хочу сюда!
 

Alina

31 год, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Markus001

предыдущая
следующая

Верховенство Ради і КОСМОполітизм… (21 січня 2010)

      Сьогодні минає четвертий день з часу проведення першого туру виборів. Електорат швидко відійшов від політики і  єдине питання  яке турбує зараз простих «смертних» приборкувачів урн,  це – чи зможе Тимошенко набрати відповідну кількість голосів  щоб «вставити» Януковича? І допоки така біполярність поглядів висвердлює в їх  свідомості залишки уяви про краще майбутнє, я, як непохитний борець за демократичні принципи в державі на благо суспільству і  з чисто  меркантильних інтересів, запустив між своїми знайомими  тоталізатор. Скажу відверто – не кожен готовий заплатити серйозну суму за свої політичні уподобання. Переважно ставки коливаються  в межах 5-10 гривень… З цього роблю висновок – гріш ціна таким кандидатам. Хоча, погоджусь, що й сама ідея заробити на прогнозах в українській політиці діло – згибле.
Верховенство Ради
    У Верховні Раді сьогодні депутати попрацювали на славу. По-перше, заборонили змінювати кредитні ставки ( за принципом - краще пізно, ніж ніколи), по-друге – заборонили вживати «слабоалкогольні напої» в громадських місцях.
    Переглядаючи основні положення згаданих нормативних актів і накладаючи
їх на національні реалії, розумієш – все «в холосту».  Як банки «бачили» цей закон по відношенню до нас в відповідному місці. Так і ми «бачили» вердикт Верховної Ради про вживання пива «на свіжому повітрі» там же, але трохи глибше. 
    Взагалі всі законопроекти у Верховній раді можна поділити на декілька категорій: закони які приймаються для депутатів і виконуються депутатами; закони, які приймаються для депутатів і виконуються народом  та закони, які приймаються для народу, але не виконуються ні депутатами ні народом.
   Воістину, правова держава.
«Космос –мертв!» (Гурт «Брати Карамазови»)
  Безсумнівний факт, що дії українського політикуму завжди йдуть на перекір здоровому глузду. Але останній «розбір політичних польотів» поставив під сумнів і закони всесвіту. «Космос - не безмежний» - хором сказали всі політичні партії і під приводом перевірки діяльності Київради, вже списали Льоньку Чурновецького з посади «градоначальника». Зрозуміло, мер обурився і скоріш за все вже розпочав писати пісні, якими збиратиме електорат на чергові-позастрокові, а «його молода команда теж  щось робить для цього». Про це свідчить заява Кільчицької : "У нас молода команда У нас не тільки в Києві, а й по Україні є штаби".
 
Таке враження, що Україна, це - суцільні штаби, крайкоми, парторганізатори, агітатори, активісти.  До речі всі вони  хотять …істи …істи …істи. Де ж політики бабла стільки нарубають? Догадуєтесь? Ось вам і нова сентенція: «Криза – безмежна».
Заява дня
   Найкращою «Реплікою дня» сьогодні можна визнати вислів заступника голови ПР Ганни Герман, якою вона фактично вколотила останній гвіздок у мерську труну Леоніда Батьковича:
"Стосовно ставлення до самого Леоніда Михайловича, то як людина віруюча він має повторювати слова святого писання: за справами твоїми судитимуть тебе. Якщо він буде це пам'ятати, можливо це йому трохи допоможе" .
     Ну що ж, після цього залишається лише додати, що від сьогодні свого пастора у партії мають і Регіонали… Амінь
1

Комментарии

Гость: Медвед-Превед

122.01.10, 10:23

Я верю - как-то поутру,
Не просто так, а толку ради
Придёт "Аврора" по Днепру
И йобнет по Верховной Раде!