хочу сюди!
 

Наталия

50 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Перед концертом ONYX прогремел взрыв

  • 26.03.10, 14:01
Перед концертом ONYX прогремел взрыв
Так пишут антифашисты:




У п’ятницю 26 березня приблизно о 9-30 прогремів вибух всередині київського клубу “Бінго” (ст. м. “Святошино”). Вибух саморобного вибухового пристрою виніс шибки, про постраждалих наразі невідомо. Під входом знаходяться машини швидкої допомоги, міліції, пожежники.

Є підстави стверджувати, що вибух організували українські неонацисти. У цей день мав відбутись концерт афро-американського хіп-хоп гурту “ONYX”. За кілька днів до вибуху маргінальна панславістська партія СПАС разом з т. зв. “націонал-автономами” вирішила провести “пікетування” під час концерту, яке неодмінно переросло б у бійку з пересічними відвідувачами музичного заходу. Пізніше цю ініцітиву підтримала партія “Свобода”. Іноземних реперів українські расисти кличуть не інакше, як чорними расистами. Мовляв їхні англомовні тексти розпалюють міжрасову ворожнечу проти людей з білою шкірою. Однак це не зовсім відповідає дійсності. У текстах гурту активно вживаються терміни типу “nigga”, які є образливими для чорношкірих; гурт неодноразово ділив сцену з “білими” виконавцями, зокрема, гуртом “Biohazard”. Отже, головна риса гурту - скандалізм і любов до епатажу, що в принципі є невід’ємним елементом комерційної естради. До того ж як за допомогою англомовних текстів вести пропаганду чорного расизму серед українців - невідомо. Звісно, що головна провина “ONYX” перед українськими наці - їхній колір шкіри.

Так пишут вот так:

В Киеве сотрудники милиции обезвредили неизвестное взрывное устройство около ночного клуба «Бинго» по пр. Победы, 112.

Об этом сообщил начальник пресс-службы Главного управления Министерства внутренних дел в Киеве Владимир Полищук.

В 8.22 в милицию обратились охранники указанного заведения и сообщили, что обнаружили около клуба непонятный предмет, похожий на взрывное устройство.

Срочно на место событий выехала оперативно-следственная группа и группа взрывотехников, которые обнаружили возле клуба пакет из-под кефира, обмотанный проводами и с прикрепленным устройством, напоминавшим пейджер, на электронных часах которого шел обратный отсчет времени, в частности, оставалось 8 минут до отметки «0».

Сотрудники расстреляли неизвестное устройство из специальной водяной пушки, в результате чего устройство взорвалось.

В результате взрыва в ночном заведении разбились окна.

Эвакуация не проводилась, пострадавших нет.

Эксперты устанавливают, что это было за устройство

***

Напоминаю, что:

«Черная раса – скоро восстанет,
Черная сила – скоро будет править,
Белый человек – скоро наш раб».

Public Enemy.

«Черный брат – будь беспощаден, Черный кулак – убей Белого,
Черный хуй – изнасилуй белую девушку».

Onyx.

«У Белых кожа, как у свиней,
А свиней режут на мясо.
Белые свиньи – мы устроим вам резню».

Public Enemy.


http://voland14.livejournal.com/1031120.html
3

Коментарі

126.03.10, 14:08

это шо, цитаты из их песен?
та они скоро все вымрут от холеры, оспы и своих междуусобных войн. пусть напоследок утешатся)

    226.03.10, 14:16Відповідь на 1 від iris s

    это шо, цитаты из их песен?
    да

      326.03.10, 15:35

      У Белых кожа, как у свиней,
      А свиней режут на мясо.
      Белые свиньи – мы устроим вам резню».
      а чтоты думал, попробуй возрози сразу фашистом станешь

        426.03.10, 16:26

        У Белых кожа, как у свиней,
        А свиней режут на мясо.
        Белые свиньи – мы устроим вам резню».
        это чисто про тебя, женечка, сказано

          526.03.10, 16:26Відповідь на 3 від Тобі цікаво

          У Белых кожа, как у свиней,
          А свиней режут на мясо.
          Белые свиньи – мы устроим вам резню».
          а чтоты думал, попробуй возрози сразу фашистом станешь
          жид-фашист - это так банально..

            626.03.10, 23:05

            Велика ніггерська раса

              Гість: Богудар

              726.03.10, 23:30Відповідь на 6 від Lost_paradise

              нє ну цеж не політкоректно!!!
              треба казати АФРО (мабудь СЕМІТСЬКА) нація.......

                826.03.10, 23:41Відповідь на 7 від Гість: Богудар

                нє ну цеж не політкоректно!!!
                треба казати АФРО (мабудь СЕМІТСЬКА) нація.......
                Засоромив Вселюдно вибачаюсь перед ніг... е.. афро расою. Ласкаво просимо чорнож... е... обличчь, афроамериканської національності в Україну, щоб надалі ганьбити українців нашою неполіткоректною расовою приналежністю