хочу сюда!
 

Лариса

46 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Роздуми про концерт або ж ВИБІР

 • 14.06.10, 10:40
12 червня був День Росії. Увечері по телевізору показували грандіозний концерт. Величезна сцена, по якій їздили платформи, автомобілі, мотоцикли... А людей скільки!

Під час таких значних подій, які збирають дуже багато людей, якось особливо гостро виникає потреба задуматись про те, що їх зібрало. Я маю на увазі от що: люди прийшли приємно провести час у святковий день, і концерт - чудовий спосіб це зробити.

Це добре, не маю нічого проти концертів. Зате я проти відсутності вибору. І телевізор, як ящик, який показує цілий світ, мене дедалі більше засмучує.

Я говоритиму не тільки про даний концерт.
Напевно, зі мною хтось не згодиться, але я вважаю, що це жахливо, ці тексти, музика й виконавці. Звичайно, хтось любить одну музику, а хтось - іншу, про смаки не сперечаються. А мені здається, що таким можна захоплюватися лише за відсутності смаку. Низькопробні тексти, які часом навіть не мають змісту. Примітивна музика, яку навіть музикою назвати складно, вузький до неможливого діапазон, несумісність голосів та інструментів або частин пісні, безголосі виконавці, які іноді навіть у фонограму не попадають - все це присутнє як на російській, так і на нашій естраді. 

Позавчора я вперше почула пісню Висоцького "Кони привередливые" у виконанні Гаріка Сукачова. Стало сумно і страшно. Страшно, тому що його ж хтось слухає, хтось приходить на його концерти.

І немає навіть риторичного запитання: "Куди ми йдемо?" І так ясно. З часом планка опускається все нижче й нижче. Низькоякісні пісні, телепередачі й кіно, підручники й книжки... Перелік можна продовжувати. Люди, які це роблять, орієнтуються на все менш вибагливого споживача. А нам лишається все менший вибір. Хто не хоче слухати Гаріка, може піти хіба що в Оперу, а по телевізору щось гарне знайти майже неможливо. Гарний фільм спонтанно подивитись важко, його треба шукати в програмі заздалегідь. А хто піде на дискотеку в місті, сміливо може зватись камікадзе.

І найгірше. На екрані здебільшого не ті, хто талановиті, а ті, у кого гарна розкрутка. Нам їх нав'язують.

Отож, я за те, щоб дивитися вгору, а не вниз, споживати лише якісний продукт і рішуче не дотримуватися принципу "піпл хаває".  smile
4

Последние статьи

Комментарии

114.06.10, 15:58

Теза щодо гарного продукту однозначно викликає підтримку.  214.06.10, 17:03Ответ на 1 от N 47-ий

  Отже, у мене є однодумці!

   314.06.10, 17:04Ответ на 2 от Ananserr

   Вітаю!    414.06.10, 17:06Ответ на 3 от N 47-ий

     514.06.10, 17:12Ответ на 4 от Ananserr

     Щодо музики... Тиха, спокійна... Чомусь подумалося "концентровані роздуми"... Можливо, це через мій теперішній стан. Загалом, доволі приємна.

      614.06.10, 17:19Ответ на 5 от N 47-ий

      О, дякую! Я так рада, так рада! У мене вийшло!!!
      Це моя музичка, яку я придумала. Раніше я нічого не придумувала, тому боялась, що не сподобається.

       Гость: Краля Галя

       715.06.10, 06:14

       Привіт. Є такі поняття - масова культура і елітарна. Сама розумієш,елітарна культура не може бути масовою.Доречі,вибір зараз є.Це ж не радянські часи,коли було три канали і четвертий -навчальний).Є різні канали.

        815.06.10, 19:23Ответ на 7 от Гость: Краля Галя

        Мені згадались слова пісні з фільму "31 июня":
        "...край без любимого - горы без вершин, песня без души..."
        Автор має вкладати в пісню свою душу. А якщо й не так, то принаймні пісня має хоча б викликати якісь почуття. А інакше яка ж це пісня?
        Я вважаю, що й масова культура має бути хоча б трішки мистецтвом. Бо без мистецтва не можна ніяк.

        А велика кількість каналів не дуже-то й допомагає. Іноді, буває, клацаєш-клацаєш, а дивитись нічого. Зовсім. Який же це вибір?

         Гость: Краля Галя

         915.06.10, 21:26Ответ на 8 от Ananserr

         Є такий російський канал "Культура"? Чи я помиляюся?

          1015.06.10, 21:30Ответ на 9 от Гость: Краля Галя

          Ну, я чула тільки про українську "Культуру".

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая