хочу сюда!
 

Татьяна

40 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Здавалось би парадокс...

 • 20.05.17, 11:44
Гагра. 1974 рік. Табір підводників-аквалангістів "Дельфін". Кожного ранку йдемо, повз зупинку автобуса, до магазину скупитися, щоб вдень не морочити собі голову, вистоюючи довжелезі черги за продуктами, відбираючи дорогоцінний час у сонця, моря, акваланга. 
     Кожного ранку бачимо на автобусній зупинці жінку... Те, що це жінка, можно було лише припустити з-за шикарної зачіски, туфлів на "шпильках" та сумочки. А щодо іншого, ця істота, (прости мені Господи за цей термін) складалась з велетенського косого горба з абияк припасованих до нього покрученими руками-ногами. Дивним дисонансом до всього цього були кисті рук; витончені, прямо-таки ідеальної форми, з бездоганним манікюром, одна з яких граціозно спиралась на майстерно вирізану вибагливим визерунком паличку, а друга тримала невеличку, вишиту бісером, жіночу сумочку...
     Довга чуприна завдає аквалангісту певних незручностей, отже вирішили ми з товаришем підстригтися під "їжачка" і пішли у місто шукати перукарню.
     В перукарні було два зали; чоловічий і жіночий. Крізь велике, наче вітринне, скло ми побачили нашу знайому. В білому халатику, на спеціально змайстрованому кріслі, вона зосереджено трудилася над нігтями повногрудої красуні, надаючи їй ще більшої привабливості... Поруч, за сусіднім столиком, нудьгувала ще одна майстриня-манікюрщиця, але черга з кількох красунь була саме до нашої знайомої.
     Жінка, волею долі, позбавлена не те що зовнішньої жіночої краси, але й, навіть, подоби нормального людського тіла, щедро дарувала красу іншим, непозбавленим...
11

Комментарии

120.05.17, 12:09

Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".

  220.05.17, 12:42Ответ на 1 от muxa-xa-xa

  Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".Я про це зумисно не писав, сподіваючись на додаток у вигляді коментарів.
  Дякую!

   320.05.17, 13:15

   Такое сплошь и рядом... +++

    420.05.17, 16:32Ответ на 1 от muxa-xa-xa

    Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".Цілком згоден

     520.05.17, 18:53Ответ на 4 от Кальяныч

     Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".Цілком згоден

      620.05.17, 20:03Ответ на 1 от muxa-xa-xa

      Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".
      Часто, але не завжди. Інколи починаються заздрощі до "не позбавлених", а звідси — різні негативні наслідки.

       720.05.17, 20:06Ответ на 6 от Nech sa paci

       Мабуть, ця жінка крім краси ще дарувала і душевне тепло. Чомусь позбавлені краси і здоров'я люди дуже часто добріші і мудріші за нас "нормальних".Часто, але не завжди. Інколи починаються заздрощі до "не позбавлених", а звідси — різні негативні наслідки.Є і таке. Я тут на сайті з одним зустрічалася, але тільки з одним.

        820.05.17, 20:14Ответ на 7 от muxa-xa-xa

        Мабуть, загалом душевна теплота не сильно залежить від зовнішньої краси.

         920.05.17, 20:16Ответ на 8 от Nech sa paci

         Мабуть, загалом душевна теплота не сильно залежить від зовнішньої краси.це точно

          1021.05.17, 03:26

          Стикався з подібним. Хороша людина соріш за все. А її уродство мабуть наслідок якогось нещасного випадку.