хочу сюди!
 

Елена

51 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Все таки зима...

Я, наївний фантазьор, бо думав, що зими цього року не буде)) Принаймні, так здавалось ще пару тижнів тому, коли ішов містом і пітнів в зимовій куртці. Однак, як це часто буває, ситуація змінилась буквально за пару днів. Учора надвечір почав підніматись сильний вітер, і вночі він зовсім знавіснів, лиховісно шумів десь над голову. Я прокидався від того, що у дворі щось смачно падало і грюкали погано зачинені двері на першому поверсі. Кімнату наскрізь продувало: я спав прямо біля обігрівача, але вітер, прямо з-під носу, крав тепло і тікав з ним у шпарину між дверима і дверною коробкою. Зранку вийшов на кухню і з рота запарував "безплатний вейп"... У будинку немає опалення, і сьогодні - це лише репетиція перед справжніми зимовими холодами. Але я сприймаю це прохолодно, бо є про що написати в бложик))

___
Шановні іюашники! Я дуже люблю читати ваші коментарі, особливо під моєю писаниною, але не всі коментарі однаково гарні. Вчора зробив рейд по блогам і змушений був поговорити зрозумілою мовою з деякими місцевими заразами та іншими постояльцями, які писали відверту нісенітницю в моєму суперпупербложику. Закінчилось все традиційно - взаємним баном. Відсьогодні почну жорстко модерувати коментарі, так що прохання писати все, як то кажуть, "по сабжу". Або не писати нічого.
1

Коментарі

121.11.19, 22:20

3О-го ноября снова начнет подниматься температура от нуля к теплу. Мои собственные предположения и наблюдения с астрономического приложения и сайта спутниковых данных.

    221.11.19, 23:19Відповідь на 1 від Totsamiy

    3О-го ноября снова начнет подниматься температура от нуля к теплу. Мои собственные предположения и наблюдения с астрономического приложения и сайта спутниковых данных.