сніжного йумору вам зранку))

... знову від Татусі Бо

І про сніг...
В селі погода - це всігда способ випустить пар, розказать шо жизнь погана і вообще.
От на кутку жив колись дядько Василь, було йдеш у грудні, погода весняна, сонеко, горобці.
- Драстуйте. Як діла?
- Та які воно в сраку діла. Давлєніє. І хіба воно зіма? Ніхуя пшениці не буде, попріє все к свиням. От раньше було в жовтні буряк з переметів тягаєш. А щас гамно якесь.
Іншого разу йдеш навколо як у казці - біле. Морозець порипує під ногами, щоки пашіють.
- Драсті. Як діла?
- Та які діла? Оце другий день з лопатою та з ломом лажу. Ти бач шо понасипало. Гамно якесь. Уже спину не розігну.
В березні перші відлиги. Сонечко, з даху капотить. Дядько Василь змінив ушанку на картуза.
- Драсті, як воно?
- Та блядь, отак. Ти бач яку гнидь розвезло. І тече і тече. І коли йому вже конєц? Га?
Весна, після зливи, все аж сміється зеленню:
- та всьо, пиздець, гарбузів не буде.
Літо тепло, біжим на річку.
- ну все висушить все к хуям.
Задощило, виблискують калюжки.
- І куди воно оце лило? Куди воно, питаєцця, його в сраку, лило? Картоплі хана. Згниє. Цибулі хана- згниє тоже.
І так всю жизнь. Сміялася було з дядька Василя. А сама оце стала біля вікна, дивлюся і...
- Куди воно сипе? Ну нашо воно сипе? Як я завтра машину одгребу? От гамно таке.

.. немножко доброты вам в ленту))

від Татуси Бо

Киць-киць
Першого кота Алла знайшла біля під’їзду. Сірий брудний клубочок пищав і безнадійно дивився у цей світ одним оком. Сьогодні Аллі лікар-окуліст сказав, що падає зір на одному оці. І вона вирішила, що вже зовсім скоро осліпне геть на те око і увесь день ходила, примружувала хворе око, ніби звикала, жити з монобаченням. А тут це кошеня.
Алла вийшла заміж за Ігоря менше року тому. І тільки тут перед дверима, з цим кошеням в руках зрозуміла, що навіть не знає чи любить він котів. А може собак? А може рептилій? А може він і людей не дуже любить? Зайшла в квартиру, Ігор вийшов зустрічати. А вона стоїть в коридорі, і не може очі підняти. Їй здавалося, що в ту ж мить Ігор голосом Аллиної мами заверещить «убєрі етого блохастого ублюдка із моєго дома».
Ігор зазирнув їй в долоні.
- Де найближча ветклініка? Я за кермо, а ти шукай в інтернеті. Ось коробка…
На дно коробки він кинув шарф, його привезла Ігорова мама з Норвегії. Але кого це хвилювало цієї миті?!

Майже півроку вони боролися за Марка. Марк виріс статечним котом, здавалося, навіть нявчати не вмів, мудро роззирався у світі одним оком, мужньо зносив усі операції і процедури, і ніжно вмощувався на коліна, коли Алла сідала вечеряти.

Другого кота Адольфа приніс Ігор. Він знайшов його виснаженим і ледь живим під колесом машини на парковці. Вигодовував його з піпетки. І казав, що як тільки воно підросте, віддасть його в хороші руки. Не віддав. Не зміг. Адольф був справжнім нашестям, за кілька місяців встиг пошматувати і подерти все до чого міг добратися в цій квартирі. Ігор його сварив, навіть замахувався згортком газети, щоб хоч якось показати, хто в хаті господар.

Ігорева мама повернулася з Італії, там вона місяць гостювала у давньої подруги, прийшла в гості до сина, щоб як і завжди розказати йому який він лох, що не оженився на тій француженці, що не поїхав жити в Ліон, але з порогу побачила Адольфа і заверещала. На її вереск вийшов Марк і повернувши, мов курка, голову набік, роздивлявся Надію Георгіївну, професора філософії.
В той вечір вона пила заспокійливий чай, плакала і розказувала Аллі та Ігорю, що люди в їх віці дітей заводять, а вони тут котячу ферму. І «Алла, ну ти же женщіна, ти должна понімать». І «Животниє нє должни жить в домє». І «Ігорь, я етого нє пєрєживу, что б в мойом домє..». Ігор поправляв маму, нагадував, що «дом» цей він викупив у неї за ринковою ціною. Алла мила по третьому колу посуд і уявляла, як вона відкриває настіж двері і каже «Знаєте шо, тьотя Надя, валіть отсюда!» і слідом Адольф, кидається на її ніжно-блакитне пальто усіма своїми всюдисущими кигтями, а Марк сцить на її італійські чобітки.
Але цього всього не було. В кінці вечора, коли Надія Георгіївна почала говорити про політику Путіна, Ігор подав їй пальто. Вона тяжко сопіла, закутуючись в шаль, а Адольф рясно настяв їй на сумку. Це було у нього вперше, і Алла мала б гримнути на нього, але не могла.

Якоїсь миті Адолф змінився. Може тоді коли Аллу привезли додому після викидня і вона сиділа і боялась поворухнутися. Їй здавалося, що якщо вона поворухнеться, то це означатиме, що вона жива, а оживати їй не хотілося. Тому вона сиділа на ліжку годинами, гарячі сльози без схлипувань і без голосу текли за комір піжами. Адольф приліз вперше до неї на руки і вперше замурчав. Дуже голосно замурчав. І тоді Алла заплакала в голос. Тоді почала оживати.

Дуже уважний лікар переглядав їхні аналізи і результати обстеження і казав, що не бачить нічого, що могло б стати на заваді вагітності. Але вагітність не наступала. Алла слухала, кивала головою і думала, що вже давно змирилася з тим що в їхньому домі уже не буде дітей. Люди добре живуть і без дітей, і вона зможе.

На парковці, уже в машині, Ігор запитав, як вона. І Алла з подивом зрозуміла, що їй нормально, навіть добре. І почала Ігореві говорити, що їй і справді добре. Він увімкнув світло, почав їхати, і раптом вони обоє в один голос закричали. Ігор різко зупинив машину. Майже перед самим бампером у світлі фар сиділа кицька, біла, пухнаста і дуже гарна кицька. Ігор і Алла вийшли до неї, вона не тікала, видно було що кицька домашня, але без нашийника. Ще годину, Алла і Ігор з кицькою на руках шукали її господарів, заходили в усі офіси поблизу, щоб розказати, що ось, знайшли кицьку, шукають її господаря.
Цілий місяць Алла розклеювала в тому районі оголошення, писала в інтернеті і навіть в газету. Але Касю (Касандру) ніхто не шукав. Так вона і лишилася в них, смішна, вертлява кицька, яка передбачала зміну погоди, гріла капці, перед тим як Ігор і Алла прийдуть додому.

Алла дивилася на монітор і боялася дихати. Молоденька лікар водила пальчиком і казала, «ось ця крапочка – це плід, а ось ця дрібненька, яка моргає, це серце, зараз я порахую серцебиття».
Алла думала, як вона скаже Ігореві цю новину, як вона подарує йому цю надію, як вона зможе ще раз повірити в себе.
Ввечері, Ігоря в коридорі зустрічали усі коти і Алла.
- Ти знаєш, нас мабуть стане більше...
- Котик чи кішечка? Якої масті?

...він наближається!!!! серия друга))

  • 04.12.17, 22:09
ну не могла я пройти мимо этой красоты...зависла на полчаса , помацала, повертела со всех сторон и сфотала)))

а вот эту игрАшку хочу себе подарить...и вот нечего тута сметься))))

 ...и вот еще "передбачення"))) ..гиги)))


всем новогоднего настроения))

чашки разные нужны, чашки разные важны)) типа флеш))

у меня нет любимой чашки, потому что люблю разнообразие))))

маленькая чашечка для кофе, остальные для воды, чая, коктейлей...серая керамическая - сына, кто то ему подарил и видимо от чистого сердца, потому что ей уже ни один год)))

большая синяя керамическая была подарена мне, но пользоваться не удобно - тяжеловата, отдала сыну , ему в самый раз по утрам ест коктейль с хлопьями))) люблю керамику и прозрачное стекло, пользуюсь от настроения)))
доброго вечера пятницы!)

новенькое о покушать))) молОчка на закваске!

Ходят слухи, что здоровье , красота и долголетие начинаются с жкт) 
и молочные продукты здесь играют чуть ли не ключевую роль ...
это было вступление))
На днях в супермаркете попала на дегустацию йогурта, приготовленного из закваски vivo..попробовала, позадавала вопросы, подумала и...купила на пробу,

 это вторая моя попытка сделать йогурт в домашних условиях без йогуртницы...первая попытка провалилась с треском)
Вчера поздно вечером сделала все по инструкции, с учетом замечаний девочек-консультантов, укутала, поставила поближе к батарее...и вот! ура! получилось!
Первым сделала симбилакт, очень понравился вкус, приятный не кислый, воздушный...


приготовила из него в блендере первый коктейль с вишневым соком ( сок из размороженной вишни) и протеиновой шоколадной смеси...

оч вкусно!
второй - с ягодами черной рябины и прот.смеси с ванильным и шоколадным вкусом...

попробовала, тоже оч вкусно)
...о  пользе пока говорить рано, время покажет))
вот информация о свойствах симбилакта:

зоровья всем! и успешной трудовой недели!

нет предела совершенству...шарлотка...опять)))

здесь было начало
сегодня захотелось еще..))
Банановая шарлотка с яблоками и ягодами
Состав:
молотые овсяные хлопья, молотая кукурузная крупа, молотые семена льна, мука в/с, корица, кардамон, стевия, соль, разрыхлитель

яйца, ванильный сахар, растопленное сливочное масло
бананы, яблоки, размороженные клюква и черешня (без косточек)смачного вечера!bokali

Ягодная Шарлотка!...лабиринты женской логики))

Как далеко может завести обычное любопытство)
Подруга поделилась урожаем черной рябины, но как ее использовать ? -вот вопрос) ягода специфическая, так просто не каждый съест)
Но ..если долго мучаться , что - нибудь да получится(с)))
Сначала сделала сок, мне понравилось, чуть терпкий на вкус, обволакивает язык, но приятное на вкус. Из этой  ягоды хорошее вино получилось бы) Жмых не выбросила, рука не поднялась. Пришла идея ее в пирог забадяжить...и тут понеслось)) 
вспомнила, что у овсянных хлопьев срок закончивается...
вчера смотрела кулинарную передачу, где пекли разные вкусности из кукурузной муки, а я, как раз, недавно купила кукурузную крупу, не знаю зачем)
...а да! забыла, в холодильнике есть клюква!
... и вот Это все, нужно было как то соединить, приготовить и самое главное, чтобы было съедобно, без ущерба для здоровья и фигуры) т.е.,чтобы не напряжно и не очень калорийно))
Решила попробовать испечь по рецепту  а-ля "шарлотка", только чуть чуть подкорректировав под свои продукты)

В итоге получилась "Ягодная шарлотка"

Состав:
 вес сухих ингридиентов приблизительный)
 - перемолотые овсянные хдопья - 100 гр,
  - кукурузная крупа, - 50 гр,
 - мука высшего сорта -100 гр
- соль, разрыхлитель, корица

 - яйца - 6 шт
 - растопленное сливочное масло - 50 гр
 - ванильный сахар - 2 пакетика
 - стевия (или сахар  прибл.половина стакана)
 - клюква - пол стакана
 - яблоки - 3 шт
 - жмых черной рябины - чашка
 - сахарная пудра - 1ст.л.
Пирог получился чуть хрустящий, но в то же время, он таял на языке, вкус рябины был еле уловимый, а клюква смешно лопалась во рту)

  смачных вам выходных!

 

...він наближається!!!!

сходила в магазин...
и вот, что там увидела!
...Він наближається! 
мамадорогоая, скоро Новий Рік!!!!

кто забув костюм Снігуроньки?)))

і маску)

звыняйте, шо фото перевернуты, загрузила с телефонаprostite
...так шо готуйтесь!)))

уберите своих котов от экрана))))

для тех, кто не видит))) http://video.i.ua/user/1905296/75708/464566/ или здесь https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=-Nm_JrzOuSs

хуизху...хехе)

баян , кАнешна....но ведь сегодня пятницаdance
0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

18%, 3 голоса

18%, 3 голоса

41%, 7 голосов

24%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.