Ізмаїл -- українським воякам.

  • 19.08.14, 08:17
З ініціативи дружин та матерів наших прикордоників в Ізмаїлі, з початку липня, збираються кошти та необхідні речі для вояків, які перебувають в зоні АТО. Розпочинали, зрозуміло, зі збору для бійців Ізмаїльського загону ДПС, які відбували на війну. Акцію з самого початку активно підтримали місцеві осередки "Громадянська позиція", ВО"Свобода", "Правий сектор", Громадське обєднання "Ізмаїльський патріотичний рух", окремі члени "Батьківщини" та два депутати міської ради. 
За цей час зібрано більше 40 тис. грн., велику кількість харчів, медикаментів, одягу та предметів гігієни. На зібрані гроші закуповувалися каремати, запчастини для техніки, перчатки, зарядки для мобілок в тому числі і автомобільні, медикаменти, шкарпетки і натільна білизна, вода в пляшках, предмети санітарії і т.д.
Допомога передавалася ізмаїльським прикордонникам, бійцям 25-тої бригади, спецпризначенцям 8-го полку. Збирали кошти на броніки для бійців УДК ПС.
Окремо хочеться висловити щиру подяку побратимові Руслану "Богдан Гатила". Так сталося, що ми мали терміново відправляти вантаж до Оршанецького навчального центру. Але комерційний перевізник доставляв тільки в Черкаси. Тому я звернувся до Руслана з проханням організувати доставку на місці. Все було зроблено буквально за лічені хвилини. І ми відправляли вантаж уже впевненними, що він дійде до нашших хлопців -- так і сталося. Від усих нас щира подяка Руслану і усим, хто йому допомагав.
Окремо декільки слів про настрої навколо збору допомоги нашим бійцям. Ізмаїл дуже окацаплене місто. Сепараторів вистачає, часто виникають суперечки, іноді і покрутіше. Але попри все, багато людей несуть допомогу ціленаправленно, цікавляться, що найбільш потрібне нашим воякам. За моїм переконнанням, повторення даунбасько-лугадонського варіанту у нас неможливе -- прихильників Соборності України набагато більше. І набагато більше, ніж сепаратів, саме активних прихильників, які готові вийти на Майдан, аби захистити територальну цілісність і суверенітет України.
На завершення декілька світлин.
Палатка волонтерів в центрі Ізмаїла.
 
Ізмаїльчани на підтримку українським воякам.Пильную сепаратів.

Збираємо кошти на броніки для бійців Правого сектора.

Підтримка людьми війська у важкий час, небайдужість і бажання долучитися до захисту наших кордонів -- саме тому ми переможемо неодмінно.
Слава Україні.

І наостанок декілька слів про Тенюха

  • 25.03.14, 14:12
Морський Піхотинець: І наостанок декілька слів про Тенюха

Ігор Тенюх виконував обов’язки міністра оборони менше місяця. Це єдиний військовик, який уже у воєнний час не побоявся взяти на себе відповідальність керувати напіврозваленою армією. Го(ло)внокомандувач від ВРУ думав, що перед ним – штабний пацюк, який не буде здатним очолити війну з Росією. Однак забув, що перед ним – націоналіст та фахівець високого класу. Крим – це його тема (подивіться біографію нижче). Його тема – захист держави і його тема – така необхідна у розікраденому й заселеному ворожою агентурою міністерстві люстрація.
Тенюха принесено в жертву боягузливому керівництву держави не без руки Кремля. Він був кісткою в горлі Москві ще за часів їхньої інтервенції в Грузію. Тоді флот під командуванням Ігоря Тенюха загородив вхід до Севастопольської бухти російським кораблям. Це було важливим кроком, адже чорноморський флот РФ брав участь у інтервенції. Також його називають ідеологом інформаційної війни проти базування ЧФ РФ у Криму. Відколи він очолював ВМС України (2006-2010) – докладав усіх зусиль, аби позбутися цієї порохової діжки. Зараз вона вибухнула. Тенюх попереджав. І був готовим до війни. Тепер критикани вже нагодовані.
Досі ви не чули Тенюха. Може тепер звернете увагу на те, що він робив. Отже:
1. Міністр оборони Ігор Тенюх наполягав на введенні воєнного стану і здійсненні військового прориву у Крим. Однак за місяць анексії не ухвалено рішення про введення надзвичайного стану або воєнного стану. Військо виконує виключно політичні рішення. На підставі рішення РНБО та Указу Президента або рішення ВРУ. В нас мирний час, тому дозвіл на знищення майна і зброї має дати РНБО та вище керівництво держави.
2. Міністр оборони для вирішення правової ситуації виведення військ за межі військових частин і приведення армії з першого дня вимагав оголошення військових навчань. Усі були проти. Тенюх наполіг і уперше за останні роки проведено масштабні навчання з реальними бойовими стрільбами, залученням авіації.
3. Безпосереднє керівництво армією та віддання наказів здійснює Генштаб. Солдати згідно з військовим статутом мають право застосовувати зброю, окремо усім військовим у Криму було віддано накази застосовувати зброю.
4. Міністр Тенюх вимагав негайно створити Урядову комісію – досі не створено.
5. Міністр оборони з першого дня вимагав провести мобілізацію. З запізненням ухвалено рішення про часткову відмобілізацію. Вперше з часів війни в Афганістані і вперше в роки Незалежності – проведено відмобілізацію в ЗСУ та оголошено набір у Національну гвардію. На цьому етапі планується залучити 40000.
6. Коли Тенюх був призначений усі кораблі уже були заблоковані. Тенюх дав наказ «Сагайдачному» йти в Одесу, а не в Севастополь, чим врятував його від полону і захоплення. Тенюх передислокував усю морську авіацію в Миколаїв.
7. Росія не хоче бачити міністра оборони націоналіста. Російські плани – деморалізація, компрометація української влади і керівництва ЗСУ.
8. Міністр почав очищення ЗСУ і Генштабу від агентури Москви.
9. Міністр почав перекривати корупційні схеми і фінансові зловживання, зокрема у департаменті закупівлі майна.

Біографія Ігоря Тенюха
• У 1982 завершив навчання у Ленінградському вищому військово-морському училищі імені М. В. Фрунзе.
• З 1982 — командир мінно-торпедної бойової частини корабля ВМФ СРСР.
• У 1983–1991 — командир рейдового тральщика, командир перегінного екіпажу, старший помічник командира морського тральщика, командир морського тральщика, начальник відділу зберігання озброєння і техніки бази мінного та протичовнового озброєння ВМФ СРСР.
• У 1990–1994 — депутат Севастопольської міськради.
• У 1994 завершив навчання у в Інституті іноземних мов Міністерства оборони США (м. Монтерей).
• У 1991–1995 — старший офіцер відділу забезпечення бойових дій управління ВМС Міністерства оборони України, начальник відділу напрямків управління ВМС Головного штабу ЗС України, начальник відділу напрямків Головного оперативного управління Генштабу ЗС України.
• У 1997 — завершив навчання у Академії Збройних Сил України на факультеті підготовки фахівців оперативно-стратегічного рівня.
• У 1997–2005 — командир бриґади надводних кораблів, керівник оргґрупи з формування ескадри різнорідних сил, командир ескадри різнорідних сил ВМС України. Активний учасник Помаранчевої революції.
• Виконуючий обов'язки командувача Спільної чорноморської ґрупи військово-морської співпраці«BlackSeaFOR» (2002).
• З листопада 2004 до січня 2005 — член Комітету національного порятунку.
• З листопада 2005 — заступник начальника Генштабу ЗС України.
• Від червня 2006 — віце-адмірал.
• Від березня 2006 до березня 2010 — командувач ВМС України.
• Від 2008 — адмірал.
• З квітня 2010 — Президент України Віктор Янукович звільнив колишнього командувача ВМС Збройних сил України Ігоря Тенюха з військової служби.
• З 27 лютого 2014 до 25 березня 2014 — виконувач обов'язків Міністра оборони України в уряді Арсенія Яценюка.

Навіть з "Піснярами" надурили.

На Антимайдані у Києві вистували фальшиві «Пісняри», і тих заманили туди обманом
У Мінську спалахнув скандал після повідомлення про те, що білоруські «Пісняри» виступали на підтримку української влади на «антимайдані» в Києві, але згодом з’ясувалося, що до України приїхав колектив з російського Зеленограда.

«Це були «ліві» якісь «Пісняри». Ми їх не культивуємо і тим більше не стежимо за їхньою творчістю. Ми вже багато судових процесів виграли, але, тим не менше, настільки затребуваний бренд, що поки що зупинити цей процес неможливо», – заявив художній керівник білоруських «Піснярів» В’ячеслав Шарапов.

«Законні» «Пісняри», за його словами, воліють не втручатися в політику, а українцям співчувають: «Ми дуже любимо український народ і Україну, і нам соромно за те, що там відбувається. Треба вже якось визначитися: або туди, або туди».

Недержавна білоруська преса розшукала вокально-інструментальний колектив з російського Зеленограда, який під ім’ям «Пісняри» вітав у суботу учасників проурядового мітингу на Європейській площі в Києві.

Представник цього колективу Віктор Молчанов пояснює, що музиканти виступали з концертом у місті Українка, і їм запропонували виступити ще й у Києві «на народних гуляннях». За його словами, на «антимайдан» російських музикантів заманили обманом.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/politics/2013/12/131216_antimaydan_pisnyary_hk.shtml

Наш Марш боротьби.

  • 16.10.13, 19:27

Як не намагалися бандюки перешкодити нам, але ми все одно 14 жовтня були в Києві. І це незважаючи на те, що наш бусик посеред дороги "поламався". Ну геть перстав заводитися. Прикольно було мені, фаховому механіку, слухати пояснення водія. Та часу на якісь зясування не було. Отож, опівдні ми вже були в Києві. Хоча і довелося для цього розділитися.

Оце перша група  свободівців Ізмаїльського і Татарбунарського районів на підході до місця проведення Віча.

Ми вже на місці.

Перед проведенням Віче свободівці з Одеси.

Багато цікавого і цікавих людей було. Зокрема прийшли відзначити з нами день УПА і козаки.

От такі вони українські лицарі.

Народу було багато. Площа перед памятником Кобзарю була заповнена вщент.

Що потішило, так це те, що виступали не тільки свободівці. До присутніх звернулися лідери ОУН. Така єдність сьогодні ну дуже на часі.

З самого Маршу світлин нема. Але це було неймовірно вражаюче -- коли центром Києва пройшло не менше 25 тис. націоналістів. 

На самому початку бандюки намагалися влаштувати провокацію. До площі перед пмятником Шевченку підійшов якийсь ушльопок в строї СС. Але простояв недовго -- наші хлопці швиденко усе непдообство з нього позривали. Залишили виродка в лахміті.

На жаль, друзяки ще не перслали мені своїх світлин. Виладаю те, що знімав сам. Тому моєї фізії ніде і нема. Як тільки першлють -- обовязково викладу.

Підписуємо петицію.

  • 28.09.13, 13:20

Петиція За виключення з переліку образливих та дискримінаційних символів ФАРЄ прапору ОУН-УПА, банерів із зображенням С.Бандери та Р.Шухевича, а також геральдичного знаку «Галицький лев»

http://mnk.org.ua/petition/


Українізація торгівлі і сфери обслуговування.

  • 15.08.13, 20:10
Коли порушують наші мовні права? - Завжди, коли нам нав'язують мову.

В Україні ми стикаємося з цим на кожному кроці.

Але кожен, як клієнт, має право обрати зручну мову отримання інформації про продукт чи послугу.

Отже, якщо Ви в Україні придбали товар, що не містить опису чи інструкції українською мовою (хоча вони є іншими мовами), якщо в кав'ярні бракує меню українською або Вас відмовляються нею обслуговувати, - наш сервіс допоможе виправити ситуацію.

Ми боремося з мовною дискримінацією і це нам успішно вдається.

Це вигідно країні, оскільки вчить клієнторієнтованості.

Та першим ділом радимо звернутися безпосередньо в компанію, яка порушила права. А коли Ви отримали відмову або Вашу проблему не вирішено по суті (є формальна «відписка» або власник свідомо ігнорує українську мову), тоді йдемо далі --

http://client-ua.org/pro-proekt

Щодо "фашизму" від комуно-аналів.

В часи загальної брехні казати ПРАВДУ -- це вже екстремізм. (Дж.Оруел)

Що за дурня?

Дивіться мій коментар.

Про зраду.

12 французів з дивізії СС "Шарлемань", які знаходилися в госпіталі на лікуванні від поранень, потрапили в полон. До них підійшов французький генерал Жак Філіп Леклерк, який командував французькими військовими частинами у складі англо-американських військ.

Взнавши, що полонені есесівці є французами він назвав їх "бошами" і "зрадниками" та спитав: "Як ви, французи, могли носити німецьку форму?"
Нащо йому відповіли: "Так як, ви генерал, носите американську!"

Їх розстріляли після причастя у місцевого священника, коли вони заспівали "Марсельезу".
Поховали їх на третій день американські солдати, які порушили наказ генерала Леклерка залишити розстріляних без поховання.
Зараз на їх могилі стоїть пам'ятник з зображенням королівської лілеї та написом "12-ти хоробрим синам Франції".

Звинувачувати когось у зраді має право той, хто вдягнутий у форму своєї Батьківщини.

Цікаво, а усі оті комуно-бандюки, типу ГадікаКалєсніченка, які звинувачують ОУН, УПА, Галичину в зраді, склали військову присягу народу України?

Я таку склав 22 лютого 1992 року, в місті Южноукраїнськ. І для мене вояки УПА, Галичини, підпільники ОУН -- Герої. А яке мають право судити їх усілякі вилупки комуно-енкаведешної погані?

На захист Олени Білозерської.

  • 13.05.13, 16:37

Тут недоносок ЧМОленко наляпав донос на  Оленку. Маємо дати гідну відповідь, підписавши петицію на її захист.

Тут  посилання на петицію -- http://bilozerska.livejournal.com/723972.html


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
17
предыдущая
следующая