За что арестовали судью Иванищука? И за сколько выпустили?

У всякого нормального украинского читателя сообщение о том, что УБОП «упаковал» целого председателя Апелляционного суда Херсонской области при получении им взятки в размере 100 тысяч долларов могло вызвать только радость. И, возможно, надежду на то, что милиция наконец-то начала работать не по заказу, а по совести, работать профессионально и что скоро наполнится Менская зона судьями да прокурорами, до этого весьма редко гостившими в этих краях.
И рады были бы мы радоваться, да карма не дает. Изначально было как-то странно, что солидная ( в особенности для Херсона) сумма в 100 тысяч долларов как-то по-лоховски передавалась в простом ресторане «Ностальжи». Учитывая, что в среднем херсонская апелляция берет по 1 тысяче долларов за год, сложно было предположить, о каком-же таком резонансном деле идет речь. Потом, правда, в прессе появились сообщения, что взятка была в размере 100 тысяч гривен. Потом выяснилось, что речь вообще идет не о взятке, и что против судьи Иванищука возбуждено дело по признакам преступления, предусмотренного ч.3 ст.369-2 УК Украины (получение неправомерной выгоды за влияние на принятие решения лицом, уполномоченным на выполнение функций государства, сопряженное с вымогательством такой выгоды). И возбуждено Генпрокуратурой по материалам ГУБОП МВД Украины. Коль ГПУ появилась в этом деле, то о «незаказном» характере дела и говорить становится смешно. Да и активность ГУБОП показалась странной, учитывая то, что структуру эту похоже в последнее время «банкротят» и готовят к роспуску. По-крайней мере оперативникам начальство давно советует «не заводиться» по персонам не ниже замминистра. Что само по себе уже смешно.
Чуть позже выясняется, что Иванищук уже на свободе. Отпущен на подписку о невыезде и даже вчера утром вышел на работу в суд. Первая мысль была естественно о том, что судья оперативненько откупился. Возможно даже тем золотом, которое, по слухам было найдено в его имении. Но, конечно же, мы эту грязную мысль от себя тут же отогнали. Как мог судья откупиться, если в Херсоне на момент задержания не было Рената Кузьмина? Кому ж он деньги-то мог передать? Правда, в этот момент в Херсоне находился новоназначенный глава РНБОУ Андрей Клюев, пробующий себя на ниве системного борца с коррупцией. Может он взял? Не ведаем.



[ Читати далі ]

Європа без України



таке враження, що Цеголко корегує свої тексти з Ганною Герман. Після 15 хвилин знудило, далі дивитися не зміг

4 роки для Юрія Луценка



ток-шоу демонструє скоріше не свободу слова, а свободу слів.

Кризис отбросил развитые экономики откатились на 10 лет назад

FIG.1







Экономическому кризису уже пять лет, а он и не думает заканчиваться. Чтобы оценить степень экономической деградации наиболее пострадавших стран, издание The Economist разработало индикатор потерянного времени. Он показывает, в Греции экономические часы совершили самый большой обратный ход: страна откатилась более чем на 12 лет назад. Среди других стран Еврозоны Ирландия, Италия, Португалия и Испания потеряли семь или более лет. Великобритания, страна, которая была вынуждена первой бросится на спасение своего дефолтного банка, потеряла восемь лет. А Америка, где все началось, вернулась назад на десять лет. Наши часы включают в себя семь индикаторов экономического благополучия,  которые можно разделить на три большие категории. Благосостояние домохозяйств и его основные компоненты, сюда относятся цены на финансовые активы и цены на жилье. Во второй группе показатели годового объема производства и частного потребления. В третью группу вошли заработные платы и безработица. Простая средняя потерянного времени в каждой категории образует наш основной индикатор. Самые поразительные результаты были получены на фондовых рынках. За месяц после коллапса Lehman Brothers  в 2008 году американские акции потеряли четверть своей стоимости. Акции - это важный компонент пенсионных фондов и, следовательно, благосостояния граждан. Так вот, только за тот страшный месяц развалилось пять гигантов. С тех пор фондовым индексам удалось восстановиться: S&P 500 вернул себе около 90% от своей пиковой стоимости. Но они были на этих же уровнях и в конце 1990-х, то есть, некоторые инвесторы за 13 лет ничего не заработали на своих вложениях. А греческие акции в 1992 году стоили дороже, чем сейчас: 20 лет вычеркнуты из жизни. В историческом контексте фондовые рынки показывают совсем неплохой результат: через пять лет после краха на Уолл Стрит в 1929 году и лопнувшего пузыря на рынке активов Японии в 1989 году акциям удалось вернуть лишь 50% от своих пиковых значений в реальном выражении. Но из уроков по истории можно узнать еще кое что: американским акциям понадобилось 25 лет, чтобы вернуться на максимумы 1929 года, а японские акции так и не сумели добраться до вершин былой славы. 

[ Читати далі ]
 

То всьо наробила вона, ЮлЯ!

Привітання ВАЮ з уродинами від вдячних галичан



Чи закон є один для всіх?

Закон України "Про благодійництво та благодійні організації"
Ст.2 "Президент України,   депутати,   посадові  і  службові  особи
органів державної влади та  органів  місцевого  самоврядування,  а
також   члени   їх   сімей   можуть  займатися  благодійництвом  і
благодійною діяльністю тільки в межах отриманих  і  задекларованих
доходів."
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/531/97-%D0%B2%D1%80

Кетрін "наколядувала" для фонду "Україна 3000" не менше 260 млн грн при тому, що її власний прибуток становив не більше 100 тис грн.

Процес чи результат

 

Президент України, а згодом і глава уряду на своїх прес-конференціях підбили підсумки «року реформ». Звіти оригінальністю не вирізнялися: ВВП зростає, добробут громадян також, діти народжуються, дороги і мости будуються, країна живе й розвивається у правильному напрямку. Та наскільки адекватною є оцінка владою своїх успіхів, для кого здійснюються реформи і чого нам очікувати від соціальної політики у 2012 році?

Рекорди і реалії

Якщо говорити про соціальний захист населення, то суспільство мало цікавлять цифри з урядових звітів. Справді, коли подивитися статистику економічних і соціальних показників, то все виглядає достойно. Уряд звітує про зростання валового продукту, підвищення щонайменше на 10—12% зарплат, пенсій, усіх видів державної соціальної допомоги. Ці показники демонструються на тлі низького індексу інфляції в Україні: за офіційними даними, 2011 року він становив 104,6%. Один із найкращих показників інфляції за всі роки незалежності, звітує влада.

Реальне життя дає зовсім іншу картину: згідно з останнім соціологічним дослідженням, проведеним Центром Разумкова у грудні 2011 року, найчастіше (!) громадяни України (87,4% респондентів) вказують на різке погіршення торік саме ситуації з цінами і тарифами. Парадокс, уряд хвалиться рекордно низькими показниками інфляції, а дев’ять із десяти українців говорять про прямо протилежний стан справ.

За оцінками деяких експертів, реальний індекс інфляції в Україні торік становив близько 112—115%. І от тепер, якщо взяти наведені урядом цифри підвищення соціальних виплат, побачимо, що темпи зростання заробітних плат, пенсій і соціальної допомоги у 2011 році були меншими, ніж реальне зростання цін на основні види продовольства, промислові товари, житлово-комунальні послуги. Відповідно, і рівень життя переважної більшості українців минулого року жодним чином не покращився.

«Концепція змінилася…»[ Читати далі ]

Ющенко: «То, чего не было со мной, помню!»

Ющенко розповів, як у 1999 році працевлаштував Тимошенко 

Я свого часу працював з таким собі Олександром Михайловичем Тітовим, який полюбляв відому фразу, що врешті решт, під кінець життя людина згадує лише те, чого з нею ніколи не відбувалося.  Здається, червонозоряний Віктор Андрійович (він народився 23 лютого) дійшов вже до цієї останньої стадії. Ось і недавно журналісту з «Кореспондента» розповідав, що у 1999 році, коли вже він практично сформував уряд, Тимошенко випросила у нього посаду віце-прем`єра.

[ Читати далі ]
 

Кличе Ющенка. Ленід Данилович, дійсно,  не з тих, хто проводить у таких питаннях соцопитування. «Подь сюди, пане головний банкіре. Ситуація така-то і така-то. Підеш у прем`є ри?»

Це зараз Віктор Андрійович розповідає, що десь мало не в хащах ховався. Прийшов і одразу.      

-  Ну, то що?

- Піду!»

- Твої умови?

-  Економічний блок уряду мій, та й гуманітарний.

-  А що ж мені залишиться?

- Те ж немало: МВС, СБУ тощо.

Отут і настало головне!

- А що ж ти робити будеш?

- Звісно, будемо душити бартер і вексельні схеми в українському викладі з мало не 70-відсотковими дисконтами.

- Зламаєш шию! Або тобі зламають!

-  Ви знаєте інший спосіб? Отож!!!

Тут іще одне ударне місце їхньої тодішньої розмови. Кучма ж добре знав парубоцьку вдачу Віктора Андрійовича: «поматросил и забросил». Дуже його втомлювала копітка робота. Тому Кучма питає не навпрошки, а так городами: « Не царська справа займатися прозовими речами. Хто у тебе цим буде займатися?»

Віктор Андрійович беруть шмат паперу, думають, пишуть три прізвища і дають це Президенту. Вони не довго думають і кажуть: « Що, Юля? Ой, набідкаєшся ти з нею!» Треба сказати, що після недовгої любові до Юхновського і дуже  довгої до Горбуліна він не мав якихось точкових симпатій  до когось з нашої еліти.

Ющенко сказав «мало,але  смачно»: « А хто інший  зможе

Ось так, тоді  у Віктора Степановича  розповідав пан майбутній третій президент про історію  призначення Тимошенко. Звісно, вже в той час він перестав палати почуттями до Юлії Володимирівни. Проте, тоді ще у більшості  його розмов не превалювала тема, що у всіх  його негараздах і негараздах всіх інших українців винна невістка. Дуже тодішня розповідь відрізнялася від того, що він говорить тепер.

Тому я й думаю, що він перебуває зараз саме в тій стадії , коли людина пам`ятає тільки те, чого з нею ніколи не траплялося. Не кажіть лишень, що я  затятий ющенкофоб. Був час, коли я був у нього довіреною особою на окрузі в Києві і дав йому цей округ другу в Україні кількість голосів. Але ж я казав вам, що харизма  не є константою. Була, а тепер нема, і, вочевидь, більше й не буде.

Володимир Крижанівський,

Посол України, нардеп 1-го скликання
http://www.unian.net/ukr/news/487978-yuschenko-to-chego-ne-byilo-so-mnoy-pomnyu.html

Тиск на судових експертів

В Україні знищують незалежність судової експертної служби.
До редакції програми «Знак Оклику» звернувся Олександр Іваницький - фахівець з державного Київського Інституту судових експертиз. Він розповів, що експертів, які повинні давати точні та незалежні висновки у кримінальних процесах, тиском і погрозами змушують підписувати саме те, що потрібно обвинуваченню. І навіть -- змінювати результати експертизи відповідно до побажань прокуратури. Оскільки звинувачення були дуже серйозними, ми отримали коментарі Олександра Рувіна - директора експертної установи, яка проводить до вісімдесяти відсотків усіх експертних досліджень у судових процесах. Він звинувачення свого підлеглого категорично відкидає.
Костянтин Усов 

Мои далёкие друзья


Как паутиной, Интернет
Связал в клубок нагие души,
И одиночества уж нет,
И сердца ритм нам стал послушен,

Мои далёкие друзья,
Вы рядом в виртуальном свете,
Ну что без вас бы делал я –
Страдал бы, как в детдоме дети,

И вдруг теперь – не одинок,
Среди подруг и побратимов,
Спасибо вам, родных кружок -
Семья в всемирной паутине!

          Семен Битый