хочу сюда!
 

Ольга

39 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Негативні наслідки

 • 24.01.20, 23:31
В той час як Всесвітня організація здоров'я на своєму основному сайті та в агітках пише, що аутизм з вакцинами не пов'язаний зовсім ніяк і дедалі менше, їх власна (ВОЗовська) база даних зареєстрованих побічок ліків згадує розлади аутичного спектра серед негативних наслідків як мінімум двох найпопулярніших в сучасному світі щеплень:
КПК (кір, паротит, краснуха)
та АКДП (кашлюк, дифтерія, правець).
Переконатись у цьому ви можете на щойно зроблених мною скрін-шотах, або якщо самостійно
а) зайдете на vigiaccess.org,
б) заведете в строку пошуку MMR чи DTP (англійські назви КПК та АКДП)
в) відкриєте розділ Psychiatric disorders (Психіатричні розлади).
Історична довідка:
У 1968 році по гарячим слідам "Талідомідової трагедії", коли результатом масового приймання вагітними жінками препарату від ранкової нудоти, що вважався "безпечним та ефективним" як сьогодні вакцини, стали тисячі народжених каліками дітей, Всесвітня Організація Здоров'я запровадила спеціальну Програму міжнародного моніторингу ліків - WHO Programme for International Drug Monitoring.
Ціллю її було збирати національні постмаркетингові дані по побічним реакціям на ліки, акумулювати їх в одну базу, та мати можливість швидше реагувати хоча б на самі жахливі та масові наслідки помилок фарміндустрії.
З 2015 за допомогою шведської некомерційної організації Uppsala Monitoring Centre ця база отримала загальнодоступний інтерфейс.
За посиланням на http://www.vigiaccess.org/ можна ввести назву медикаменту, і отримати статистику побічних реакцій з розбивкою по видах ушкоджень.
У порівнянні з американською базою даних вакцинних побічних реакцій VAERS возовській системі дуже бракує деталізації.
Також на відміну від американської бази "прості смертні" (самі постраждалі, їх батьки чи навіть лікарі) заносити дані про свої негаразди на vigiaccess не можуть.
ВОЗ збирає свою скупу статистику лише через офіційну звітність бюрократів від здоров'я національних урядів.
Але все одно цікаво.
На изображении может находиться: текст
4

Комментарии

125.01.20, 08:08

Воз это вообще главный центр геноцида, просто говорят о защите и беспоклйстве за людей красиво.

  225.01.20, 20:27Ответ на 1 от Icegirl

  Воз это вообще главный центр геноцида, просто говорят о защите и беспоклйстве за людей красиво.ВОЗ = Всемирная Организация ЗдравоПОХОРОНЕНИЯ

   325.01.20, 22:45Ответ на 2 от Богдан Ляшко

   Воз это вообще главный центр геноцида, просто говорят о защите и беспоклйстве за людей красиво.ВОЗ = Всемирная Организация ЗдравоПОХОРОНЕНИЯ