хочу сюда!
 

Oly

33 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

Як зникне Українська Нація

Телефонував знайомий з Краснограду, говорив, що там багато китайців, які займаються газовидобуванням. За "дивним" збігом обставин в місті багато молодих вагітних мадам. Є підозра, що скоро дамочки видадуть на світ з десяток китаєукраїнців.
Це лише здогад і ніхто свічку не тримав. Але, на жаль, поступове, але впевнене засилля китайськими "братами" бачу власнооч. Працюю у вузі, де чимало студентів з Піднебесної. По-перще, вони взагалі не знають української. У кращому випадку трошки говорять російською. Ви здивуєтесь, але і англійською не всі володіють, хоча, здавалось би, хоча б англійську мали знати. Ходять цілими днями у своїх дорожезних шмотках і лопочуть по-своєму. Але їм і так більше, ніж норм. Я так думаю, лише офіційно на їхніх баксах тримається контора, яка частково фінансує себе сама (так званий "госпрозрахунок"), ну а про неофіційні дотації китайців локальним преподам можна лише здогадуватись. Бабки бабки сука бабки. Контора ледь животіє - корупція (єсєссно) і відсутність нормальних українських студентів, яких, на відміну від китайоз, за останні роки значно поменшало через війну і мізки в головах, поворушивши якими можна допетрати, що краще вступити в престижніший вуз чи просто поїхати в Польщу на збирання меблів чи щось у цьому дусі. Ваукуум заповнюють студенти з жовтуватим відтінком, бо для них фінансова проблема не стоїть гостро, бо в пріоритеті осісти на вільній території, де менша конкуренція, менша густина населення, можна мати хоч десять дітей, де чорнозем можна ложкою їсти, де красиві жінки, які готові все віддати, аби злиняти з цієї сраної України, де постійно жопа, срака, вибори, війна, гнилі труби і відсутність перспектив на зникнення хоча бодай чогось із переліченого. Але, може, перспективи і є, але дуууже далеко, а жити треба тут і зараз.
Інший негативний момент, пов'язаний з китайцями, стосується того, що ці гаспада зовсім не засвоюють українську культуру, навпаки привносять і навіть насаджують свою. В вузі давно є нормою таке собі шефство, коли викладач бере собі в опіку одного-двох-десятьох китайців і пише за них статтю в науковий збірник. Кілька разів попадались такі статті. Наприклад, в авторстві стоїть якийсь Хуй Впень, уроженець якогось китайського Всракіна. Хуй Впень дійсно впень, бо його "навчання" складається з того, що він сидить в телефоні, пиздить зі своїми друзями та бухає в гуртожитку. Однак його стаття - то просто конфетка. Лаконічні речення, повне розкриття проблематики і чудова українська мова. Містика - Хуй Впень не може навіть привітатись українською, а такі статті пише. Але якось можна зрозуміти, коли куратор чергового китайця пхає в статтю шматок дісера і в процесі переробки, щоб не забанили за плагіат, внезапно знаходить якийсь аспект проблеми і починає надалі його розробляти, але більша половина таких статей написані на китайську тематику, про китайську культуру, музику, архітектуру. Це ж як треба себе не поважати, що підтирати жопу китайозі, яка срать хотіла і на тебе, і на мову, і на Україну, та ще і влазити в чужу тематику. Відповідь на "чому" знаєте самі - бабкі бабкі...
Тому коли я почув про жінок гіпотетично-вагітних від китайців, то зразу бомбонув і це мені здалось логічним. Однак мені здається, що це така китайська політика - повільного і мирного наступу. Вони заселяються в країни, де є проблеми з самоідентифікацією, де люди животіють і готові за зайвий бакс підставляти жопу чи розсувати ноги, і починають свою "кампанію". Може для когось я виглядаю ідіотом, однак мені це все давно ріже око і я сракою чую в найближчій перспективі поганий варіант для нас усіх, любі друзі-українці. Поки ми зводимо кінці з кінцями, боремось з внутрішнім та зовнішнім ворогом, китайози куплять нас, а кого не куплять, виїбуть, причому той чи та, кого виїбуть, сама прийде на рандвеву, бо китаєць - це, мать його, суперчєловєк.
Який вихід? Потрібне чітке усвідомлення цього, передусім на найвищому рівні. Перше. Мовний закон. Кожна гнида, яка лізе в нашу країну з Китаю, Сирію чи ще якоїсь сраки, має знати українську. Таким чином, вона не буде насаджувати свою культуру і буде розуміти, коли її пошлють нахуй. Друге. Матеріальний добробут не тільки для топ-менеджерів чи синочків олігархів. Ми маємо переплюнути за рівнем життя не тільки Китай, а і США, Скандинавію і тд. Ми це зрозуміємо, коли поляки почнуть їздити до нас збирати нашу, українську полуницю. Третє. Ну і, звичайно, треба всім мізків. Думати, аналізувати, давити прусака, поки він не виріс і не розплодився. Бо інакше ми станемо пішкою в еволюційному процесі, коли сильніша та розвиненіша нація зжере слабшу.
6

Комментарии

114.03.19, 19:52

Розмножуватись треба. Он, радіють, що приріст населення відбувається за рахунок мігрантів.

  214.03.19, 20:20

  не выйдет уже. процесс необратим

   314.03.19, 20:30

   прямо всі українки запали на китайців....тра нашим чоловікам брати приклад з них як вони відносяться до жінок, бо реально скоро китайці кругом будуть

    414.03.19, 20:37

    прелесть!
    пока они азартно ждали завоевания россии китайцами, китайцы на украине стали знатными женихами, и делают китайский язык на украине - языком меньшин (как минимум).
    За Хабаровский край то же порадуйся

     Гость: Х_

     514.03.19, 20:47Ответ на 3 от Недурка

     прямо всі українки запали на китайців....тра нашим чоловікам брати приклад з них як вони відносяться до жінок, бо реально скоро китайці кругом будутьТільки не з китайцем... нєнусерйозно

      614.03.19, 20:49Ответ на 5 от Гость: Х_

      та вони мене не возбуждають....

       Гость: Х_

       714.03.19, 20:50Ответ на 6 от Недурка

       та вони мене не возбуждають....слава тєбє госпадя

        814.03.19, 20:58Ответ на 7 от Гость: Х_

        я вже тут колись писала - люблю українців, з перегаром, люблячих попоїсти, прибрехати,погуляти і т.д....

         914.03.19, 21:28

         Хуй Впень - це в'єтнамець, взагалі то.
         А нічого дивного немає. Китайці - це нація, яка не асимілюється з корінними. Від слова "взагалі і ніде".

          1014.03.19, 22:49

          Складываецца впечатление, шо афтара отверг кетайский самэц.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая