Як воювати з комарами (інструкція)


Боєць! Комар - ворог сильний, небезпечний і підступний. Проти нього треба вибирати різні тактики. Якщо ви під час бойових дій чи пошуку місця для пікніка / рибалки, збились з маршруту і забрели в місцину, порослу рослинністю, чи берег заболоченої річки, тут найкраща тактика не вступати в бій, а оперативно здійснити екзфільтрацію, тобто відступ і сховатись від комарних авіанальотів в гарно захищеній будівлі чи в траспортному засобі. У такому разі ви зазнаєте найменших втрат - особовий склад, цілком ймовірно, отримає кілька ушкоджень у незахищені ділянки шкіри, однак боєздатність не втратить.
Однак, якщо до укриття оперативно відступити немає змоги і командування дало чіткий указ "не відступати і посмажити шашлики у найближчі дві години", доведеться прийняти бій. Відразу зазначимо, що ви матиме справу зі супротивником, який переважає і кількісно, і якісно, він краще підготовлений, ніж ви, окрім того, це буде бій на ворожій для вас території. Як діяти? По-перше, подібні операції потребують ретельної підготовки. Перед наступом випишіть на складі чи попросіть у мами захисний костюм із цупкої тканини, чим цупкіша буде тканина, тим краще, хоча це не гарантує стовідсоткового захисту, хоча доволі ефективно. На жаль, подібна тактика має і свої недоліки - костюм обмежує рух, і купатись у ньому неможливо або непросто, якщо ви, звісно, перед тим не прийняли подвійну дозу "фронтових". Як свідчать документи, ведення бойових дій у формі типу А (шорти, спеціальна футболка з Барабашова "Абубас" і тапочки), з використанням захисних гелів, спреїв та інших засобів спецзахисту не показують достатньої ефективності - комарі на одні засоби взагалі не звертають уваги, інші захищають нетривалий проміжок часу. Цивільний одяг також не надасть потрібного захисту, бо атакуючі сили комарів знаходять слабкі місця (наприклад, стики між шнурками і отворами для них в кедах) і завдають точкових, болючих ударів або ж просто прокушують спортивні штани.
Однак якщо на кону важливе завдання - рибалка під час єдиного за місяць вихідного - ви можете десантуватись на ворожу територію у будь-якому одязі і не використовувати ніякого захисту. Вам доведеться мужньо терпіти і відбивати всі атаки противника і повернутись на базу, коли рівень ушкоджень досягне критичного рівня або просто стемніє. Місію буде виконано, однак на вас чекає довгий період реабілітації. Рани, якщо їх не лікувати, загоюватимуться більше тижня, особливо складно буде в перші дні. Однак найбільшого негативного впливу матиме психологічний ефект. У ветеранів війни з комарами спостерігають "комарині флешбеки" - серія галюцинацій, яка виникає здебільшого з настанням темряви, коли здається, що десь поряд чути характерне дзижчання, хоча насправді там нікого немає.
У деяких інструкціях для максимального збереження боєздатності радять не здійснювати вилазки без нагальної потреби, тобто сидіти вдома. Однак комар - ворог, як уже зазначалось на початку, хитрий і підступний, також гарно навчений. Від здатен вести бойові дії не лише на власній заболоченій території, а і також у глибокому тилу ворога. Зазвичай, з настанням сутінків, комарі засилають у людські оселі ДРГ - від трьох до десяти одиниць. Коли увімкнене освітлення, ворог ховається і чекає моменту, коли ж стає темно, йде, летить в атаку. Комарі працюють як у групах, здійснюючи нальотами подвоє-потроє, з різних місць, або ж посилають одного, який налітає з різних боків, доки інші дзижчать під стелею, створюючи залякувальний ефект. Відбивати атаки можна по-різному. Якщо ж поряд немає спеціальних засобів, можете застосувати військову хитрість, відкривши для нападів найвразливіші ділянки шкіри і, при фіксації наближення ворога, бити наугад. Також можна вичекати момент, потім різко ввімкнути світло і здійснити зачистку приміщення за допомогою згорнутого в трубочку "Телескопу".
Найбільша активність ворога спостерігається в теплий період - з травня по серпень і навіть по кінець вересня. Можливі напади в інші місяці, але вони точкові і суттєвих втрат не завдадуть. З комарами можна воювати і навіть перемагати їх. Для цього прочитай цю інструкцію і передай іншому.

Куди витратити 9 лямів доларів?

Якщо ви читаєте мій блог, то маєте пам`ятати, що я отримав у спадок 9 млн. доларів від щедрого, мабуть, родича з Італії http://blog.i.ua/user/1489118/2291338/. 
Грошей поки що не отримав. Після того, як я відкрив прикріплений до листа архів, на компі звідкись з`яився банер на весь екран, у якому говорилось, що я злочинець, педофіл, любитель гей-порно і партії Зеленського, і щоб розблокувати комп маю надіслати пару біткойнтів на вказаний в банері рахунок. Пару біткойнів... Це ж небагато? Зніму з картки, мені не жалко. Цікаво, звідки вірус? Мабуть, з`яився через те, що музику качаю піратську... Окрім того, не хочу відволікатись на дрібниці, бо невдовзі матиму непогану суму.
Тільки-от не знаю... Куди витратити? Частина, звісно, піде на потреби рідного і.юа (готуйте кишені). А ще куди? Ваші варіанти.

Людоньки, що коїться?...

Сиджу я такий на роботі, читаю бложик і.юа і натрапляю на цю замітку http://blog.i.ua/user/11489371/2291380/ Це допис, у якому автор дає загальну характеристику планети Уран... Усе б нічого, ніщо б не викликало сумніву, якби не такі факти А) пост в топі на першій позиції Б) пост саме на цьому сайті, де більшість людей пишуть про політику. 
У мене питання до автора: як ви, у такий складний час, коли ми всі сидимо на своїх стільцях і відчайдушно вболіваємо за долю Неньки, пишучи сотні і сотні постів про політику, політику, а ще про політику, уважаючи себе офігезними експертами, розповідаєте  про далеку планету? Це просто спроба розбавити однотипний неякісний контент "блогерів" чи проплачених тролів, яким нічого робити / проплачено, і вони пишуть про порошенказеленського? Ні, звичайно, проблема набагато складніша. І жахливіша. І  трагічніша.
Людоньки, схаменіться! Нам намагаються втюхати нову ідеологію нової секти антиукраїнських, антипатріотичних антисил під назвою "уранофіли"! Вони отак сидять в Інтернеті, на різних сайтах і кидають, на перший погляд, безневинну інфу про планету. Насправді вони просто перевіряють, хто на це відгукнеться! А хто відгукнеться, того зразу вносять у списки. Як тільки прийде нова методичка, ці списки підуть самі знаєте куди, і тоді на долю Українства випаде нелегкий час - нас зберуть у товарні зорельоти і відправлять на Уран, а на наші місця прийдуть уранофіли і будуть наш чорнозем ложками їсти.
Для тих, хто сумнівається в цій концепції, скажу, що тут точно є російський слід. Чому? Дуже просто. Згадайте карколомні події весни 2014. Хто захопив Крим? "Зелені чоловічки". І це не просто відсилка на камуфляж, це глибше. Зелені чоловічки - це не лише вояки без розпізнавальних знаків, а і прибульці з Марсу. Логічно ж. Логічно. Кремль з самого початку мав намір переселити всіх українців на Марс, але потім придумав новий план, залучивши до нього уранофілів. Як бачите, це довгий план, і він лише починає реалізовуватись.
Будьте обережні. Слава Землі! Земна куля понад усе! Сонячна система - хуйло ла ла ла ла ла ла ла ла 

Заздріть, я богат

Буває так, що думаєш про щось далеке і недосяжне, а воно рраз! і збувається. Приблизно в цей час, два-три роки тому затримували з/п. Знявши останні гроші, я ішов додому пішки і думав, що зараз би не завадив кейс з 1 млн. американських доларів. От тоді б зажив - ні тобі роботи, ні ходіння пішки! Взяв би відразу дорогі сосиски, гривень за 50, а ще б у село можна було б дров відразу взяти. Весь двір дровами засипати! От я ішов і ділив шкуру невбитого ведмедя, і ніколи б не подумав, що через пару років на пошту прийде лист, з якого я дізнаюсь, що скоро в мене буде не 1 млн. доларів, не 2, а цілих 9 з половиною! Про таке навіть мріяти не міг. У листі пише італійський адвокат Фабіо Розводіло. Справа в тому, що його клієнт - Романі Лохіо, мільйонер, власник компанії, яка вирощує оливки, у квітні цього року поїхав з експедицією на Мадагаскар. Це мала бути, як пише адвокат, "звичайний поїздка в exotic країні", якби пан Лохіо не відстав від екскурсії і не потрапив у місце, де жила колонія пінгвінів Мадагаскару. На жаль, мільйонер не знав нічого про цей тип пінгвінів, які відрізняються особливими жорстокістю та нетерпимістю до чужинців. Звісно, Лохіо загинув, точніше кажучи, задихнувся під сотнями на перший погляд маленьких тіл..., однак після нього залишився величезний спадок, який у повному розмірі Розводіло згоден передати мені, лише треба зателефонувати за номером у листі і відкрити якийсь прикріплений архів, мабуть, з деталями операції. Зовсім не хочу уточняти, чому саме мені випала така честь, бо, по-перше, почав шукати карту Привата, і, по-друге, прогортав пошту і з жахом помітив, як багато я пропустив життєвих можливостей. На пошті невідкритими залишились листи про виграш автомобіля, поїздку в Єгипет, збільшення члена, спасіння душі і не менше десяти листів від адвокатів, меценатів та просто добродіїв, які повідомляли мені, що я виграв / отримав у спадок / тощо якусь суму грошей. Не буду на ці листи відповідати, я парень скромний, мені цих 9 лямів вистачить з головою. Жаль, що раніше не перевіряв папку зі спамом. Але зовсім не жаль, що мені так підфартило!!

Мій розклад на понеділок

1. 06 00 - 07 00 - блять сука блять
2. 07 30 - 8 00 - піздец
3. 8 00 - 10 00 - хуйпізда
4. 10 00 - 12 00 - дайте хоч за горло потриматись
5. 12 00 - 13 00 - тупо втикаю в телефон
6. 13 00 - 17 00 - ну може вже годі?
7. 17 00 - 18 00 - жарко сука
8. 19 00 - 22 00 - холодна картопля і разврат
9. 22 00 - ... - чомуятодінетаксказавоцебновийтелефонгдеденьгівзятьябивдул
нічогонеміняєтьсяхочетьсясексаінаморько

Чому у нас такі президенти? мовне Дослідження


Отже, перший президент. Кравчук. Чому обрали саме його? На початку 90-х був підйом українськості, і людина з типовим українським прізвищем підійшла найкраще. 
Кучма - період смути, кризи національної свідомості, складні 90-ті. Прізвище другого президента не є яскравим свідченням проукраїнськості, воно взагалі ні про що не говорить, окрім того, що все надзвичайно заплутано, закручено, одним словом, залохмачено. 
Ющенко - пробудження свідомості, тяга до європейського і англомовного світу, люди починали робити добре, хотіли перспектив і не бажали далі жити з немитою кучмою, і, повернувшись зі своїх перших вояжів Європою, говорили один одному "You [are] Shenko!", звичайно, пропускаючи часову форму, бо англійську, все ж, знали погано. 
Янукович... Причину появи цього "президента" розкусили ще за часів владарювання "президента", бо дійсно Янукович - це Януковощ - що він сам, величезний, немов радіоактивна груша, так і його електорат, якому б тільки десь впасти, нехай і з дерева, лежати і ні про що не думати. Ще Янукович - це Якубович, бо місцями смішний і з чорним ящиком, по вінця забитим кістками тими, хто вчасно не "занесли" або занесли мало.
Порошенко - ну тут взагалі все просто. Порох... Війна в активній фазі. Потрібен був матеріал для куль, куль в лоб і саме серце бойовиків. Народ керувався саме таким принципом, бо хто, як не президент з таким "військовим" прізвищем дасть відкоша ворогу? Повірили, проголосували... Але скоро виявилось, що порох, звичайно, порох, але не той, що пхають у кулі, це порох (порохнява), який лежить на дорозі літньої днини. З кожним днем його все більше, він забиває собою все інше, а під ним бруд і гівно. 
Зеленський - колір весни, пробудження, змін. Або це просто задник для камери. Грін скрін... Вам обирати значення. Ну любить український народ мовні каламбури.

Важлива аналітика


Порошенко, Порошенко, Порошенко... А що Порошенко? От Зеленський! Зеленський, Зеленський. Зеленський - це Зеленський, а Порошенко - це Порошенко. Все таки, якщо говорити серйозно, це дійсно так і не інакше. І поки ви всі ходили на вибори, вибори не ходили до вас! Бо Порошенко - це Порошенко, а Зеленський - це Зеленський. Мільйони українців зробили свій вибір, однак, але, чому і, головне, навіщо? Вони ж знали, що Зеленський - це не Зеленський, але за нього голосували, інші знали, що Порошенко - це Порошенко, хоча раніше за нього не проголосували б. Ну а що? Ну а хто? Ну а кому, чому і, знову таки, навіщо? Цифри свідчать, і це факт. Експерти прогнозують, а тут теж не посперечаєшся. Але що скаже народ? А що скажуть народу? Що Зеленський - це Зеленський. Ну а хто тоді Порошенко? Ви що досі нічого не зрозуміли?


100%, 3 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

За кого голосувала гола Даша Астафьєва?

Що повелись на можливу обнажонку? Думали тут і справді гола баришня? А хрін вам ахахаха. Надурив. І не тільки я. Це - принцип клікбейту і заманухи - втюхати в назву / превью / ваш варіант те, на що людина відразу клюне. Зазвичай це секс. А ще секс. І ще секс. Роздуті у ФШ жопи порнозірок, цицьки, які вивалюються. Звичайний юзернейм розуміє, що його хочуть надурити, але все одно клікає. Крім сексу, це вибори. О так, у нас давно, на жаль, вибрано президента, але інтренети досі сруться стосовно того, що Зеленський наркоман, а Порошенко головнокомандуючий. І будуть це робити, поки тему не вичавлять до останньої краплі. Бо це дієвий спосіб привабити якусь увагу до своєї нікчемної лічності. В принципі клікбейтити можна і на інших темах, які проти твоєї волі схоплять тебе за рукав і копняками підведуть до того, що треба. Це вічні теми. Це картошка. Далі підуть полуниці, яблука і закривачка. Потім осіннє листя в зажурливих тонах. 
От так часто буває: відкриваєш якийсь пост під назвою, наприклад, "За кого голосувала гола Даша Астафьєва?", а там ні голої Астафьєвої, ні Порошенка (голого), ні Зеленського (зеленого), а якась несуствітня хуіта від якогось недоблогера, тьху, знову ЗРАДА

Пздц крадеться незамєтно

На фоні загальної виборчої істерії, палаючих соборів, підкрадається інший ворог - кір. У мене на роботі одна дуже розумна співробітниця тиждень ходила на роботу з цією заразою, поки її з температурою не забрали в больнічку... Тепер, звісно, паніка, біганина, розмови в коридорах і запах хлорки в приміщеннях. У контексті загальної ситуації і можливого пдзца страхово, бо чомусь згадуються дивом вцілілі шматки курсу історії, у яких війна, бунти та тому подібне йшло пліч-о-пліч з болячками вселенського масштабу. Але впадати у відчай нічого! Попереду - світле і зелене майбутнє, і це я зараз, звісно, про весну...


Хворіли на кір в цьому / минулому році?

7%, 1 голос

86%, 12 голосов

7%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ідеальний кандидат

Вибори 2029 року... У другий тур виходить знову якийсь підор і Сірожа. Сірожа (Сергій Владиславович, але так його мало хто називає) - черговий ідеальний кандидат. Він не краде. Не замішаний у корупційних скандалах. Таємно не відвідує коханку, та не тільки таємно, а й відкрито не відвідує. Не має величезних офшорів на Кіпрі. Ахметова бачив лише по телевізору. З народу, але язик підвішений, немов у мережевого маркетолога. Простий, але розбирається у світовій політиці і має чіткий план подолання бідності, при цьому не забуває про національні питання. Хоробрий, розумний, сміливий і головне приязний. Саме тому його всі в народі називають його "Сірожа", "наш Сірожа", "ех Сірожа Сірожа".
А ще, а ще... Сірожа не їсть, не п'є і не, вибачте, не випускає гази. Так, так. Саме тому Сірожа - ідеальний кандидат. Занадто ідеальний. Хоча виборців це мало турбує. Лише деякі сумніваються і питають один одного: "А чи не занадто він гарний для нас?", підозрюють негарне. Однак загал це не турбує. Загал іде і ставить галочки за Сірожу. Він проходить у першому турі з результатом більше 70% відсотків. Радість, врочистості... На інавгурації раптово починається дощ. На нового президента падають перші краплі, той затинається на перших словах клятви, рука, покладена на Конституцію, починає смикатись, Сірожа падає за землю і ... з нього вириваються іскри. Підбігають лікарі, розстібають сорочку і бачать шматок обгорілої мікросхеми, яка видніється крізь підгорілу шкіру...
Виявилось, Сірожа - перший вітчизняний андроїд, виготовлений на запити українського народу в таємних-претаємних лабораторіях. Все в ньому мало бути ідеальним: і процесор СнепДрегон, і 2 гігабайти оперативи, і USB Type C... Але от захист від вологи не поставили. Бо - бюджетний варіант. На флагман український народ ще не заробив. Чи гроші по дорозі знову вкрали? Ці питання залишили на потім, а в той же день зібрали віче, постановили відправити Сірожу в сервіс-центр. Будь що буде. Треба дати "людині " шанс, а там видно буде.