Найулюбленіша осіння пісня..

Літо майже все. Я, як завжди, міняю в плейлисті драйвові треки на щось меланхолійне і спокійніше... Ось одна із улюблених. А яка ваша найулюбленіша осіння пісня?
Абстрактні жарти про політиків

***
Зеленський: Дайте мені, будь ласка, ватрушку.
Продавчиня: Володимире Олександровичу, це ювелірний...
Зеленський (КРУПНИМ ПЛАНОМ): Тобі личить моє безумство!

***
Ляшко: Скотиняки! Скотиняки! 
Рада 9-го скликання: Хто це? Хто це говорить?

***
Зеленський: ... раніше засуджений... Ярослав Михайлович. Це ви? Миколайович, ви?
Ярослав Михайлович-Миколайович: Да...
Зеленський: Вийдіть отсюда! ВИЙДЕ отсюда! Розбійник ти!
Ярослав Михайлович-Миколайович: Я не, я не...
Зеленський: Плоха чуєш мене? Вийди! І без пиріжка з вишнею не повертайся. Розбійник...

***
Подорож Смєшка на килимі-літаку над Україною

Смєшко: Паїхалі!
*сідає на килим-літак*
Пролітає
Пролітає
Пролітає

***
Порошенко і повія

Повія: Армія! Мова! Віра! АТО за три дні! НАТО! Люстрація! Все, час вичерпано. Продлєвать будете?
*Порошенко дає їй ще гроші*

***

Зеленський і порнуха

Вирішив якось Зеленський подрочити. Включив комп, сів, зняв штани, глядь! а члена-то немає! Як і яєць.

***
На слов'янському базарі

Медведчук: Падхаадієтє! Україна! Свєжая, маладая, недорогая! 
Путін: А пачьом Україна?
Медведчук: 3 000 000 000 000 доларов і моя душа.
Путін: Інтєрєсна, а можна папробовать?
*Медведчук відрізає шматок Донбасу*

***
Шарій в дитсадку

Шарій: А сєгодня, дєті, я раскажу вам пра сваю палітіческую програму..
Діти: Ми діти, а не ідіоти!
*пиздять Шарія не дуже іграшковими битами*

***
На тротуар упав перший пожовклий листочок
Тимошенко (сумно): При мені такого не було б....

***
Трагікомедія "Здоровий глузд в політиці"
Дія 1.
Здоровий глузд: О ні, це ж політика!
*зникає*Портрет сучасної молодої укрожінки

Їй лише 22.
Все мало бути добре. Вона виросла в час, де кожного вечора не відключали електроенергію, за графіком. Вона не допомагала батькам-інженерам сплавляти на базарі турецькі шмотки (батьки робили це до її народження). Але вона була вже достатньо дорослою, щоб відчути на собі економічне зростання за президентства Ющенка, адже їй тоді купили комп`ютер, а потім навіть телефон. Який скоро перестав бути рідкістю в її класі. Її країна ще була слабкою, але давно подолала межу виживання. Але то був лише етап. Країна потребувала нової крові - аби дотиснути стару систему, або наповнити жили новою кров`ю. 
Все мало бути добре.
Але дівчинка підросла і стала членкинею. Активісткою. Прогресивною феміністкою. Вона, вважаючи себе розумною, стала активісткою громадської організації, активно боролась за права ЛГБТ. Адже так роблять у Європі. Адже рівність для всіх. Хоча нас давно не 52 мільйони. Народжуваність падає. Населення старіє. Але підвищувати населення ніколи - завтра новий марш.
Хоча вона кохалась. Стандартно перший хлопець на випускному, потім одногрупник, а потім їй це набридло. Вона занадто молода, щоб сидіти на місці, треба спробувати все. Перший несміливий секс з подружкою. Після пляшки вина. Далі ще одна, і ще, і ще. Вино лилось рікою, а кожного місяця була нова подружка. Це ж круто. Тим більше, брудні думки постійно підживлює порно - воно завжди під рукою, його ніхто не забороняє і, мабуть, не збирається.
Молодість у самому розквіті. На Сході не вщухає війна. Дівчина гуляє містом у безрозмірному чоловічому пальто і відчуває повне спустошення: болить голова після вчорашнього, вона не пам`ятає те вчорашнє - хто, з ким і як, а сьогодні аж чотири пари. 
І вона думає, що вона за справедливість (особисто для себе)
І вона вважає, що робить правильно (адже вона так вважає).
Все інше не колише. Нудно. Бридко. Немодно.
Роздуми про особисте щастя скоро наводять на чітку думку - валити! Подалі, аби не сидіти в цій країні. Поїхати в Європу, де все вже готове і нічого робити не треба. Адже так роблять всі розумні люди. Вона пакувала валізи під гучно ввімкнений телевізор сусіда, де говорилось, що суддя випустив підполковника поліції, котрий збив дитину, і уявляла, як буде фотографуватись на мальовничих вуличках Бухареста...

Ютубери, хай їм...

Егегей! Хаю-хай! Здарова! З вами я (Я), супер-пупер-шмупер ютубер Стас Креосанович Слівкошоунутий. Перш ніж почати дивитись відео, постав лайк і підпишись на канал - тут на тебе чекають експерименти з їжею, озвучка, влоги та інший інтелектуальний контент... А сьогодні ми з вами поговоримо на одну цікаву тему, а саме *відео переривається рекламою сервісу доставки їжі* - "Як же ж мене дістала реклама на Ютубі". А перед цим раджу звернути увагу на доволі цікаву гру "Скіфи". "Скіфи" - це мобільна гра для тих, хто сумує за РПГ і стратегіями 90-х. Заходь в гру, обирай персонажа і починай завойовувати нові території! В грі діє гнучка система прокачки, всі персонажі реалістичі, а сама гра запуститься навіть на слабкому смартфоні. Переходь за моїм посиланням і отримай 200 монет і супер-лук!. Отже, реклама на Ютубі. Я коли дивлюсь інших блогерів, то постійно б`ю себе п`яткою по обличчі від крінжу! Ці засранці пхнуть рекламу в кожне відео, і тільки ти починаєш дивитись відео, як *відео переривається рекламою додатку для підліткових знайомиств" воно переривається цією рекламою. О фак! Став лайк, якщо тебе це також бісить. Напиши в коменті, що ти про це думаєш. Мені здається *реклама ще якоїсь фігні*, що реклама - це зло. Ютуб скатілся. Піду краще у "Скіфів" пограю - найкращій мобільній РПГ 2019. З вами був я, всім пока.

Самотність в Мережі

Хочеться спілкування. Щоб у твоїх соцмережах була активність. А сам акаунт не висів без діла. Хочеться зайти, а там - повідомлення. Просте повідомлення - "Як справи?". Без всякого.
Натомість тиша. Твої перепости без жодного лайку. А активність у повідомленнях бува, хіба, якщо ти сам комусь напишеш. Коротка відповідь, із розряду "нормально" або просто ігнор. Усі так звані друзі живуть своїм життям. У всіх сім`ї, або друзі, шанувальники чи шанувальниці, і секс кожен день.
Була колись стратегія. Спроба. Чистка друзів до необхідного мінімуму - давно знайомі, колеги, родичі. Перевірені люди. Але ні - результату нуль.
Бажання добитись від когось уваги давно стало чимось маніакальним. Ви нам не пишите? Тоді ми йдемо до вас! На-на гіфку в коменти, лови, сука, повідомлення! Якщо ви не хочете спілкуватись зі мною, спілкуватись буду я, навіть якщо ви цього не хочете, ахаххах, ахаха...
На жаль, дехто пронюхав цю фішку і не читає КОНКРЕТНО твої повідомлення. Важко на душі стає, коли он ця мадам з інстаграм-тілом не відповідає тобі, хоча ти точно знаєш, що вона за цей час солодко переписується з якимось знайомим або навіть приймає запити від незнайомих чоловіків, вони годинку переписуються, а потім назначають зустріч в мотелі, а там вино, свєчі і перепих, якому позаздрить будь-який Порнхаб! І все це зайняло половину дня. Без, як у тебе буває, довгих танцювань навколо, розмов про погоду, без смердючих кафе та непотрібного ганяння повітря.
Бо ти це ти. Хто тебе знає, намагається обійти десятою дорогою. Немедійний бюджетник, тьху. Але ми колись зустрінемось на вулиці міста, і тоді доведеться тримати відповідь. Я спитаю все: і про погоду, і як справи, і як на роботі, і які плани на майбутнє... Взагалі, я нормальний. Просто це все Мережа. І самотність.
Самотність в Мережі.

Меркантильність жінок: я за

Буквально нещодавно натрапив на відео, де на вулицях Маскви дві багіні дойобувались до таких само багінь з питаннями типу "А сколька должен зарабативать музчіна?". Те саме відео не знайду, прикріплюю схоже, з того самого к аналу, дивитись його не маю бажання, але не думаю, що там шото новоє. До речі, "політика" тут ні до чого.
Так воть. 90 % опитанок висунули до кандидатів, як здалось коментаторам під роликом, "завищені вимоги", бо, на їхню думку, маладой чилавєг, особливо з категорії 30+, має заробляти не менше 150 тисячі ублєй (на гривні переконвертуйте самі). Це мінімум. Називали і більші суми. Люди в коментах незадоволені, але я не розумію чому? Що поганого, що жінка бажає гарного життя? Хоче інколи відвідувати ресторани і всьо такоє? Життя коротке, а нормальний, молодий вік ще менший. Чи варто його проводити в зйомних смердючих хатах, у постійній гонитві за знижками? Чи це круто, коли ти, щоби купити собі нові штани, залазиш в кредитку?
Ні, ні і ще раз ні. Чоловік чи жінка заслуговують на гарне життя, і немає нічого поганого, що жінки шукають багатих і ставлять гроші на перше місце. Без фінансів щастя не буде. Злидні - постійне джерело сварок. Бідна людина вимушена все життя викидати на мізерну роботу, тупо виживати, хоча могла б жити у своє задоволення.
Але коментатори незадоволені. Особливо чоловіки. Вони, як і я, очевидно, заробляють мало, дуже мало і "критикою" намагаються принизити думку опитаних жінок. Але... Щоб вони не писали, якби не негодували, жінка знайде собі чоловіка, який заробляє "захмарні" кошти. Бо такі люди є. Ну а якщо не знайде, то залишиться сама. Можливо, це краще, ніж все життя прожити з бюджетником, який отримує 6 тис. гривень, і це його стеля.
Бо немає кохання між статями. Дружби. Розуміння. Абстрактних високих категорій. Шлюб - це партнерство, стратегія виживання, де все тримається на матеріальному, ну і, звісно, дотриманні певних, знову таки, чітких правил (не зраджувати, не ображати один одного, допомагати, підтримувати). Усе це краще робити, скажімо, у своїй квартирі, у перервах між перспективною роботою і вечірнім кіно-сеансом, який ви собі можете легко дозволити.НОВИНИ


Я б вас привітала, але ні з чим. У країні страшне. У країні хаос. Трагедією обернулась спроба ведучої почати випуск новин з гарної новини. Редакція в розпачі, ведуча розводить руками. Мати п'яти прийомних сестер дві доби тримала їх у підвалі будинку і годувала їх їх власним м'ясом. Батько десяти названих братів два місяці і три дні знущався над малолітніми сестрами знайомих, змушуючи їх їсти ваше м'ясо і дивитись наш канал. Студія? У дитячому таборі під Миколаєвом люди масово отруїлись неякісною отрутою, на Тернопільщині хвора на курячий сказ курка знесла яйця місцевому фермеру, у Києві навіжений сисадмін вистрибнув у вікно. З місця подій несамовито волає Олександр Моторний. Олександре? Так, студіє! Як там справи з вікном? Вітаю, студіє. Воно зачинене. Студіє? Це був Олександр Моторний. Переходимо до дійсно важливих новин. У Зеленського все добре. До інших новин: у Зеленського все добре. І ось нам повідомляють прямо в ефір: у всьому винен Петро Порошенко. Завтра він стане людожером. Завершуємо випуск: у Дрогобичі сильний вітер зривав з людей шкіру, у Полтаві місцевий фермер випадково проковтнув комбайн і потрапив у лікарню, у Києві з дерева впав листочок. За цю ніч в Україні було зґаплтовано десять дівчаток, розчленовано дев'ять хлопчиків. Не бувайте здорові! Не бережіть себе і Україну! Нам потрібні НОВИНИ.
___
Для тих, хто в танку, це була "пародія" на ТСН, які часто смакують погані новини, нагнітають істерію і тд

Прості люди

З вікна хати чую сусідів. Вікна відчинені, голоса гучні. Як за графіком, після десятої вечора чути чоловічий, напівуголовний рьов, надривне жіноче верещання, до всієї цієї симфонії за компанію долучається пес, теж з противним голосом. Доводиться слухати, бо кватирку (форточку) закрити немає можливості. З чоловіком знайомий. Він по ходу дійсно сидів - таких людей відразу впізнаєш і по голосу, і по певним тваринним, хижим рисам обличчя. Пес його теж з прибабахом - якось намагався поласувати моїми штаньми, а коли я став його відганяти, господар вибісився і почав напосідати зі словами типу "як ти смієш ображати маю сабаку". 
От, значить, лежиш увечері такий у ліжечку, слухаєш віддалену "дискусію" з перервами на мат і думаєш: ну що вони там не поділили? Однак через пару хвилин до вух долинає сміх, причому сміються обоє (може і собака теж рже). Сварка завершилась... А може і не було її? Може, то вони так спілкуються, говорячи один одному замість "доброго ранку" "пашол на уй скатіна".
Є такі "люди". Вони якось живуть і, на жаль, дають нащадків. Їх треба відбирати і селити в спеціальні гетто десь за містом. Хай собі живуть і гризуть один одному бошки. 

Пятнічноє развратноє 2

Тут одна місцева блогівчанка питала, як дізнатись, чи був у жінки оргазм. Судячи з питання, тут є якісь непонятки, хоча дивно, адже є стопудовий спосіб - просто треба догортати ролик до кінця

Як воювати з комарами (інструкція)


Боєць! Комар - ворог сильний, небезпечний і підступний. Проти нього треба вибирати різні тактики. Якщо ви під час бойових дій чи пошуку місця для пікніка / рибалки, збились з маршруту і забрели в місцину, порослу рослинністю, чи берег заболоченої річки, тут найкраща тактика не вступати в бій, а оперативно здійснити екзфільтрацію, тобто відступ і сховатись від комарних авіанальотів в гарно захищеній будівлі чи в траспортному засобі. У такому разі ви зазнаєте найменших втрат - особовий склад, цілком ймовірно, отримає кілька ушкоджень у незахищені ділянки шкіри, однак боєздатність не втратить.
Однак, якщо до укриття оперативно відступити немає змоги і командування дало чіткий указ "не відступати і посмажити шашлики у найближчі дві години", доведеться прийняти бій. Відразу зазначимо, що ви матиме справу зі супротивником, який переважає і кількісно, і якісно, він краще підготовлений, ніж ви, окрім того, це буде бій на ворожій для вас території. Як діяти? По-перше, подібні операції потребують ретельної підготовки. Перед наступом випишіть на складі чи попросіть у мами захисний костюм із цупкої тканини, чим цупкіша буде тканина, тим краще, хоча це не гарантує стовідсоткового захисту, хоча доволі ефективно. На жаль, подібна тактика має і свої недоліки - костюм обмежує рух, і купатись у ньому неможливо або непросто, якщо ви, звісно, перед тим не прийняли подвійну дозу "фронтових". Як свідчать документи, ведення бойових дій у формі типу А (шорти, спеціальна футболка з Барабашова "Абубас" і тапочки), з використанням захисних гелів, спреїв та інших засобів спецзахисту не показують достатньої ефективності - комарі на одні засоби взагалі не звертають уваги, інші захищають нетривалий проміжок часу. Цивільний одяг також не надасть потрібного захисту, бо атакуючі сили комарів знаходять слабкі місця (наприклад, стики між шнурками і отворами для них в кедах) і завдають точкових, болючих ударів або ж просто прокушують спортивні штани.
Однак якщо на кону важливе завдання - рибалка під час єдиного за місяць вихідного - ви можете десантуватись на ворожу територію у будь-якому одязі і не використовувати ніякого захисту. Вам доведеться мужньо терпіти і відбивати всі атаки противника і повернутись на базу, коли рівень ушкоджень досягне критичного рівня або просто стемніє. Місію буде виконано, однак на вас чекає довгий період реабілітації. Рани, якщо їх не лікувати, загоюватимуться більше тижня, особливо складно буде в перші дні. Однак найбільшого негативного впливу матиме психологічний ефект. У ветеранів війни з комарами спостерігають "комарині флешбеки" - серія галюцинацій, яка виникає здебільшого з настанням темряви, коли здається, що десь поряд чути характерне дзижчання, хоча насправді там нікого немає.
У деяких інструкціях для максимального збереження боєздатності радять не здійснювати вилазки без нагальної потреби, тобто сидіти вдома. Однак комар - ворог, як уже зазначалось на початку, хитрий і підступний, також гарно навчений. Від здатен вести бойові дії не лише на власній заболоченій території, а і також у глибокому тилу ворога. Зазвичай, з настанням сутінків, комарі засилають у людські оселі ДРГ - від трьох до десяти одиниць. Коли увімкнене освітлення, ворог ховається і чекає моменту, коли ж стає темно, йде, летить в атаку. Комарі працюють як у групах, здійснюючи нальотами подвоє-потроє, з різних місць, або ж посилають одного, який налітає з різних боків, доки інші дзижчать під стелею, створюючи залякувальний ефект. Відбивати атаки можна по-різному. Якщо ж поряд немає спеціальних засобів, можете застосувати військову хитрість, відкривши для нападів найвразливіші ділянки шкіри і, при фіксації наближення ворога, бити наугад. Також можна вичекати момент, потім різко ввімкнути світло і здійснити зачистку приміщення за допомогою згорнутого в трубочку "Телескопу".
Найбільша активність ворога спостерігається в теплий період - з травня по серпень і навіть по кінець вересня. Можливі напади в інші місяці, але вони точкові і суттєвих втрат не завдадуть. З комарами можна воювати і навіть перемагати їх. Для цього прочитай цю інструкцію і передай іншому.