хочу сюда!
 

Умница-красавица

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-46 лет

Кончєні гівнюки

У пеклі є окреме коло для тих, хто здає житло. За більше ніж десять років я пожив в різних "хатах", був знайомий з купою власників житла, яке вони мені здавали. Усі кімнати різні, люди, які їх здавали, мали різні вік, стать, звички, але всіх їх об'єднує одне - вони всі кончєні гівнюки. У тих, кому вони здають, вони бачать лише грошові мішки, без душі, тіла, потреб чи людської сутності. Вони пропонують тобі каземати за баснословні гроші і намагаються ще накинути згори якусь роботу. Ніколи не забуду бабцю, у якої я жив у 2012 році, яка просила мене копати її город, а коли я відмовлявся, ображалась. Через пару років переїхав в інший район, і одні з перших слів, які сказав новий власник, були: "О, на тєбє ж можна заработать!". Наступні кілька років цей упир грюкав мені у двері, не давав відпочити після роботи, дістаючи пропозиціями щось зробити. Я, дурень, погодився. Цей власник возомнив себе письменником, накалякав якусь псевдофілософську книгу, яку я переклав українською, написав до неї вступну статтю, потім викладав в Інтернет... Скільки було сварок! Книгу, звісно, ніхто так і не купив, всі надіслані мої е-мейли залишились без відповіді, я пейсатель убачав у цьому мою провину: я не туди надіслав, не так і взагалі дурно їм його хліб. Платню за оренду-аренду, яку я платив справно, він чомусь ігнорив. Таких людей треба зразу посилати, тепер я знаю точно! Це як на зоні - (як розповідають в Інеті), надзвичайно складні умови, на в'язня тиснуть і намагаються опустити, але треба ставати і сам на сам битись з сильнішим і  жорстоким ворогом.
Я і досі живу в тій типу кімнаті, бо не маю коштів знімати хоча б кімнату за стандарту для Харкова ціну в 3 тис. грн (плюс свєт, комуналка, ще якась хєрня). З "удобств" тільки холодна вода. Опалення немає, взимку завішую вікна ковдрами і вмикаю старий електрокамін. Влітку спекотно... Шукав щось інше. Кинув оголошення в ФБ, відгукнувся знайомий, запропонував непоганий варіант. Я ж, навчений досвідом, настрожився і почав розпитувати, чому так дешево. Виявляється, на квартирі немає кухні. Взагалі. Йде тривалий ремонт, який, мабуть, тягне багато грошей. Нормальні квартиранти в такий жах не заселяться, вибір пав на мене. Холодний розрахунок - закрити фінансову діру будь-яким способом. Уйобок! Таких знайомих і друзєй за хуй і в музєй! Через кілька днів потелефонував "друг сім'ї". Знову однушка, знову дешево. Розпитую. Кухня є, але немає світла. Дуже брудно. Таргани. Поряд живе псих, за яким треба "трошки" доглядати. Мабуть, це і стало причиною для дзвінка... 
Спочатку агрився на це, а потім звик. У великому місті все, абсолютно все "рішають" гроші. У кого гроші, той і правий. А ще її гівновеличність Фортуна, яка крутонула колесо так, що одні народились з пропискою і квартирою в Харкові, і можуть мати щомісяця + кілька тисяч неоподакованих гривень, інші мають, як ті таргани, плазувати і виживати. Але ти можеш зробити життя кращим - плати! 
_
Коменти, які МЕНІ не сподобаються, будуть видалятись. Ідіть нахуй зі своєю думкою (для хейтерів). Не витрачайте час
1

Комментарии

112.07.20, 21:52

Я так и не понял, что конкретно тебя не устраивает?