хочу сюда!
 

Люда

38 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-43 лет

Про відносини підлог

Мене завжди "дивувала" жіноча звичка (ідеться про процес знайомства з метою заняття сексуальним сексом) коверзувати, говорити загадками, навіть якось знущатись над співбесідником, одним словом, вийобуватись, при цьому зберігаючи грайливий настрій і даючи різноманітні знаки, що вона хоче продовжувати спілкуватись. Насправді це все логічно, бо таким чином жінка перевіряє потенційного жоніха на стійкість і суто чоловічі якості характеру (силу, волю, розум, уміння знаходити виходи з неприємних ситуацій, комунікативні навички). Це такий собі тест, який треба пройти, щоб отримати "приз". Здався - програв, ідеш додому ганяти пісос, а мадам просто чекатиме на іншого кавалера. 
З еволюційної точки зору - однозначно лайк. Але є щось у цьому не надто приємне. Бо це підганяння під певний шаблон. А як же ж людина у її багатовимірності? Людина як сама по собі? Однак не треба зараз строчити комент "а самі самі ви мужики только на сіське пялітесь", бо цей ваш комент буде почасти слушним - мрія кожного чоловіка - жінка з гарним тілом. Шаблони... Шаблони... І, мабуть, так буде завжди.
1

Комментарии

111.03.19, 16:10

Мабуть так, але частіше вони це роблять підсвідомо

  211.03.19, 16:19Ответ на 1 от Тарас Музичук

  Мабуть так, але частіше вони це роблять підсвідомо
  Не переймайся, Тарасе, у них у кожної свої шаблончики.

   311.03.19, 16:25Ответ на 2 от Сyрi

   Мабуть так, але частіше вони це роблять підсвідомоНе переймайся, Тарасе, у них у кожної свої шаблончики.А мені шо? Нехай розважаються