хочу сюда!
 

Арина

43 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 38-48 лет

Кожен із нас трошки мальчік Коля

У дворі будинку, де я квартируюсь (приватний сектор), у весяно-літній-початковоосінній період віднедавна бігає мальчік Коля. Він син одного із синів еее господаря двору. Років Колі два або три. Тільки він мене бачить, так замість "драстє" питає: "А гдє ти бил?". Я кажу, що на роботі. "А сто ти там делал?". Я відповідаю, Коля знову щось питає. Так можна говорити безкінечно, бо в Колі в його малій, ще лисуватій голові, дуже багато запитань. Він постійно мене щось питає, і навіть коли я йду в туалет типу сортір, обов`язково поцікавиться "куда ти ідьош" і "што ти там будєш делать" (хоча варіантів відповідей ніби і небагато (немає)).
Я спочатку думав зверхньо: "Ну шо ж з нього взяти, дитина, от ми дорослі, ми не такі", але, виходячи після спілкування з Колею за двір, іду у своїх справах, крадькома розглядаючи перехожих. Найбільше цікавлять люди з великим торбами. Що вони в них несуть? Новий ноутбук чи пару смердючих кед? Недоїдений обід? Кота в мішку, тобто в торбі? Люди без ручної кладі також цікавлять. Дивлячись на чергового перехожого, пробую вгадати, який у нього був день і що він робить на цій вулиці.
Думати і вгадувати часто набридає, і інколи хочеться підійти до незнайомця і просто спитати: "Куда ти ідьош?" і "Што ти там будєш делать?".
Діти і дорослі мало чим відрізняються, просто діти роблять, те що хочуть, і не зважають ні на що.
Кожен із нас в душі маленький мальчік Коля.

___
Флуд, спам, перехід на особистості, а також звинувачення автора в інфантильності, лузерстві і тд. будуть каратись видаленням коментаря. Спробуйте поставитись до написаного абстраговано, як до просто тексту
4

Комментарии

111.09.19, 12:40

просто у мальчика коли много энергии и времени на такие раздумья)

    211.09.19, 12:53

    Просто любопытный и общительный мальчик

      311.09.19, 14:13

      Влучне спостереження! ставити питання - значить пізнавати світ і бути відкритим для нього, а я часто закриваюсь