хочу сюда!
 

Валерия

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Bimep

предыдущая
следующая

З привидами треба дружити

 • 29.07.19, 11:50
Живу я на Заході. Мою сім'ю туди колись переселила радянська влада, коли ще чехословаків звідти повиганяла. Мій дід там всякі перебудови робив. Там є довга історія, але щоб коротше конкретно по цей випадок:
коли бабуся ще як слід туди не переїхала, то пустила туда квартирантів. Коли вона приїхала знову в цей дім, квартиранти скаржились, що в цьому домі є щось дуже незвичне. Бабуся сказала: "Як страшне, то краще не розказуйте, бо мені тут ще жити". Ну вони й не розказали і поїхали.

Згодом мешканці помітили, що за хатою можна бачити якогось дуже худого чоловіка, без одягу, але чорного волохатого як мавпа. Моя мама тоді ще подумала, як цей бездомний голодує і пішла купити йому буханку хліба. Приносить під пахвою, а той сидить на дереві за хатою і одразу питає показуючи на хліб:
- Це мені?
- Тобі. 
- То кидай сюди.
- Хто ж це хліб кидає? Злазь і візьми.
- Ні, кидай.
- Не буду кидати хліб. Раз не хочеш злазити, значить і його не хочеш.
Розвернулась і стала йти, а у нього рука витяглась, як у мультиках, і вибила той хліб, сам же й зловив його.

Дещо пізніше прийшли два знайомих місцевих хлопця. Якраз з-за будинку той чорний чоловік висунув свою пику (ну навряд чи це можна назвати лицем) із усмішкою. Один з гостей каже:
- Що то в тебе? Таке треба вбити.
Дістав свого ножа і пішов за будинок... 
Кричав цей хлопець довго і страшно. Всі туди одразу позбігались. Він був весь порізаний. Рани не глибокі, тільки шкіра порізана, але по всьому тілу. Що цікаво, одяг лишився повністю цілим. Якби сорочка не просякла кров'ю, то й не сказати, що там теж є порізи.

Після того випадку цей чоловічок зник сам по собі. Не з'являвся і чути його не було. ХЗ що то було насправді, та й давно то було.

А от недавно поїхали всі кудись з дому, стояла хата порожня зовсім. 
І от уявіть, що вам посеред відпочинку телефонують з поліції з ціллю вивідати, що у вас вдома сталось. Взагалі-то вони повинні розказувати що сталось, бо там нікого й не було. Зрозуміла тільки, що за нашої відсутності, хтось переліз через паркан, і тільки встиг перелізти, як покалічився дуже сильно. Він потрапив в лікарню весь в порізах і звідти на нас накатав заяву. ніби на нього напали. Чому поліцію не цікавить, що він там взагалі робив - оце містичне питання. Як вони взагалі працюють? І як о йому вдалось так порізатись? ну об паркан перечепився, ну об гілку подертись можна, але не до стану госпіталізації. У нас не такий непрохідний паркан, як у можновладців. Але наші сусіди точно не з тих, хто будуть стерегти твій будинок і ночами чатувати.
Хіба що порізи мені нагадали ту істоту.

Ну і як мені до цього всього ставитись? Що про це думати?


UPD:
найцікавіше, що тепер всі телефонують і думають, що я їм маю все пояснювати. Перший міліціонер обіцяв поскаржитись на нас в СБУ за те, що "не хочу" розповідати, що сталось і заважаю розслідуванню. Ну і хай скаржиться! Агов, мене там не було! І взагалі нікого не було. Я не бачила, що відбулось. У мене і квитки є. Я не для того їх купувала, щоб вдома сидіти.
Тому горе-злодію я порадила спробувати ще раз залізти, як йому перший раз здалось мало.
Потім дійсно якийсь СБУ-шник дзвонив. Був дуже злий. Грозився посадити в тюрму. Думаю, якби там хоч хтось був, то дійсно засадив би. Але ж факти - річ упряма. Ми всі дійсно в іншому місці, за багато-багато кілометрів звідти.
Ще й з сільради дзвонили. Ну ви здогадались, що вони теж просили пояснити, як то я так по звірячому обійшлась з здоровим дядькою. Не вірять, собаки, що дім був пустий. Правда мені зовсім незрозуміла їхня реакція. І чому місцева рада мені погрожує? Це все через якогось злодюжку? Таке враження, наче то їхній друг. В кінці сказали: "ну ти ще тільки спробуй у нас взяти якусь справку". Отже я тепер буду без справок. Шкода звісно, але що поробиш?
Просто у нас регулярно як кудись їдеш і приїздиш треба брати справки, щоб потім показувати фірмам, і щоб вони тобі за цей період не виставляли рахунки. Бюрократія, йопта.

Всім, хто цікавиться, я вже вивчила відповідь: "ліз, перечепився, та дуже невдало впав, а потім ще невдаліше назад поліз". А що я ще можу сказати?

6

Комментарии

129.07.19, 12:34

нормальный такой сторож абы своих не трогал

  229.07.19, 12:35

  будешь возвращаться ,вези с собой ещё одну буханку хлеба...

   329.07.19, 13:04Ответ на 2 от Южный Соус

   будешь возвращаться ,вези с собой ещё одну буханку хлеба...Однозначно. То наверняка домовой был. Он и охраняет дом. С ним надо дружить, тогда всё будет ОК.

    429.07.19, 13:07

    так это ж домовушечка . с ним по-хорошему надо. гостинцами угощать. вон как дом стережёт.

     529.07.19, 13:09

     Якщо з поліції телефонують на мобільний, то і самі знають, де ви, і скільки там були.
     Та про всяк випадок зберігати квитки, документи, що свідчать про сліди вашого перебування далеко від дому, наприклад, чеки розрахунку у місцевих магазинах чи за базу відпочинку, якщо. І не нервувати - маєте залізне алібі.

      629.07.19, 13:28

      обов'язково докази вашої відсутності на момент злочину (я особисто вважаю злочином факт відвідування вашої оселі стороннім, а не те, що цей сторонній був травмований), і обов'язково щедрий могорич охоронцю!!!

       729.07.19, 13:29

       научитесь с ним дружить)
       или хотя бы просто наладить добрые отношения)

        829.07.19, 14:10Ответ на 1 от Соната

        В даному випадку з цим складно сперечатись))

         929.07.19, 14:12Ответ на 2 от Южный Соус

         Мабуть таки. Але не впевнена, що у мене візьме чи хоч з'явиться. То все-таки мама з ним розмовляла, поки він не зник.

          1029.07.19, 14:17Ответ на 3 от сказо4ник

          Може. Я думала, то такий привид. Не знаю як домовики виглядають. Якщо повністю волохаті - то так і є.
          То є добре чи погано в принципі? Ну, судячи по нинішнім подіям мабуть-таки добре, але все ж.))

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая