хочу сюди!
 

Юлия

45 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 36-55 років

Меркантильність жінок: я за

Буквально нещодавно натрапив на відео, де на вулицях Маскви дві багіні дойобувались до таких само багінь з питаннями типу "А сколька должен зарабативать музчіна?". Те саме відео не знайду, прикріплюю схоже, з того самого к аналу, дивитись його не маю бажання, але не думаю, що там шото новоє. До речі, "політика" тут ні до чого.
Так воть. 90 % опитанок висунули до кандидатів, як здалось коментаторам під роликом, "завищені вимоги", бо, на їхню думку, маладой чилавєг, особливо з категорії 30+, має заробляти не менше 150 тисячі ублєй (на гривні переконвертуйте самі). Це мінімум. Називали і більші суми. Люди в коментах незадоволені, але я не розумію чому? Що поганого, що жінка бажає гарного життя? Хоче інколи відвідувати ресторани і всьо такоє? Життя коротке, а нормальний, молодий вік ще менший. Чи варто його проводити в зйомних смердючих хатах, у постійній гонитві за знижками? Чи це круто, коли ти, щоби купити собі нові штани, залазиш в кредитку?
Ні, ні і ще раз ні. Чоловік чи жінка заслуговують на гарне життя, і немає нічого поганого, що жінки шукають багатих і ставлять гроші на перше місце. Без фінансів щастя не буде. Злидні - постійне джерело сварок. Бідна людина вимушена все життя викидати на мізерну роботу, тупо виживати, хоча могла б жити у своє задоволення.
Але коментатори незадоволені. Особливо чоловіки. Вони, як і я, очевидно, заробляють мало, дуже мало і "критикою" намагаються принизити думку опитаних жінок. Але... Щоб вони не писали, якби не негодували, жінка знайде собі чоловіка, який заробляє "захмарні" кошти. Бо такі люди є. Ну а якщо не знайде, то залишиться сама. Можливо, це краще, ніж все життя прожити з бюджетником, який отримує 6 тис. гривень, і це його стеля.
Бо немає кохання між статями. Дружби. Розуміння. Абстрактних високих категорій. Шлюб - це партнерство, стратегія виживання, де все тримається на матеріальному, ну і, звісно, дотриманні певних, знову таки, чітких правил (не зраджувати, не ображати один одного, допомагати, підтримувати). Усе це краще робити, скажімо, у своїй квартирі, у перервах між перспективною роботою і вечірнім кіно-сеансом, який ви собі можете легко дозволити.4

Коментарі

113.08.19, 10:28

я тоже - за! Только не в нашем колхозе...

  213.08.19, 10:31

  Якщо меркантильність виходить на перший план, то почуття вже не матимуть значення.
  Головне, щоб не ображалдись, коли хахоль буде ставитися до них не як до людей, а як до речей. Пої***вся (покористувався) — і викинув.

   Гість: Букашки

   313.08.19, 10:34

   про 15 см було прикольнєй, а ця тєма уже ізбита до одурєнія

    413.08.19, 11:05

    «Я никогда не осуждал женщин, которые хотят хорошей жизни, я лишь не понимал мужчин, которые жалуются, что женщинам нужны только деньги… А сами ведь смотрят на ухоженных, в красивых платьях, с длинными волосами, от которых приятно пахнет парфюмом и на руках которых аккуратный маникюр… Говорят, красота требует жертв… Чушь! Красота требует денег!»
    це слова Карла Лагерфельда

     513.08.19, 11:08Відповідь на 4 від Апрель_ка

     да

      613.08.19, 11:18Відповідь на 5 від Зa*рa*зa

      даобожнюю його цю фразу. це просто десяточка

       713.08.19, 11:31

       https://m0.joe.ie/wp-content/uploads/2015/08/20105003/guests.gif

        813.08.19, 11:31Відповідь на 5 від Зa*рa*зa

        даВышэ

         913.08.19, 11:32

         Мне не особо интересны мужчины, зарабатывающие меньше меня. Согласитесь, что такой муж на пост главы семьи не очень годится. Это мой выбор. А если мужчина готов покупать любовь и преданность своей жены- "багини" и поощрять ее меркантильность - это его выбор.

          1013.08.19, 11:40Відповідь на 8 від T Rex

          даВышэ

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна