хочу сюда!
 

Анастасия

29 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 28-35 лет

російські бренди в Україні - випуск №1 (одяг і зв'язок)


Нерідко українців можуть збити з пантелику "американські" назви російських брендів. Попри ситуацію, що склалася нині в Україні, коли російські війська продовжують атакувати Схід України, російські товари та заклади і далі добре почуваються на вітчизняному ринку. Українців потроху привчили звертати увагу на штрих-коди товарів у продовольчих супермаркетах, деякі магазини і самі охоче маркують продукти від окупанта особливими позначками. Однак з російськими закладами складніше. Часто українці не знають, кому належить те чи інше кафе або мережа одягу, а американські назви брендів можуть взагалі збити з пантелику. Ось підбірка російських закладів, що й досі функціонують на території України.

Одяг та зв'язок від окупанта .

Carlo Pazolini Комусь може здатися, що ця мережа магазинів взуття та сумок – італійська. За звучною назвою криється російська компанія, заснована підприємцем Іллею Резником у 1990 році. Сьогодні магазини Carlo Pazolini працюють в Росії, Україні, Азербайджані, Молдові, Казахстані, ну і в Чехії та в Італії. Carlo Pazolini діють по всій Україні, у Києві таких магазинів – 10.

TJ Collection Ще одна компанія, що вирішила замаскуватися під європейську. TJ Collection повністю російська мережа. Росіяни зареєстрували її у Великій Британії, утім, англійською вона від того не стала. Компанія випускає взуття під марками TJ Collection, Carnaby і Chester. Вона продає одяг, сумки та взуття. Магазин цієї мережі є, наприклад, у Києві. 

IN CITY Російський бренд одягу для мас-маркету. Бренд був заснований у Росії 2005 році. Магазини є в різних містах України, зокрема, в Києві (4 магазини), Харкові, Одесі, Дніпропетровську.

Love Republic Російська мережа жіночого одягу, створена для молодих дівчат, досить зухвала і яскрава. В Україні Love Republic 14 магазинів. Вони працюють у крупних містах України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя та Кривий Ріг.

 Gloria Jeans Російська компанія, що виробляє доступний джинсовий одяг під марками Gloria Jeans і Gee Jay, була заснована в 1988 році. В Україні марки з'явилися в 2003, спочатку в Одесі. Наразі одяг для Gloria Jeans шиють навіть у нас - є одна фабрика в Донецькій і вісім підприємств в Луганській областях.

 O'stin Магазини O'stin популярні серед офісних працівників. Російська марка одягу належить до російської мережі Спортмастер. Запустили O'stin в 2003 році. Магазинів в Україні багато, так, лише в Києві їх 16.

Спортмастер Російська компанія, що займається оптовою та роздрібною торгівлею спорттоварами. Має магазини в Росії, Україні, Білорусі та Казахстані. В Україні мережа функціонує в 14 містах, серед яких не лише міста мільйонники, а й Полтава, Суми, Рівне, Вінниця. У Києві «Спортмастер» представлений 8 магазинами.

Sela Російська, а не ізраїльська, компанія, що випускає одяг для мас-маркету. Одна з найпомітніших подій Sela за останній час - запуск лінії косметичних засобів, в тому числі для дітей, а також взуттєвої лінії. Магазини діють у різних містах України, зокрема, у Києві їх 9.

Oodji Цей російський магазин по Україні має кілька різних назв, OGGI – це він же. Доступний яскравий молодіжний одяг сумнівної якості, зате за копійки. Крім Росії, України, Білорусі, Молдови і Казахстану, магазини є в Польщі, Чехії, Словаччині. У столиці цих магазинів 21. Oodji дуже поширений, є у багатьох містах України.

Egle Російський бренд, що продає взуття. На російському ринку з’явився у 2003 році. В Україні їхніх магазинів близько 10. Є в Києві, Дніпропетровську, Харкові та Одесі. Спочатку компанія намагалась приховувати своє російське походження, прибріхуючи, що є французькою.

Savage Цей російський бренд, що спеціалізується на виробництві чоловічого і жіночого одягу, а також аксесуарів. Заснований в 2000 році і поширюється за франчайзинговою програмою. Відноситься до категорії мас-маркет. Візитною карткою марки є пуховики.

Kira Plastinina У розвиток цієї марки в Росії, маркетингову кампанію і створення представництва в Китаї, де на сторонніх фабриках здійснюється виробництво одягу,  було вкладено $ 35 млн. Магазини цієї торгової марки є не тільки в Росії, але і в Казахстані, Білорусі, Україні, США, на Філіппінах, в Китаї, в Італії та Великобританії.

Мобільний оператор MTC «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) - російська телекомунікаційна компанія, що надає послуги в Росії і країнах СНД під торговою маркою «МТС». Компанія надає послуги стільникового зв'язку (у стандартах GSM, UMTS (3G) і LTE), послуги дротового телефонного зв'язку, широкосмугового доступу в інтернет та б. ін. Загалом компанія обслуговує більше 107 млн абонентів. 

Мобільний оператор Київстар "Kyivstar" - крім норвезького концерну Telenor , що володіє 56,51 % акцій , в число власників входить також Товариство з обмеженою відповідальністю «Сторм» (належить російській компанії Altimo (у дівоцтві - Альфа Телеком ) , що володіє 43 , 49% акцій.Компанія надає послуги мобільного зв’язку в стандартах GSM-900 та GSM-1800, роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах, послуги широкосмугового доступу в Інтернет на базі технології FTTB. Частка ринку - 42,3 %.

Beeline ( у дівоцтві - Українські радіосистеми , торгова марка « Мобі »). Російська компанія Вимпелком володіє 100% акцій оператора. Частка ринку - 4,3%.

Доречі, шляхом складних математичних обчислень виходить, що український мобільний зв'язок :

майже на 56 % ( 55,97527 % ) - російський ;

майже на 24% ( 23,90373 %) - норвезький ;

на 10,5 % ( 10,4606 ) - турецький ;

на 8,8 % ( 8,8394 % ) - український.


12

Комментарии

Гость: Вечный бан

17.02.15, 20:32

Забыл про газ и нефть.

  Гость: Вечный бан

  27.02.15, 20:33

  Заправляя авто, ты помогаешь врагу. И грея свою жопу у батареи, ты тоже льёшь воду на мельницу врага.

   37.02.15, 20:36

   я курю Собрание и Данхил, пацаны порекомендуйте сигареты зроблэни в Украини. совесть мучает!! спасибо

    Гость: Вечный бан

    47.02.15, 20:38Ответ на 3 от psilocybe

    я курю Собрание и Данхил, пацаны порекомендуйте сигареты зроблэни в Украини. совесть мучает!! спасибоКури махорку.

     Гость: B@rseG71

     57.02.15, 20:39

     сегодня купил на рынке 1 кг вiденской кави,просто не было моего обычного кофе.Поразила надпись-Виготовлено в УкраЇнi и флагОтныне я поклонник этого кофе.И по вкусу-очень даже ничего

      Гость: B@rseG71

      67.02.15, 20:41Ответ на 3 от psilocybe

      я курю Собрание и Данхил, пацаны порекомендуйте сигареты зроблэни в Украини. совесть мучает!! спасибохерасе,батенька зарплата у ВасНа Украине давно табак не выращивают

       77.02.15, 20:42Ответ на 5 от Гость: B@rseG71

       сегодня купил на рынке 1 кг вiденской кави,просто не было моего обычного кофе.Поразила надпись-Виготовлено в УкраЇнi и флагОтныне я поклонник этого кофе.И по вкусу-очень даже ничегопопробуйте "Каву лі Львова"

        Гость: B@rseG71

        87.02.15, 20:45Ответ на 7 от Joxoxo

        сегодня купил на рынке 1 кг вiденской кави,просто не было моего обычного кофе.Поразила надпись-Виготовлено в УкраЇнi и флагОтныне я поклонник этого кофе.И по вкусу-очень даже ничегопопробуйте "Каву лі Львова"слышал про этот кофе,но пока не доводилось попробовать.Спс,учту на будущее

         97.02.15, 20:49Ответ на 6 от Гость: B@rseG71

         я курю Собрание и Данхил, пацаны порекомендуйте сигареты зроблэни в Украини. совесть мучает!! спасибохерасе,батенька зарплата у ВасНа Украине давно табак не выращиваюткакая зарплата?! мне плакать уже хочется

          Гость: B@rseG71

          107.02.15, 20:50Ответ на 9 от psilocybe

          я курю Собрание и Данхил, пацаны порекомендуйте сигареты зроблэни в Украини. совесть мучает!! спасибохерасе,батенька зарплата у ВасНа Украине давно табак не выращиваюткакая зарплата?! мне плакать уже хочетсяуже 250$

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая