Вітаю з Днем Свободи!

  • 21.11.11, 23:32

Вітаю всіх побратимів з святом!

Наша революція не закінчена, але ми переможимо!

Бо "Разом нас багато і нас не подолати!" 

Дарую всім оцю пісню:http://www.youtube.com/watch?v=yY1p5IBSOKQ&feature=colike

Подивишись, зрозумієте чому саме цю!

Янукович в тумане (ТВі)

  • 15.11.11, 16:28

http://www.youtube.com/watch?v=Ul0aJ5nkAUQ&feature=colike

Акторський талант Віталія Портникова. Не втримався, аби не поділитися.

Швиденько всі підписуємо.

Тут http://www.petitions247.net/stalin
розміщено 
петицію Запоріжському міському голові стосовно демонтажу памятника кату.  Треба зайти і підписати.

Путін і мужик.

  • 31.10.11, 12:26

На концерте "Гражданин поэт" в Краснодаре Михаил Ефремов исполнил свежий ньюзикл Дмитрия Быкова, который будет записан и выложен в понедельник 31.10.11. Про комбайны и бадминтон в кукурузе.

http://youtu.be/6e0HcvFt_Ng

Смійтеся на здоров'я!

Книга, яку не варто купувати або справа Овоща живе і перемагає.

"Проффессоры" на марші. Плагіат з Вікіпедії і дива перекладу з російської

Я не хочу переповідати викладене в УП, просто від себе додам. Те що ПРимати, в своїй подавляючий більшості, тупі -- не виклика у більшості сумнівів. Але вони ще й ледачі. В наслідку їхня тупість стає абсолютною. І навряд чі Херманша зможе сказати щось путнє з цього приводу:

http://www.istpravda.com.ua/articles/2011/10/31/59752/

На Faceboоk з’явився вірш «Убий підараса!»,

  • 25.09.11, 09:51
Відомий український письменник Юрій Винничук 23 вересня розмістив на власній сторінці у Faceboоk вірш «Убий підораса!», підписаний «Юзьо Обсерватор». Під цим псевдонімом Юрій Винничук багато років писав памфлети для відомих українських ЗМІ. Юзьо Обсерватор Убий підараса Настала пора, коли кожен із нас Постав перед вибором часу: До влади прийшли бандюки й брехуни, Наперсточники й свинопаси. Здолали державу і склали до ніг, П’ючи нашу кров як вампіри, А їхній пахан, ледь прибитий яйцем, Веде нас до прірви. Бандитом він був і бандитом зоставсь Тепер уже вищого класу. Бо вже не шапки, а мільйони краде – Убий підараса. За те що Вкраїну продав ворогам І заповіти Тараса, Привів табачню і московських попів – Убий підараса. Табачніки правлять свій відьомський бал, Зійшла, мов зоря, їхня раса. Ми знову раби й малороси-хохли – Убий підараса. Тебе не забуде Вкраїна коли, Шахтарю з Донбасу, Ти візьмеш у руки сталеве кайло І вб’єш підараса. Нема в нас святішої більше мети Чи іншого спасу! У бога прощення піди попроси І вбий підараса. Коли на тарілочці нас подадуть Кремлю, що вже плямкає ласо, То буде запізно, повстань і убий! Убий підараса!

Пост закінчується закликом «Прочитав? Передай далі».

http://mstyle.lugansk.ua/ynews/1714-na-facebook-zyavivsya-vrsh-ubiy-pdarasa-prisvyacheniy-tabachniku-ta-pribitomu-yaycem-pahanu.html

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000082686465&sk=wall

Розіп'ятий...

  • 01.09.11, 21:37
сон пізньої ночи... Темно. У камері вогко. По стінах тече вода, деколи яка крапля капає зі стелі. Сиджу на нарах, склав заковані у кайдани руки в замок, спер на них голову. Задумав ся... У часі перестрілки дістав им поранення. Таки не зміг втікти — їх було надто багато. Собаки режиму довго били навіть непритомного й обіцяли вибити із мене всьо вільнодумство...

На допиті нічого не казав им, лиш ся сміяв і дав слово, що грім піб'є ворогів моїх. Вони тикали мені в лице розп'яття і били в ім'я їхнього вмерлого бога. Глитав им свою кірву і казав, що на все свій час під вічними зірками...

Читати повністю:http://borys-javir.livejournal.com/37825.html

Банкову закидали димовими шашками.

  • 31.08.11, 15:48
Банкову закидали димовими шашками (акція на захист політв’язнів - фото) Не буду розповідати, читайте і дивіться самі.
http://bilozerska.livejournal.com/503351.html
Одне шкодую, що сьогодні я не в Києві.

Інтернет опитування -- за нових політиків.

  • 31.08.11, 11:21

Натрапив на цікаве оптування:Хто, на вашу думку, має керувати країною?

http://ukrainianpeople.wordpress.com/2011/08/31/опитування-хто-на-вашу-думку-має-керу/

http://politiko.ua/blogpost67877

48% за нових політиків, 28% за активну молодь. І тільки 8% за теперішню опозицію. Зрозуміло, опитування не представляє загальної картини. Але є наглядним прикладом суспільних очікувань. Так що. голосуємо, дивимося і робімо висновки.

День Незалежності в "окупованій" Одесі.

  • 28.08.11, 18:17

Враження про "окупацію" Одеси. слалося, як тільки я наблизився 24 серпня до памятника Т.Г.Шевченку. Площа навколо була оточена щільним рядом міліціянтів. Так, як і в 90-91 роках, коли ми проводили рухівські акції. І хоча площа навколо памятника була оточена, а будь-які акції, крім офіційних були заборонені, там вже стояли вітренківці і якісь жидівські організації. Вітренківці розгорнули свої антиукраїнські гасла і прапор покійної УРСР. А жиди взагалі обнагліли, розгорнули плакати з антиукраїнськими гаслами, різноманітні прапори, серед яких були перевернутий догори дригом прапор США, ізраїльський прапор та прапор нациської Германії. Також жиди розгорнули банери з портретом Сталіна (все таки мало їх "батько народі" нищив). Але найпарадоксальніше -- поряд з вітренківцями мирно стояли рухівці. Десь о 9-40 вулицю перед памятником Шевченку спробували свободівці. Але нас зупинили міліціянти, вишикувавшись в три ряди. Фактично, проти трьох десятків свободівців стояло до півтори сотні міліціянтів. Завязалася суперечка, але марна для нас. Більше того, користуючись чисельною перевагою, нас відтіснили до протилежного, від памятника, тротуару. Але здаватися ми не збиралися. Ми звернули увагу журналістів на дії представників жидівста. Коли ж розпочалася офіційна церимонія покладання квітів "окупаційною" адміністрацією, ми безупино скандували свої гасла: "Слава Україні! Героям Слава!", "Слава нації! Смерть ворогам", "Геть кремлівських холуїв", "Шухевич, Бандера -- герої України", "Смерть окупантам", "Ганьба яничарам", "Кактуса геть".

Весь цей час проти нас стояли міліціянти. Навіть коли офіційна церимонія закінчилася, вони продовжували нас блокувати. Але дивним було те, що блокували тільки нас. Інші, так звані опозиціонери, вели себе мирно, неначе наперед домовилися з владою про порядок подій. Так колона "Фронту змін" підійшла до памятника під самий кінець офіційної церемонії та спокійно чекала поки їй дозволять вийти на площу. Те саме стосується і БЮТівців. Навіть коли вихід на площу було відкрито, міліція продовувала нас блокувати, поки інші не зайняли площу. Але це не завадило нам розташуватися біля самого постаменту.

Все нагадало мені події 20-ти річної давнини. Разом з тим склалося враження, що якби перед памятником Шевченку не було "Свободи", то окупаційна, бандюківська влада і гадки б не мала що в Одесі є українці, що в Одесі є патріоти.