хочу сюда!
 

Наталия

44 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Регіонал порівняв націоналістів з чеченцями

 • 16.01.11, 16:09

Сьогодні, 08:11 | Перша полоса, Політика | автор: Відголос.com | ТСН Багнет
Регіонал порівняв націоналістів з чеченцямиНародний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко прокоментував затримання в Івано-Франківській області озброєної групи членів ВО "Тризуб" імені Степана Бандери та розповів про "чеченізацію" ультранаціоналістичних угруповань.

Нагадаємо, за даними МВС, у затриманих на Івано-Франківщині 9 членів ВО "Тризуб" вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями.

У зв'язку з цим Колесніченко зазначив, що курс на ультранаціоналізацію і русофобство, взятий попередньою владою, продовжує приносити гіркі плоди.

"До цієї пори люди не можуть серйозно прийняти факт того, що націоналістичні організації перетворюються у збройні злочинні організації, списуючи відбувається на підступи політичних опонентів, в той час як товариші затриманих "тризубівці" продовжують нарощувати бойову міць", - наголосив депутат.

Як підкреслив Колесніченко, йому "не хотілося б думати, що ми спостерігаємо процес "чеченізації" деяких ультранаціоналістичних угруповань Західної України".

"Можливість домагатися бажаного демократичними методами для сучасних бойовиків неактуальна, і тепер вони намагаються спровокувати в Україні силове протистояння - підривають пам'ятники і будинки, влаштовують схрони, ведуть військову підготовку і "вишколи", - додав він.

Регіонал зазначив, що активізація радикальних елементів у націоналістичному середовищі Україні відбулася "на тлі відновлення історичної справедливості та скасування Донецьким окружним адміністративним судом указу про присвоєння Бандері звання Героя України і вступу даного рішення в законну силу".

За словами політика, нинішня влада робить все для вирішення питань, що розколюють українське суспільство і що порушують права людини.

"Підігрівати" ці теми продовжують тільки глави кількох західноукраїнських облрад, де до влади прийшли ультранаціоналістичні сили", - додав Колесніченко.

На його думку, в Україні вже, очевидно, назріла необхідність прийняття спеціального закону про протидію екстремізму, тероризму, розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та ксенофобії.
5

Комментарии

116.01.11, 16:48

А Ваш вариант оценки?
1. "Тризуб"- организация мирная и демократичная. Оружия не было - ВСЕ подкинули.
2. Оружие было - оно необходимо в борьбе. Пусть и "донецкие" вооружаются то же.
3.Оружие было - но это не преступление. Просто любовь к оружию и военному искусству.
4. Колесниченко все выдумал, что бы разжечь рознь. Не было оружия.
Оч. интересно мнение автора поста. В чем смысл повествования?

  216.01.11, 16:59

  http://sna.in.ua/?p=6663

   Гость: Zodiac_

   316.01.11, 17:01Ответ на 1 от Коринфянин

   автор поста - пустозвон-копипастер: зачем ему думать?

    416.01.11, 17:07Ответ на 3 от Гость: Zodiac_

    автор поста - пустозвон-копипастер: зачем ему думать?Не, ну надежда же должна быть?

     516.01.11, 17:08

     Чечены и наши нацики это одно и тоже,и финансирование у них одно.

      616.01.11, 17:13Ответ на 5 от sens_5224

      какие это ваши?

       716.01.11, 17:18Ответ на 1 от Коринфянин

       бред пишишь, сам зараннее зная, на тупые вопросы получишь такие же ответы

        816.01.11, 17:22Ответ на 1 от Коринфянин

        Я бачу сенс є, таким як Ви вже сформували думку, а ось скільки таких, як Ви, це вже питання друге. А таких, як колєснічєнко, які перевертають все з ног на голову, у воєнні часи потрібно знищувати, він гарно відпрацьовує гроші господарів. А зробили цю провокацію ті, кому це вигідно, привладні клерки, для чого це робити "Тризубу"? , вони отпиляли катові голову, для чого підривати кусок лайна?

         916.01.11, 17:23Ответ на 7 от Hudson Hawk

         бред пишишь, сам зараннее зная, на тупые вопросы получишь такие же ответыТа хоть тупые давай. а то пока никаких ответов не получил. Ну нельзя же назвать "ответом " твои буквы

          1016.01.11, 17:25Ответ на 8 от UNSO Дніпро

          Т.е. оружия не было и Колесниченко все наврал?
          Ответ принял. Спасибо.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая