хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Знущаюсь над новим правописом

Зібрав у цьому абсурдному тексті всі нововведення
----------
Феєрбах приїхав на узгодження проєкту на старезних "жигулях". Як тільки він зачинив за собою двері, ми помітили, що на ньому була нова мінісукня. Феєрбах - наш топменеджер, йому все можна.
Через годину зібрались у великій авдиторії на другому поверсі. Ексмер став за катедру, зробив собі ін`єкцію і, прочистивши горло, почав: "Наш вебсайт - архіскладний, навіть єті не розбереться. Потрібно, щоб екстраклас. Треба, щоб ультрамодний". Потім він замовк - його накрили мікрохвилі.
Далі слово взяв Букінгем. У Букінгема параноя - йому здається, що він палац. Однак він ще тримався. "Панове і панянки, - почав він, - колеги і колежанки та інші пацієнти й пацієнтки! Суть питання зрозумів, ось, - показує, - піваркуша списав! Але потрібна нова траєкторія руху! Законна! Можливо, щось скаже Луговський?". 
Увімкнувся проєктор, і на протилежній стіні, біля фаянсу і роялю, з`явилось обличчя Луговського. "Немає у вас гідности, - сказав він тихо. - Чесности, Субота... Я на півострові тут з колежанками... Не хочу вирішувати цей логаритм, це все міт. Фауна ви неавтентична! Адмінресурс туманний! Не потрапите ви в ирій", і проєктор погас.
"Ирод, - сказав ексмер, насипаючи соли. - Пів острова захотілось... Зрадник! Луговському тепер дорога в супермаркет... Гаразд, мушу вас залишити. У мене флаєр в Лавру, поїду на "фольсквагені"...".
"Авторитет...", - вперше за весь час озвався Феєрбах.
3

Комментарии

124.01.20, 11:14

влучно, як постріл з цибулі

    224.01.20, 11:25

    Ага, а кое-кому в этом году ЗНО сдавать

      324.01.20, 13:11

      ниче привыкнут . потом напишут новые нововведения . язык штука непостоянная. хоть конечно сейчас вавилон . тем любопытнее