хочу сюда!
 

Тетяна

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Людоньки, що коїться?...

Сиджу я такий на роботі, читаю бложик і.юа і натрапляю на цю замітку http://blog.i.ua/user/11489371/2291380/ Це допис, у якому автор дає загальну характеристику планети Уран... Усе б нічого, ніщо б не викликало сумніву, якби не такі факти А) пост в топі на першій позиції Б) пост саме на цьому сайті, де більшість людей пишуть про політику. 
У мене питання до автора: як ви, у такий складний час, коли ми всі сидимо на своїх стільцях і відчайдушно вболіваємо за долю Неньки, пишучи сотні і сотні постів про політику, політику, а ще про політику, уважаючи себе офігезними експертами, розповідаєте  про далеку планету? Це просто спроба розбавити однотипний неякісний контент "блогерів" чи проплачених тролів, яким нічого робити / проплачено, і вони пишуть про порошенказеленського? Ні, звичайно, проблема набагато складніша. І жахливіша. І  трагічніша.
Людоньки, схаменіться! Нам намагаються втюхати нову ідеологію нової секти антиукраїнських, антипатріотичних антисил під назвою "уранофіли"! Вони отак сидять в Інтернеті, на різних сайтах і кидають, на перший погляд, безневинну інфу про планету. Насправді вони просто перевіряють, хто на це відгукнеться! А хто відгукнеться, того зразу вносять у списки. Як тільки прийде нова методичка, ці списки підуть самі знаєте куди, і тоді на долю Українства випаде нелегкий час - нас зберуть у товарні зорельоти і відправлять на Уран, а на наші місця прийдуть уранофіли і будуть наш чорнозем ложками їсти.
Для тих, хто сумнівається в цій концепції, скажу, що тут точно є російський слід. Чому? Дуже просто. Згадайте карколомні події весни 2014. Хто захопив Крим? "Зелені чоловічки". І це не просто відсилка на камуфляж, це глибше. Зелені чоловічки - це не лише вояки без розпізнавальних знаків, а і прибульці з Марсу. Логічно ж. Логічно. Кремль з самого початку мав намір переселити всіх українців на Марс, але потім придумав новий план, залучивши до нього уранофілів. Як бачите, це довгий план, і він лише починає реалізовуватись.
Будьте обережні. Слава Землі! Земна куля понад усе! Сонячна система - хуйло ла ла ла ла ла ла ла ла 
3

Комментарии

112.06.19, 13:30

Фу! Не можна казати поганих слів про свій дім - сонячну систему

  212.06.19, 13:48

  хренова бложики читаити, а тоб знали шо то дошколята завдання выконують, а старожили им допомогли в том.. продвижении в смысли

   312.06.19, 14:24

   по перше- не автор дає (с) ,а автор копіпастить нєчто із мережі.

   а по друге - вже другий день насествіє *дошколят на канікулах*так що будь обережний у висловлюваннях з не знайомими новими ніками-профілями, даби не нанести випадкову травму дитинчатам

    412.06.19, 14:44

    в качестве первых колонизаторов Урана от Украины предлагаю команду порохобесов
    во главе с шоколадным Мародером !