хочу сюда!
 

Ксюша

38 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Про ботів

    Доброго дня та часу, шановна веб-громадо)
Усіх забембує реклама у любому вигляді) В постах, флешах, банерах) Теж маю таку алергію) Але якщо тут, наприклад, просто усе вирішується з допомогою додатка до браузера, то на сайтику не так просто)
   Боти, кляті боти та спамери) Різні інтерфейси захищено капчами, тицьканням чекбоксів на кшталт "Я не робот" та таке інше подібне)
  Зіштовхнувся зі спамом через реферер - пишуть туди свої адреси, що просувають. Відображаються лише в логах відвідувачів сайта, більше ніде. Але все одно муляє) Що цікаво, переважна більшість ІП-адрес від київстара - наприклад, останім часом просто оскаженіли підмережі 46.118 та 46.119 (точно не пам'ятаю, треба в логах дивитись)
...Заблокував купу адрес, + блокування по юзер-агенту) Частина відсіялась) Пару днів тому накарябав коротенький файличок з жаба-скриптом, що містить видачу ботам та забаненим користувачам цикл з завантаженням зображеня в пару мегабайтів та жменькою алертів з матюками) Цикл з рекурсією, всередині ще один такий самий) Якби вгамувалась різна цифрова гидота)
...Душа бажає контрольного пострілу) Поділіться досвідом війни з ботами, м?)

П.С: до гуглів не хутбольте, пару днів там сидів на цю тему)
5

Последние статьи

Комментарии

110.07.16, 10:04

В моих постах запрет на клиенты пользователей с низким рейтингом. Работает но у остальных совсем другая мотивация им в топ ленту до зарезу, а каждый дурной комментарий повышает им рейтинг

  210.07.16, 10:10Ответ на 1 от Манго

  ..Дякую, але моє питання стосується не i.ua

   310.07.16, 10:13Ответ на 2 от Merovingian

   Тогда нужно в рубрику ответы размещать там спецы и провесит недели 2 а тут через час исчезнет.

    410.07.16, 10:16Ответ на 3 от Манго

    Тогда нужно в рубрику ответы размещать там спецы и провесит недели 2 а тут через час исчезнет... точно... забув зовс1м про той розд1л.. Дуже вдячний, що нагадали)

     526.07.16, 17:02

     так, задрало