Дунайська Січ (Ізмаїл) 27 вересня 2015 -— основний рок-фестиваль

  • 24.09.15, 23:06
      27 вересня в м. Ізмаїл, Одеської області на День міста відбудеться благодійний музичний рок-фестиваль «Дунайська січ», в якому візьмуть участь гурти «Гайдамаки» (м. Київ), «Очеретяний кіт» (м. Вінниця), «Друже музико» (м. Одеса), «Тінь Сонця» (м. Київ), автор - виконавець Сергій Файфура та місцеві гурти «Знайдені речі», «Geronimo», «JazZProM». Також, буде здійснено поширення української літератури та періодики, української державної символіки, збір коштів на підтримку учасників АТО. Одночасно з проведенням благодійного фестивалю відбудуться концерти для українських прикордонників, зустрічі з місцевими волонтерськими організаціями.

Такі події є важливими для культурного життя Ізмаїлу, для поширення проукраїнських настроїв серед неоднорідного етнічного населення регіону. Цей фест, який проходить вже вдруге, має потенціал стати наступного року багатоденним, з літературною сценою, кіно-показами, фото-виставками. Також він може стати і міжнародним — адже поруч Румунія, та й сам Ізмаїльський край має великий туристичний потенціал, та, наприклад, зелений туризм можна поєднати з культурним. Отже чи стане це — залежить від місцевої громади, від активістів та в тому числі і від Вас, адже якщо це цікава тема — ви як мінімум поширите інформацію, а можливо навіть відвідаєте фест.

Кому цікаві ще деталі - відео з прес-конференції та Група на Фейсбук


Успішний французький стартап StarOfService тепер в Україні!

StarOfService запустився в Україні 1 червня 2015 та бета-версія вже доступна за посиланням: http://www.starofservice.com.ua/. Сервіс запрацює одночасно по всьому світу, в 80 країнах, в тому числі в Німеччині, Великобританії, Італії, Іспанії, Австралії, Бразилії та Мексиці.

«Ринок, на якому позиціонується StarOfService набагато більший, ніж думає більшість людей. Жодна компанія поки не зайняла домінуюче положення, не стала лідером на міжнародному ринку. Наша мета - зайняти цю нішу, і нам пощастило знайти правильних інвесторів, які поділяють наше бачення. Ми плануємо стати провідним онлайн-сервісом для постачальників послуг по всьому світу », - каже співзасновник та головний виконавчий директор компанії Лукас Ламбертіні.

Інвестори дуже добре відгукуються про компанію. Так, партнер TheFamily Жан де ла Рошеброшар (Jean de la Rochebrochard), пояснює: «StarOfService належить до розряду виняткових стартапів, і ми щасливі, що маємо його у своєму портфоліо. Нечасто доводиться бачити такий потенціал, швидку і злагоджену роботу в команді. Це, безумовно, одна з кращих нових історій успіху у Франції ».

Про StarOfService Міжнародний сервіс StarOfService (SoS) - це новий спосіб онлайн-бронювання професійних кваліфікованих фахівців більш ніж у 800 напрямках діяльності.

Проект був запущений в листопаді 2013 групою розробників: Лукасом Ламбертіні (Lucas Lambertini), Тоні Піно (Тoni Paignant) і Маелем ЛеКлер (Mael Leclair). У 2014 році SoS отримав фінансування в обсязі € 400 000 на розвиток. Проект показав неймовірний ріст і вже дав 150 тисяч професіоналам своєї справи більше € 150 млн доходу на рік. Найпопулярніші категорії: оренда приміщень, фотографія, перукарні, сантехніка, живопис інтер'єру, уроки співу та послуги по переїзду.