийде і зробить порядок біля вашого будинку. Досить чекати, що держава в обличчі чиновників чи влади дасть вам роботу чи вирішить проблеми. Найбільш незадоволені життям – це ті, хто скиглить і чекає, що хтось зробить все за нього. Вставайте і дійте! Лише від вас залежить, наскільки хорошим буде ваше життя.

10) Розширювати кругозір

Час вийти на світло із печер своїх стереотипів. Час позбутися міфів, які весь час насаджують вам політики чи ЗМІ – лише так ви знайдете справжню істину. Не судіть про те, чого ви не знаєте чи не бачили. Подорожуйте – починайте з найкращих куточків своєї області і закінчуйте найкращими місцями України та світу. Виділяйте на це час і гроші. Читайте книги та знайомтесь з новими людьми. Відкрийте себе для світу, і він відкриє всю свою неймовірність для вас.

Лише нам під силу зробити це все. Успіхів!

Автор: Сергій Пішковцій  28/02/2014 від Nikson

http://www.hurtom.com/portal/25456/10-заповідей-нової-україни

список "хахлів" з ради педерацій, що розпочали війну з Україною

  • 02.03.14, 16:18


1. Валентина Матвиенко, председатель Совета Федерации. Она ГОЛОСОВАЛА за введение вооруженных сил на территорию Украины, которая является для нее родиной. Матвиенко родом из Западной Украины, она родилась в 1949 году в Шепетовке Хмельницкой области.
2. Юрий Бирюков. Родился в 1948 году во Львове, учился в Донецком политехническом техникуме, работал на Макеевском коксохимическом заводе.
3. Анатолий Бондарук. Родился в 1958 году в Казатине Винницкой области.
4. Владимир Кулаков. Родился в 1948 году в Белой Церкви на Киевщине.
5. Николай Рыжков. Родился в 1929 году в селе Дылеевка Донецкой области.
6. Николай Максюта. Родился в селе Захаровка Украинской ССР, учился в Николаевском кораблестроительном институте им. Макарова.
7. Дмитрий Саблин. Родился в 1968 году в Жданове (теперь Мариуполь).
8. Олег Ткач. Родился в Казатине Винницкой области.

Уряду Великобританії та США: Щодо виконання зобов'язань!

  • 02.03.14, 13:01

Уряду Великобританії та США: Щодо виконання зобов'язань, згідно Будапештського меморандуму!

http://www.avaaz.org/ru/petition/Uryad_Velikobritaniyi_ta_SShA_Vikonannya_zobovyazan_zgidno_Budapeshtskogo_memorandumu/?fbdmПутінососів в ігнор без попередження!!!