хочу сюда!
 

Карина

41 год, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Просто напишу це тут. Ну а що ще робити!

Колись писала, що лікарі скажаться на занадто зігнуті коріння моїх зубів, що не можуть їх пролікувати. Я собі вже напридумувала коріння у вигляді спиралей, чи дуг. Зробила, коротше, 3д знімок своїх щелеп з усіма зубами, і оце вже другий місяць поспіль блукаю просторами своєї ротової порожнини за допомогою комп'ютера і цих знімків, і тупо не бачу ніяких неймовірних згинів коренів зубів, на які постійно всі стоматологи скажилися. І лікарі теж не бачать на цих знімках ніяких згинів коренів.
Вже не знаю що думати. Бо все моє життя стоматологи знущалися над моїми щелепами, і запевняли, що причиною їхніх труднощів є ці загиби. Яких виявилося немає. корені нормальні, нормально рівні.
Тоді чому ці всі знущання? Чому тепер мене довели до такого стану, коли єдине, що можна зробити - видалити більшу частину зубів, аби позбутися інфекції. Видаляти, кажуть лікарі, треба і зуби, і якусь частину тканин (і кісткових теж) навколо цих інфікованих зубів.

По-перше, напишу, що видаляти зуби я не готова, і не робитиму цього. Бо стати беззубою шипилявою незрозумілою особиною у свої 33 роки я не готова. І впевнена, що жоден з моїх роботодавців не готовий буде тримати на посаді такого співробітника. І що тоді? Куди тоді мені буде дорога? Стати беззубою тітонькою-прибиральницею? Чи торгашихою на базарі? Ну, куди дорога людині з такою зовнішністю? Ні, видаляти зуби я зовсім не готова, і не стану.
А що вже казати про пошуки чоловіка!!! Який нормальний мужчина зійдеться з беззубою шепелявою безробітною жіночкою!?!? Та й взагалі, що з мене стане!?

Не розумію. Враження складається, ніби навмисне хтось поставив за ціль формувати саме таку людину з мене, і працює над цим дуже ретельно. Але як це вдається?

З самого початку:

1. Ще у шкільні роки перше, що нашкодило, це відмова у безкоштовній стоматології дітям старшим 15 років. Це був мій перший похід до дорослої стоматології. Де за талончиком мені лікували один зуб, який почав боліти. Тітонька сверлила його до болю. Тоді ставила пломбу, яка випадала через кілька днів, і я поверталася. Вона знов сверлила, пломба знов випадала. І так розів з п'ять. Останнього разу, як вона це робила, її інструмент кудись "провалився". Вже тепер розумію - вона просверлила діру з середини зубу прямо до гайморової пазухи, бо потім в мене почалися гайморити. Пломба знов випала. А тітонька втікла з поліклініки. Мені поставили пломбу вже в іншого лікаря. Але пломба вкотре випала. І я просто не пішла більше. Зрештою той зуб розколовся, розвалився. Якісь рештки, я сама викорчувала. Все інше запливло десною і заросло. Пізніше вже у приватній клініці хірург повидаляв ті рештки.

2. Почався період хронічних гайморитів. Щороку лікарня, та операції. Через ніс пробивали безліч разів, одного разу пробивали через лоба навіть.

3. Мабуть почалася якась інфекція, бо ні з того - ні з сього, наривав передній зуб. Опухало все обличчя. Врач казав, що інфекція розтіклася каналами м'яких тканин. Навіть на шиї були пухлинки, які повільно сходили. Мене різали, і я ходила зі спеціальними дренажами.

4. Той передній зуб просто почорнів зсередини. У нього поставили пломбу, але він просто відвалився. І довелося ставити на нього коронку.

5. Пізніше помітила якусь гульку на зубі поруч. Кільк разів зверталася до лікаря-стоматолога. Але він каже "все добре". І лікував щось інше. Гулька ніяк себе не поводить. Просто собі тверда гулька.

6. Почалися дивні речі. Один за одним болять зуби. Мені їх лікують. Один видаляють знов. Але проліковані зуби продовжують боліти. Лікар видаляє всі нерви, але він всеодно болить. Мене починають сварити у стоматолога і звинувачувати у симулюванні. Але мені страшенно болить. Я починаю приймати знеболюючі. Легкі не допомагали, друзі починають колоти мені кетанов у ампулах.
Лікар ставить коронки на ті зуби, що болять, припустивши, що біль від незначних рухів зубів відносно одне одного.
Я втомлююся займатися цим питанням, і намагаюся не звертати уваги на біль, і вірити словам лікаря "біль скоро пройде".
Але зрештою у кістці на цих зубах утворюється язва.
Лікар каже "це саме по собі заживе".
Але не заживало. Язва виводила наружу процеси гниття, закривалася, і знов відкривалася. Поки взагалі не перестала закриватися і почала розширюватися. Зрештою це була чорна діра диаметром 5-7 мм з-під щоки кудись усередину кісток.

Я починаю ходити по різним лікарям. Вони кажуть "не знаю", або "полощіть полоскалкою для рота "ротакан" або іншою". А ще казали "це все діло має зажити, всередині капсулюватися. Типу має утворитися капсула тканин, всередині з інфекцією, і я так маю жити.

Полоскалки не допомагали ніяк.

7. Потрапляю до хорошої людини лікаря Михайлюк стоматології "Астрадент". Який мовчки без зайвих питань просто взяв і зробив те, що мав зробити. Викинув у смітник коронки (доречі, Германські, керамічні, дорогі). Вирізав нафіг все, що там було і зашив. Так я позбавилася страшенної діри у роті. Зате і білозубої посмішки теж позбавилася, бо під коронками виявилися якісь металеві штуки, які тепер трохи видно, якщо я широко посміхаюся.

8. Цей же лікар вирішив поміняти пломби у зубах поруч. Але щось пішло не так. Почав нарікати на загнуті корені зубів. І один з пролікованих ним зуб досі болить. А знімок показує, що там на корінні інфекція. Хоч ці зуби ніколи раніше не турбували. Тепер почали. При натисканні трохи болить.

9. Звісно, я зневірилася. Не буду ж я закривати коронками те, що болить!? Це ж пряма дорога до того самого шляху, що я вже проходила.

10. Почала ходити по консультаціях і шукати правди, зробивши 3д знімки, на яких все видно, і вже не можна нарікати на якусь там загнутість коренів.

11. Приймає мене лікар Жуков у клініці "Прайм". І ось що дивно! Вчора виявилося, що є ще одна клініка "Прайм" майже на тому самому місці тільки через дорогу! Адреси майже однакові. Предславінська 35 корпус 11 (де мене приймали), та Предславінська 34 (тут лікується моя подруга). Дивно, правда?
Лікар Жуков з порогу заявляє "а чого ви до мене прийшли". Я: "в сенсі!". Після чого він пояснив, що не являється ендодонтом, а всього лиш протезист. "Ок - кажу я - а чи є у вашій клініці ендодонт?" "Звісно є! - відповідає лікар". Але до ендодонта він мене так і не провів. Весь час тягнув, дуже повільно проглядаючи і мене і знімки (навіщо, якщо ти не той лікар, що тут потрібен???). Витребував двісті гривень за балачки про погоду і розглядання на моніторі моїх знімків, повільно, ніби на прогулянці.Ендодонт - якийсь динозавр, чи що. Мабуть вимер ще до потопу. Всі про нього чули, але ніхто не бачив. Я ж вбачаю у цій міфічній істоті новий спосіб себе виправдати стоматологами. Тепер вони не можуть сказати "у вас просто криві корені зубів" бо є 3д знімок. Тепер вони кажуть "а я просто не ендодонт, от і не вийшло".Жуков пояснює, що краще за все видалити інфіковані зуби, та все, що навколо них (м'які тканини, кісткові тканини). Ходити без зубів, поки не заживе, а тоді нарощувати кістку і м'язи, а тоді ставити імпланти.
Чесно кажучи, щось після всього пройденого мало віриться, що на такому довгому шляху все піде так як слід. Та й перспектива проходити рештки молодості беззубою, і десь там у сорок років отримати зуби не надто радує.
Та й фінансово все це коштує стільки, що перспектива жити, працювати, тільки на це й викладаючись. Відмовляючи у їжі, у одязі, і взагалі у всьому.
Перспектива ходити беззубою голодною обідранкою зате у сорок років отримати зуби.
І не факт, що робота буде за такого зовнішнього вигляду.

12. Помічаю, що все частіше з одного ока випадають якісь згустки білі. Розумію, що все взаємопов'язане, і мабуть воно діє на око. Зір поки в нормі. Але моторошно.

13. Починаю консультуватися з усіма підряд лікарями. Один стоматолог, що лікує родичів (Дегтяренко), подивився, сказав все те саме (що треба нафіг видаляти майже всі зуби з усім що поруч). А тоді його рознесло в одкровеннях, в нього навіть руки тремтіли. Що в його практиці дуже багато людей отримали в результаті лікування все те саме, такі самі інфекції, і він не знає від чого це.

14. Помічаю, що в мене все більше хрустять сустави. Хрустить все підряд, і так гучно і часто, як ні в кого більше не хрустить. Хрустить вже давно, вже років з п'ять. Але нещодавно один  друг прочитав в інтернеті, що це може бути наслідком інфекційних запаленнь в організмі. Запалення в організмі можуть віддавати у руйнування суставів.
Просто чудово, блін!
Згадую, що періодично в мене якісь невідомі висипи на обличчі, плечах, спині бувають. Колись прийшла до терапевта з цим, а вона мені "а я нічого не бачу". Типу мені здається, чи що, блін!
Вчора хотіла піти до невропатолога (який сказав мені колись, що в мене просто зносився хребет, і новий мені ніхто не вставить). Ну, з цим хрустом порадитися, чи може це бути інфекція в організмі. А мені там нагрубили. Типу, до невропатолога можна тільки після терапевта, а терапевт приймає тільки зранку. Я питаю "чи можна до якогось іншого терапевта, аби тільки отримати направлення до невропатолога?" на що отримала крик в обличчя "я такі питання не вирішуюююююююю!!!!!!!!". Я: "А хто вирішує? До кого підійти?". Довідкова: "224 кабінет, але вони не приймають сьогодні!!!". Довелося піти звідти.

15. Коротше, зневірилася я майже остаточно. Оце тепер сиджу і тупо чекаю, що буде далі. Може я перетворюся у зомбі? І одного разу буду йди, наприклад, до магазину, а подорозі в мене відпаде рука...... Чи нога.... а може це буде щелепа.


Ось фото з екрану моїх 3д знімків. Червоним обведені інфекції.Доречі, на останньому знімку взагалі якась невідома хрінь. Лікар не знає що це. Але там нема зуба.


5

Комментарии

110.09.16, 15:18

http://woman-project.com/uploads/1340744400/3d2abefc264225.jpg

  210.09.16, 15:45

  какие же мі все тут странніе собрались.

   310.09.16, 16:12

   мб гранулёма? ... ну, и кровь сдать на инфекции

    410.09.16, 19:40


    не дай бог потрапити в руки лікарів

     512.09.16, 12:17

     Посмотри почту

      612.09.16, 21:46Ответ на 1 от Хайдер

      І до чого це?

       712.09.16, 21:48Ответ на 3 от Ara_beska

       "мб гранулема" это что Вы имели ввиду?
       куда сдавать кровь? Я же не прийду в поликлинику со словами "возьмите кровь на инфекции", - там по каждому анализу отдельно кабинет. А если в частную, то тоже надо знать хоть какой именно анализ сдавать. Или прийти в частную со словами "хочу сдать кровь НА ВСЕ"?

        84.01.17, 01:38

        У мене літом були білі плями на тілі, якийсь лишай чи шо. У шкірвендиспансері лікар порадив здати аналізи крові. Кров взяли в одному кабінеті. Аналізи робили на все і результатів аналізів було багато, декілька десятків, цілий список якихось показників. А ще аналіз на якийсь гепатит, сифіліс і снід робився довше (доречі результатами я так і не поцікавився). Коштували ці аналізи здається декілька сот гривень.

         94.01.17, 01:46

         Лікарі непотрібні люди, доречі як і більшість людей взагалі. Коли мені потрібен якийсь лікар, я іду прямо до ньго в кабінет і ще з порогу кажу: "Подивіться мене, я вам дам грошей". Тоді вони нікуди не посилають і уважно слухають.

          104.01.17, 02:01

          В мене хрустить все - пальці на руках і на ногах, хребет при скручуванні, шия, щелепа, в тазу,... ну всюди. Хрустить все життя. І сустави свої я сильно нагружаю. Тяжка фізична праця, плюс турнік, гантелі, розтяжка, бігаю по 5 кілометрів. Колись казали - не хрусти пальцями бо на старість будуть боліти.....не болить нічого. Казали сустави стираються від фізичних навантажень.....брешуть.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая