хочу сюда!
 

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

На Рівненщині випробовують систему наведення для артилерії

В рамках виконання залікових вогневих завдань із озброєння реактивних систем залпового вогню “Град” на 233 Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування “Північ” проводиться дослідна експлуатація електронного прицілу ЕГП-01БМ та універсального батарейного комп’ютера.

Військовослужбовці реактивного артилерійського дивізіону 24 окремої механізованої бригади в умовах, наближених до бойових, протягом трьох тижнів випробовують два елементи електронної системи наведення розробки компанії «Укрейніан Дефенс Консалтінг».

- Для Збройних Сил України зразка 2017 року ми розробили нові унікальні цифрові засоби наведення та управління вогнем артпідрозділів, що дозволяють підвищити ефективність та бойову міць наших артилеристів, - зазначив представник компанії, полковник запасу Петро Пятаков. – Як артилерист з багаторічним практичним досвідом, я можу з впевненістю сказати, що за такими системами, як от оцифрування наведення, майбутнє українського війська.

Приціл призначений для наведення бойової машини реактивної артилерії БМ-21 у вертикальній площині та визначення поправки у напрямок на бічний нахил пакету направляючих бойової машини. А універсальний батарейний комп’ютер дозволяє визначати установки для стрільби з урахуванням поточних метеорологічних та балістичних умов стрільби. Якщо поєднати усі компоненти в мережу, то вітчизняні гармаші отримають унікальну систему, в якій електронний обчислювальний прилад обробляє дані і одразу ж передає команди командиру гармати чи машини.

- За три тижні експлуатації пристрої успішно продемонстрували свою дієвість, - наголосив начальник відділу підготовки артилерійських підрозділів управління ракетних військ і артилерії оперативного командування “Північ” підполковник Артур Ніязов. - Завдяки батарейному компю’теру обчислення установок для стрільби здійснюється утрічі швидше, мінімізовано вплив людського фактору на розрахунки, оперативно враховуються зміни метеорологічних та балістичних умов стрільби, а електронний приціл дозволяє вдвічі скоротити час на наведення установок у ціль. Підрозділ пришвидшив реакцію, а отже його ефективність зросла майже у два рази – це, беззаперечно, перспективні технології для наших артилеристів.

До слова, випробування триватимуть протягом усього періоду виконання залікових вогневих завдань. Дослідники ставлять за мету перевірити дієздатність апаратури у найскладніших умовах, як от екстремальні температури на полігоні, негода тощо, та виявити конструктивні недоліки приладу, щоби у подальшому усунути їх з рахуванням побажань артилеристів.

2

Комментарии

Гость: Гималайский

111.02.14, 13:57

по кому стрелять собрались???

  аноним

  211.02.14, 14:14

  трофеї часів другої світової?

   Гость: Malef(banned)

   311.02.14, 14:25

   надеюсь продадут забугор как апгрейд

    411.02.14, 15:19

    Чего-то напрягло название компании "Дефенс Консалтінг".
    Не будет большой наглостью поинтересоваться: во сколько обошелся армии калькулятор, который к тому же необходимо довести, "виявити конструктивні недоліки приладу, щоби у подальшому усунути їх з рахуванням побажань артилеристів"

     511.02.14, 15:39Ответ на 4 от RomahaN

     а його для армії ще не закупили, його покищо випробовують. хоча афганцям його вже закупили http://www.janes.com/article/31178/ana-takes-new-artillery-fire-control-system-into-service

      611.02.14, 15:39

      "за такими системами, як от оцифрування наведення, майбутнє українського війська"

      Ребята, это прошлый век.

       711.02.14, 15:43Ответ на 6 от CKB

       "за такими системами, як от оцифрування наведення, майбутнє українського війська"

       Ребята, это прошлый век.
       Не скажи. Это как раз начало века. Буквально нулевая точка отсчета.

        811.02.14, 15:48Ответ на 5 от rmclviv

        а його для армії ще не закупили, його покищо випробовують. хоча афганцям його вже закупили http://www.janes.com/article/31178/ana-takes-new-artillery-fire-control-system-into-serviceВыбрасывает на Мирослава из Братиславы, ревю на английском.

         911.02.14, 15:50Ответ на 8 от RomahaN

         Afghan National Army (ANA) artillery units are operating with a new computerised fire-control system that has been developed by Ukranian Defense Consulting (UDC).
         The Universal Battery Level Fire Direction System (UBLFDS) was first trialled by NATO mentor teams prior to handing over to the ANA. Around 300 systems have been delivered and are operating with the army's 122 mm calibre D-30 howitzers. Ukrainian armed forces are finalising their trials of the UBLFDS and are planning to acquire 500 systems, scheduled to be delivered in mid-2014.
         The effective use of its D-30 howitzers is key to the ability of the ANA to operate independently of ISAF support.

          1011.02.14, 15:52Ответ на 8 от RomahaN

          якщо ця система минулий вік, то такій прогресивній людині не має проблем почитати англійською мовою бо для "відсталих" військових це не проблема

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая