хочу сюда!
 

Наталия

44 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

Грузинські безпілотники - вже не гумор, вже реальність.

На тлі загрози нової збройної агресії Росії проти Грузії Тбілісі демонструє бойовий дух та високі технології.

До літа 2012 року військову перепідготовку пройдуть 70 тисяч добровільних резервістів, а наступного року їх кількість досягне 150 тисяч. Про це напередодні заявив президент Грузії Михайло Саакашвілі на зустрічі із співробітниками наукового військово-технічного центру «Дельта» при Міністерстві оборони Грузії. За словами М. Саакашвили з погляду оборони країни відбувається «насправді диво», оскільки, окрім основних збройних сил, створюється добровільна резервна сила. «Це означає, що у всіх сіл буде загін для оборони і це дуже міцна гарантія миру», — заявив президент, і там же навів приклад того, як нацистська Німеччина «відмовилася від входження до Швейцарії тому, що Швейцарія була однією з найбільших європейських країн, в якій була побудована система резервістів». У бесіді із співробітниками підприємства «Дельта» М. Саакашвили також відзначив, що розвиток військових технологій є «дуже обнадійливою підставою для майбутнього індустріального потенціалу Грузії». «Держава повністю узяла під свій контроль завод — цей та інші заводи — і виявилось, що у нас є свої гранатомети, автомати, міномети. ніхто нам не давав протитанкової зброї до 2008 року, всіх ми благали, що дайте — зараз, між іншим, відкрилися ці ринки, а вже нам не потрібно купувати, ми самі випускаємо, у нас є своє», — заявив президент Грузії, додавши, що в майбутньому Грузія побудує протиповітряну систему. Грузинські ЗМІ нагадують в зв'язку з цим, що після випуску бронетранспортера «Дідгорі» грузинського виробництва в 2011 році, вже з лютого 2012 року були проведені презентації трьох військових засобів місцевого виробництва: БМП «Лазіка», нової реактивної системи залпового вогню та безпілотного літального апарату. «З майбутнього року у нас буде та ж аналогія (літальних апаратів), тільки вони зможуть переносити озброєння вже на значно більшу відстань і будуть набагато ефективними, ніж російські «штурмовики», — заявив М. Саакашвілі, який 10 квітня був присутній на випробуваннях цих безпілотників. Президент Грузії також відзначив, що вже ведуться серйозні переговори щодо експорту бронетранспортерів і БМП «Лазіка». «Ми повинні бути дуже міцними для того, щоб країна йшла вперед. Ми знаходимося в таких умовах, в такій географії, ми отримали такий гіркий досвід, що не можна, щоб Грузія не була в 5–6 разів міцніше, ніж будь-яка середня європейська країна», — підкреслив М. Саакашвілі.
25

Комментарии

112.04.12, 17:46

оце молодці! Скільки нових робочих місць створили. Їм би ще нормальні ЗРК дальної дії, і малеееесеньку ядрьону бомбочку, щоб лапті тричі подумали перед агресією.

  212.04.12, 17:48

   312.04.12, 17:50Ответ на 1 от R0mmel

   оце молодці! Скільки нових робочих місць створили. Їм би ще нормальні ЗРК дальної дії, і малеееесеньку ядрьону бомбочку, щоб лапті тричі подумали перед агресією.
   І я ж про це... На противагу, скажімо, нам, Грузія як держава неуклінно розбудовується(!)

    412.04.12, 17:53

    Молодці -- і науку розвивають, і робочі місця створюють, і країну захищають.

     512.04.12, 18:02Ответ на 3 от Perovdupu

     оце молодці! Скільки нових робочих місць створили. Їм би ще нормальні ЗРК дальної дії, і малеееесеньку ядрьону бомбочку, щоб лапті тричі подумали перед агресією.І я ж про це... На противагу, скажімо, нам, Грузія як держава неуклінно розбудовується(!) в них немає мордовських агентів у владі, урок там же, і 40% дебілів серед населення, які голосують за "рускій язик" і тягнуть не в Європу, а в кацапську ж*пу

      612.04.12, 19:11

      у грузинів ""рак" на Ґорі вже свиснув", наші все ще чекають.....

       712.04.12, 19:33

       Грузины- Рулят!

        812.04.12, 19:58

        Грузини молодці, це однозначно!!!

         912.04.12, 20:31Ответ на 4 от я Бандерівець

         Там при владі патріоти а не запроданці.

          1012.04.12, 21:37

          Доречі, я сьогодні у небі бачив щось ну дуже на безпілотник схоже

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая