Повідомлення для блогерів I.UA

Міжнародна система Karbo KRB Karbowanec пропонує стримерам сервіс на платформі Karbo.Club для отримання донатів під час онлайн-трансляцій.


Ресторан «Украина»


We accept Karbo.

Karbo rates Buy: 1.00 KRB - 34.56 UAH. Sell: 1.00 KRB - 34.92 UAH.

Украинский электронный карбованец

Карбованец представляет собой цифровую валюту, которая применяется для децентрализованного обмена. Ключевыми преимуществами карбованца является отсутствие контроля со стороны государственных банков и силовых структур. Все карбованцы, находящиеся на кошельках, подотчетны только их владельцам. Все платёжные операции с карбованцем надёжно защищены и при этом их невозможно отследить, однако пользователи могут эмитировать ключи слежения.


Экспедиция на острова зелёных черепашек

Планируете отметить 8 марта в Таиланде? Обратите внимание на вот это мероприятие.


Индонезия

Знаете ли вы, что в Индонезии более 18000 островов, на каждом из которых теоретически возможно по устроить особого вида серпентарии для всевозможного вида развлечений?«Travel For Man»  - отдых для настоящий мужчин. С рациями и зелёными гадюками.

Зі святом, шановні працівники будівельної галузі!

Подивіться навколо: на кондомініуми, магазини, вулиці, парки, нічні клуби, ресторани, готелі... Все це створено руками тих, хто присвятив своє життя однієї з найбільш творчих професій на Землі, професії будівельника. На знімку - наше місто з висоти нашого кондомініуму. У кадрі - крихітна частинка Південної Паттайї, які почали активно забудовуватися багатоповерховими будинками в кінці 90-х років минулого століття. Тоді були побудовані перші мережеві готелі в курортній частині міста. Кінець нульових років - час зведення багатьох популярних кондомініумів. Потім настала епоха туристів з Російської Федерації, на гроші яких почали будуватися десятки нових житлових комплексів. Протягом останніх трьох років в Південній Паттайї - це час індивідуальних будівель: на #BuddaHill з'явилися сучасні вілли, а на островах Паттайської Полінезії - дачні селища, бюджетні гестхауси, кафе з українською кухнею і індонезійськими напоями... У кожному з них - частинка душі будівельників, людей, які знають, що будувати - це значить, змінювати життя на краще, дивитися в майбутнє.Зі святом, шановні працівники будівельної галузі!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
19
предыдущая
следующая